Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
Es
20. jūnijā 12:38
Nu gan "speciālisti" ,ja vēl ments (kurš būtu tikpat stulbs ,kā mūsējie) varētu kļūdīties,bet vesala komanda??
ziedonis cerins
20. jūnijā 13:01
stulbuma kalngals, mazuli neatšķirt no lelles, tak uzreiz tas redzams, var tak pataustīt. Un ja kāds bērns pazaudēja šo lelli. Jāsāk izmeklēšana pret durakiem, kas neaptvēra ka tā ir plastmasa. Un ārā no darba !
kas tur divains
20. jūnijā 13:04
diivaini vienigi,ka sarkanie degeneraati tur shoreiz nebija atstajushi ziimiti,ar spilgti sarkaniem burtiem..?
āpsis
20. jūnijā 13:17
ja USA policisti nevienu nenošāva,tad visi dzīvi un priecīgi.
>āpsis
20. jūnijā 13:30
ja USA policisti aizstav cilvekus un shauj degeneraatus,tad krievijaa policisti aizstav degeneraatus un shauj cilekus?ne taa,KROPLI?.
Kruķis
20. jūnijā 13:39
Drošības pēc tomēr vajadzēja paņemt pirkstu nospiedumus
Izmeklēšanā konstatēja....
20. jūnijā 13:57
.... ka pie Meža kapiem baltā reidž roverā nošautais vīrietis patiesībā ir lelle Kens....
beerdrinkers
20. jūnijā 14:07
Lelle bija ļoti reālistiska, bildē ne sūda nepateiksi, ka tas nav miris zīdainis. Policisti, atbraucot, viņu nečamdīja, vien norobežoja vietu un gaidīja kriminologus. Tas cilvēks, kurš atļāvās šādi "pajokot", baigais maita ir! Un, vārds "maita", tam lopam ir par maigu.
beerdrinkers
20. jūnijā 14:14
Tā draņķa nodarījums nav sodāms, bet sasist viņu gan vajadzētu.
Mona
20. jūnijā 14:16
Vai tiešām 2 stundas gaidīja kriminologus? Policijai tak ir tiesības aptaustit,pieskarties.Uzreiz secinātu,ka lelle.Kaut kas ar šo ziņu nav kārtībā.Policisti tak nav stulbi.Varbut 2 min.izvertas par 2 stundām?Ak,trakā pasaule!
beerdrinkers
20. jūnijā 14:23
Es negribētu viņam pieskārties, policija arī nē- tas neietilpst policijas pienākumos.
??
20. jūnijā 14:45
Izskatās pēc ļoti bezatbildīga sociālā eksperimenta - vai cilvēki pamanīs mirušu zīdaini, vai un kā reaģēs. Lelle ļoti reālistiska. Ja kāds ir tik krāsains ar sadalīšanās sākumpazīmēm, tad jebkuram ir skaidrs, ka tur nav ko taustīt. Un labāk netaustīt, lai kādu pierādījumu nesamaitā. Bezatbildīgi tāpēc, ka tajā laikā policisti un eksperti tika atrauti no reālu noziegumu izmeklēšanas.
Snorke
20. jūnijā 14:54
Nu nez,es jau tikai uzmetot aci bildei secināju,ka tā taču ir lelle! Kā gan īsti policisti to nesaprata?
Valdis
20. jūnijā 15:04
Tieši otrādi, policitiem nav tiesības nekam pieskarties nozieguma vietā pirms to apskata kriminālisti. Un tā nav parasta rotaļu lelle, bet mācību manekens, ko izdanto studenti, glābēji un citi ar palīdzības sniegšanu saistīti cilvēki mācībās.
Veselais saprāts
20. jūnijā 15:22
Nu šis gadījums konkrēti pierāda, cik auksta intelekta "darbinieki" strādā policijā. Viņi tak savas smadzenes vispār nelieto, jo tas noteikts instrukcijā. Toties tur ir teikts, ka jānožogo teritorija, jākaucina sirēnas, jāpatriec visi lūriķi un jāgaida, kad atbrauks mediķi, eksperti utt. Un tā visur, jo vairāk priekšrakstu un visādu instrukciju, jo mazāk veselā saprāta un loģiskas rīcības. Cilvēki tiek pataisīti par robotiem un par instrunciju vergiem, jo galvenais, lai papīros viss kārtībā un nevienam nevar piesieties, ka nav ievērotas instrukcijas. Tas ir ceļš purvā, bezsmadzeņu radījumu sabiedrības ceļš.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi