Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
53 komentāri
Sakārtot:
Decoy
25. jūnijā 11:21
If there really is some "egg" outside that waits partner then i agree to be introduced to it before undeserved punishment, not coward but was unaware it was real deal before..same goes for chat : still waiting. None come to discuss.
Decoy
25. jūnijā 11:22
Otherwise i keep believing in JC|1|M..cause not deserve nonsense.
Decoy
25. jūnijā 11:31
Where is this item or egg that requires partner test? Might aswell try if its real deal and not a deception..otherwise delayed..also solo if none believes me.
sals
25. jūnijā 11:35
Pasažierim nevar pārmest , ka lidojuma laikā izmidzis un īstajā brīdi nav pamodies, bet ka apkalpe var pamest lidmasinu nepārliecinoties, ka visi pasažieri to atstājuši, tas gan ir satraucoši. Nez vai pasažiera atstāšana lidmašnā atbilst aviācijas drošibas prasībām.
RiebeklīC
25. jūnijā 11:58
Naktī viena vazājās pa pilotu kabīni!!!!! Tā jau velns zina ko viņa tur tumsā varēja nolauzt vai sabojāt....
> RiebeklīC
25. jūnijā 12:03
Tāpēc jau apkalpei bija jāpārliecinās, vai lidmašīnā nepaliek nepiederošas personas!
Kiki
25. jūnijā 12:11
Bļin, kādi te deģenerāti komentē. Var redzēt, ka savā mūža nav pat blakus lidmašīnai stāvējuši. Pārlidojumos cilvēki bieži izvēlas pasnaust, ņemot vērā, ka puse reisu izlido naktīs vai agri no rīta. Apkalpei, pirms atstāt lidmašīnu, bija jāpārliecinās, ka visi pasažieri pametuši lidmašīnu. Šis gadījums ir vistīrākā apkalpes nolaidība. Loģiski, ka sievietei būs šoks pēc tam, kad viena pamostas tumšā un tukša lidmašīnā bez iespējas izkļūt.
kaa funkcioneee sarkanie teroristi?
25. jūnijā 12:12
par rietumiem katru dienu tiek selekteeti "shausmu staasti",bet par ruslopiju "pozitivisms" -neskaitami foto ar lachiem utt utt
Juhans
25. jūnijā 12:25
Kā viņa tika pilotu kabīnē? Tas ir ĀRKĀRTAS tikšanas gadījums!
replika
25. jūnijā 12:28
Vajadzēja iedarbināt to lidmašīnu un lēnām braukt uz mājām.
Fakts!!!
25. jūnijā 12:39
Stulbene pati vainiga
Striķis
25. jūnijā 12:44
Pašai arī jāskatās līdz, kā vienmēr vaino citus, tikai ne sevi. Un, kur vispār var tādā komā gulēt, ka neko nedzird, it sevišķi pēc nosēšanās, vai, tad visi klusēdami pameta lidmašīnu, lai tikai viņu nepamodinātu!?
Murgs
25. jūnijā 12:45
Jēziņ,cik gan kontuzētam jābūt cilvēkam,lai nepamostos ,kad apkārt ir kņada un vai blakus sēdētajs arī pusaismidzis,ka nepamodināja! Tīrā 21.gs pasaka.
> Kiki Šodien 12:11
25. jūnijā 12:54
Bļin, Kiki, kādam deģenerātam ir jābūt, lai iesnaustos un palidotu garām "savai planēta" Katrs pats ir atbildīgs par savu drošību uz zemes, gaisā un ūdenī. Nevajag te baikas par nolaidību stāstīt.
rodo
25. jūnijā 12:56
nu ganjau ka bija maz-mazītiņa, nošlukusi pavisam bija no beņķa, lielajā drūzmā varbūt stjuartes aizmirsa dažas rindas apskatīt, iespējams tas jau bija kāds 10 reiss todien. Da lab, kam negadās. Drīzāk nav skaidrs ka var nepamosties nosēžoties. Nu tur ir jābūt normāliem antiboļikiem galvā lai nosē''zoties turpinātu krākt. 1 no miljarda gadījums un tas ar viss.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi