Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
iii
12. jūlijā 18:30
Kāpēc tad NVO sauc par nevalstiskām, ja tās sponsorē valsts vadoties pēc valdošās kliķes prioritātēm. Pareizi Orbāns dara.
Es
12. jūlijā 18:32
Orbāns ir malacis, ja Latvijā būtu kāds tik tālredzīgs un gudrs, bet mums diemžēl tik dirsu bučotāji.
Grāmatvede
12. jūlijā 18:40
Orbāns dara pilnīgi pareizi.Latvijā arī tā vajadzētu.
Arrest Soros, Free Asange!
12. jūlijā 19:04
Latvijā ļaundara Dž Sorosa organizācijas ir DELNA, " Papardes Zieds" personas Viņķele, Rubesa, Putnis un Ījabs arī partija Attīstībai/PAR. Liberālisma un velkomisma mega sponsors Dž Soross veicina Rietumeiropas pamattautu bojā eju, propogandējot homoseksualismu, tādēļ to pamazām pārņem okupē musulmaņi. Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Ģeopolitiski mēs visi dzīvojam Amerikā, un Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā!
janka
12. jūlijā 19:29
Orbāns ir Ungārijas zelts. Nav nekāds globālistu dirsu laizītājs. Dara to ko tauta vēlas, bet Latvijā viss ir pilnīgi pretēji.
Pārliecība
12. jūlijā 19:43
Kas , ir tā saucamās nevalstiskās organizācijas - liberastisma un liberastisko '' vērtību '' izplatīšanas , un popularizēšanas perēkļi konkrētajā valstī .
Mūs visi pametuši
12. jūlijā 20:43
Austrumeiropas glābējs
jā , jā !
12. jūlijā 20:47
Es jau nesaku , ka ''delna'' uzreiz būtu jāpakar ..... bet --- izskatīt var visus variantus .
Fenomens
12. jūlijā 21:15
No nodokļu naudas nav jāatbalsta nelegāļu, feministu, LGBT un citu sabiedrību šķeļošu propagandu izplatošās organizācijas. Tas ir tāpat kā maksāt par sava organisma indēšanu.
no Šenderovkas
12. jūlijā 21:36
Pilnīga taisnība tam Orbānam. Piekrītu un atbalstu.
kuk
12. jūlijā 23:34
Orbāns tēlo mazu diktatoriņu kopumā ķēms.
Remarx
13. jūlijā 00:04
Salvīni pretojās nelegālai imigrācijai ka tagad ASV bāzēt medijs ir šo pataisījis par grēkāzi ka šim tiek solīta nauda no Maskavas un tagad tiesa Itālijā skata vai tā ir taisnība. Izskatās ka nāks kārta Orbānam piešūt Maskavas finansējumu. Bet tas jau būtu aizdomīgi. Tāpēc jāpatur prātā un jāvēro kāda reakcija būs no Vecās Eiropas uz šādu Orbāna izteikumu.
Aldona
13. jūlijā 01:15
Orbanu vajag ievelet ES padome lai tur ieviess kartibu lai gan Merkele bez vina tur tric par saviem sastradatajiem grekiem tas karma vinai velkomistei gande veselibu
malacis
13. jūlijā 05:53
sorositiem un parejiem parazitiem bus jasak stradat smags fizisks darbs !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi