Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2019. gada 11. jūlijā 19:08
Das ist pizdohen und das ist sehr gut!
dzintra
2019. gada 11. jūlijā 20:02
Nav saprotams,kāpēc tā Merkele neatstāj to amatu.Vai tiešā viņa grib ieiet vēsturē ar to,ka nomirst tautas acu priekšā "par Vāciju"?Nožēlojami.
Amir Zuratov
2019. gada 11. jūlijā 20:25
Atceros manā pilsētā bija viens trīsīsošais bomzis, par trisučku viņu sauca. Viņš bija leģndārs
beerdrinkers
2019. gada 11. jūlijā 20:30
Nevajaga, par Merkeli, manuprāt, viņa savas partijas SDP vadību nodeva citai meitenei un par kanclerieni, Merkele vairs nekandidēs. Pēdējais gads, tad viss. Normāla pensija. Par Merkeli, kā politiķi- stipra, viņa strādāja, darīja lietas, reizēm kļūdījās (bēgļu jautājumā), bet nekļūdās tikai tie, kas neko nedara. Nav viegli būt lielvalsts vadītājai! Viņa veica lielu darbu, tantītei piemīt milzīgs gribasspēks. Mana cieņa Vācijas kanclerei!
beerdrinkers
2019. gada 11. jūlijā 20:47
dzintra, mazliet padomā, kas esi tu, un kas ir Angela Merkele? Tu pat savu vārdu raksti ar mazo sākuma burtu, tu pat sevi necieni, tava pašapziņa ir zem kājlīstes, tava izglītība nav pat vidusskola, nē, tev noteikti kaut kāds darbs ir, bet teikšu, kā kristālbumbā skatījies- tava alga netto, nepārsniedz 500€. Tu nekas neesi, pret Merkeli, tu esi slieka. Un tu saki to, ka Merkeles rīcība ir nožēlojama??? Tiešām???
dzintra
2019. gada 11. jūlijā 21:14
Paldies.beerdrinker,par mīļiem vārdiem!Labi,ka vismaz Jūs kaut kas esat nevis kaut kāda slieka bez vidējās izglītības.Žēl,ka nevaru ar Jums dalīties milzīgajā cieņā pret Merkeles kundzi.Es redzu kristāla bumbā,ka viņai vajadzētu iet pelnītā atpūtā.
beerdrinkers
2019. gada 11. jūlijā 22:04
dzintra, es nekas neesmu, esmu Vācijā telpu remonta un apdares darbu meistars, pie tam es dzeru daudz alu! Bet, es apzinos to, ka, salīdzinot ar tāda līmeņa politiķi, kā Merkele, es nekas neesmu. Bet, lūk tu to nesaproti, tev, aita, Vācijas kanclere šķiet nožēlojama? Redzi, atšķirības starp mums- visticamāk, esmu sasniedzis biškiņ vairāk, kā tu, bet es apzinos, ka sunim līdzīgs esmu.Kinisma filozofija palīdz. Bet tu savu degunteli cel augstāk, bet augstāk par dirsu tu neuzleksi. Tā viš i. Ļoti daudzi cilvēki ir tādi, kā tu, kaut ko mēģina no sevis tēlot, bet, pēc satura tak tukši ir...lūk, tas ir tiešām nožēlojami.
Maria
2019. gada 11. jūlijā 22:05
Ceru, ka Merkeles kundze drīz atveseļosies. Viņa ir apbrīnojama - gudra, nosvērta, drosmīga. Lai laba veselība un panākumi grūtajā darbā.
Ragnars Spiciņš
2019. gada 12. jūlijā 01:03
Es gan viņai nenovēlu atveseļošanos. Karma is bitch! Viņa grauj Eiropu ar melnajie zvēriņiem.
JĀZEPS DŽEDAJS
2019. gada 12. jūlijā 09:13
Jā nu ko lai saka VĀCIJĀ dzīvo mani radinieki Bieži esmu domājis Laikam vajag pamest šo zemi LATVIJU un dzīvot VĀCIJĀ Bet tomēr redzams ir tas ka viņa vēlās novilkt laiku lai nebūtu jāpamet ātrāk pirms termiņa kancleres amats Tas sāk līdzināties PSRS laikiem kad bija biedrs BREŽŅEVS Bet viņi tas ir VĀCIJA paši lai izlemj Tā ir viņu valsts un viņi ir tur ir saimnieki Visām valstīm ir visādi rakstīti un nerakstīti likumi un tradīcijas .....Kā notiek lietas un valsts pārvalde UZBEKIJĀ TADŽIKIJĀ AZERBAIDŽĀNĀ KIRGIZIJĀ
Elisa Meijere
2019. gada 12. jūlijā 12:56
manuprāt ir bija un būs viena no ietekmīgākajām pasaules politiķem, kas tur eiropu kopā. Nebūtu viņas, kas zin es varbūt vairs nepastāvētu. Bēgļu politikā, protams, viņai nepiekrītu, par daudz lētticīgi un humāni Vācija rīkojas, dēl tā arī briti izstājās, te vajadzēja citu nostāju. Neskatoties uz to, lai viņai veselība un ilgs mūžs. Vācija ir spēcīga valsts ar spēcīgu ekonomiku, ražošanu, medicīnu, mašinbūvi pasaules augstākajā TOP līmenī. Taja visā ir daudz viņas nopelnu.
Sharlene Moore
2019. gada 12. jūlijā 16:57
Sāciet pelnīt no Google $7385 - $8726 nedēļā, lai strādātu tiešsaistē no mājām 2-3 stundas dienā. Regulāri maksājiet katru nedēļu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir datorrs, interneta pieslēgums un mazliet brīvais laiks. Tā bija taisnība un pilnīgi izmainīja manu dzīvi.To es daru ⇛⇛⇛⇛⇛ w­w­w.W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­o­m
Tuudalu Cuuka
2019. gada 12. jūlijā 21:53
Nepaies ne cik ilgs laiks, un virsraksti vairs nevēstīs "Merkele sēž". Taps rakstīts "Merkele čurā un kakā pamperos".

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi