Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
51 komentārs
Sakārtot:
Juhans
12. jūlijā 21:55
Pārsvarā visi letiņi, kas ieradās pēc Atmodas, tur ir nelgāli.
Ausma
12. jūlijā 21:55
Vismaz pilda vienu no saviem solījumiem! Paldies Trampa kungam! Pareizi ir, nevienam neaizliedz tur dzīvot, bet ierasties vajag godīgi un likumīgā ceļā iekārtoties un nekādu problēmu. Daži uzskata ka ir pārāki par citiem un var atļauties šādi uzvesties?
Infor
12. jūlijā 21:56
Labi vai slikti es pat nezin . No cilvēciska viedokļā slikti ,bet no ekonomiskās,sociālā viedokļa ir labi . Proēma ir tā ja to dara pat Asv tad to darīs arī pārējie. Un valstis kur plosās ,ekoloģiskā katastrofa ,nemieri, kari .. būs tajā paša valstī iesprostoti . Poemēram indija , karstums, sausums,ūdenstrūkums. Ietekmēšot vairāk kā 100 miljon . Jašiem 100moljon liegta emigracija un viniem jāparvietojās pa indij .tad tā būs katastrofa . Viena pilsēta kur dzīvo 20miljon cilvēk aizies uz cit viet kur jau dzīvo 15-20miljon . Un kā jums škiet kas tur sanāks..
kristine
12. jūlijā 22:02
nezinu gan,tomer nepiekritisu daudzu domam,jo tomer jadod iespeja cilvekiem stradat un veidot laimigaku dzivi cita valsti kur labaka situacija un vini stradajosi cilveki strada citai valstij ne savai,lai pabarotu un palidzetu tuvajiem. domaju ir jaatlauj palikt viniem un jadod iespeja nokartot dokumentus un dzivot laimigiem.
kristine
12. jūlijā 22:06
saprotu un velos saprast sos cilvekus kuri beg uz labaku dzivi sev un palidzet citiem. es pati attiecibas ar virieti no Indijas un loti labi mums kopa un vel nesen biju ar citu virieti kurs bija no Tunisijas un man ir patikami iepazit citas kulturas,redzet ka cilveki mainas citas vietas un nevelos viru no Latvijas jo pietrukst krasas,parak drumi kaut kas pietrukst.
to kristine
12. jūlijā 22:09
Arī man bija sieva kristine , bet viņš tik traki smēķēja , ka tiku no viņa vaļā ..... tagad mana sieva ir kārlis .
....
12. jūlijā 22:13
Kristīne liekas ar ļoti vaļīgu priekšu. Paredzams, ka nākamais būs bēglis no Sudānas.
preteklis
12. jūlijā 22:21
nabaga cilvēciņi. viņi cer ka nonākot ASV uzreiz automātiski dzīve kļūs labāka. Šeit nevar vilkt paralēles ar ES un āfrikas migrantiem un Merkeles uzaicinājumu un pabalstiem. Meksikāņi vismaz strādā.
ha ha ha !
12. jūlijā 22:21
vai kenijieti Huseinu , kurš nelikumīgi par prezi bija , arī noķers un uzdzīs atpakaļ Kenijas palmā ?
Ļubomirs
12. jūlijā 22:22
Kad no Latvijas šādi repatriēs PSRS pabiras?
Ļubomirs
12. jūlijā 22:23
Kad no Britānijas šādi repatriēs pastalvazaņķus ?
Infor
12. jūlijā 22:25
Ar tādiem uzskatiem kā Kristīnei ir daudz cilveku. Vajadzētu taisni priekš viņiem ataisīt robežu un ielaist 20-30 miljon emigrantu. Nevis krāsas pietrūkt , bet brīviba uzskatos , un darbībās . Bet vispār var ar teikt pietrūkst krāsas.
vispirms jādeportē rusnaciķu klaidoņu varzu
12. jūlijā 22:28
meksikāņi un musļiki vismaz prot strādāt,un tiem var iemācīt gan valodu,gan dzīvot pēc likumiem,bet rusņas vatņikdebiloīdie tik pieraduši parazitēt,sēdot uz pabalstiem,un rejot,kā apsisti suņi.
Noyb
12. jūlijā 22:28
Nu persona nemuld. Nevar noviltot sajutas. Tiko atkal bija signals. "Nav iespejams divam lietam vienlaicigi pieverst uzmanibu pa TV kad negaida. Iespejams slepkava meginas velreiz"..man liekas ka tie kas parzin psihologiju ari iepiti..
Fenomens
12. jūlijā 22:28
Var patikt Trampa tiešā valoda vai nepatikt, var atbalstīt viņa attieksmi pret globālo sasilšanu var neatbalstīt, bet nelegālās imigrācijas jomā viņš dara visu iespējamo savas valsts un tautas aizsardzībai. Ja ES birokrātus nebūtu pārņēmis politkorektuma un kreiso ideologu demagoģijas problēma, tad arī pie mums šāda būtu loģiska politika nelegāļu apkarošanai.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi