Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
38 komentāri
Sakārtot:
H
18. jūnijā 13:51
Visa vaina ir tiem cilvēkiem, kas tur dzīvo. Piecūkojuši ne pa jokam. Un vēl brīnās, kad ledus kūst.
Mežavecis
18. jūnijā 13:57
Cik zināms sala savu nosaukumu ieguva jo, laikā kad to atklāja vikingi, tā bija zaļa. Tātad ne kā jauna. Atgriežas vikingu laiki. Ērik Sarkanais, drīz Tavs uznāciens!
...
18. jūnijā 14:14
Tā ir ja kaut ko dara daudz un bezjēdzīgi...nu piemēram lido kosmosā ...nu man pietiek ar to ka zinu ka riņķojam ap sauli...lūdzu jums sasilšana
sieviete
18. jūnijā 14:20
HŠodien 13:51 Visa vaina ir tiem cilvēkiem, kas tur dzīvo. Piecūkojuši ne pa jokam. Un vēl brīnās, kad ledus kust%%%%%%%%%%Visu pasauli ir piedirsusi cilveki ,tai skaita ari Latviju.
dāņi
18. jūnijā 14:21
slikti saimnieko. Lai atdod Igaunijai.
ingr
18. jūnijā 14:21
KĀ viņi PIESĀRŅO DABU un vēl šaudās...biju stipri labākās domās pat turieniešiem !!!
P9
18. jūnijā 14:41
Pindosi nav pievienojušies Kioto līgumam un šamie arī visvairāk piesārņo atmosfēru,padlas...
SS
18. jūnijā 15:30
CAURI IR,VAKARS KLĀT,JĀLIEK KOKA KAŽOKS ŠŪDINĀT.............
kreacionists
18. jūnijā 15:32
Ziemeļpola un Dienvidpola ledāji ir no Noasa plūdiem, kuri bijuši ap 2500.g. pr.Kr. un tagad tie kūst ārā. Ja zemei būtu 10 tūkstošu vai miljiem gadu, sen tie būtu izkusuši. Dievs Ījaba grāmatā, kuras notikumi risinājušies ap 2400-2200.gadu, māca par to, kā izveidojies jaunais klimats, kāda ir ekosistēma, par izdzīvojušiem dinozauriem, par vēju un sniegu krātuvēm. Dievs par radību un radīšanu māca atkārtoti, jo pirmā pasaule līdz ar Ēdenes dārzu gāja bojā un pēc plūdiem nāca cits klimats un citāda ģeofiziskā aina.
Ļubomirs
18. jūnijā 15:56
Tiem Dānijas čukčiem jāsavalda sava piesārņošanas un izmešu kāre - ja grib glābt savu salu. Tikai viņi ir vainīgi, ka suņi regulāri ap@urā to ledu - un cik tur vajag - vot izkusa.
Nu ja
18. jūnijā 16:38
Ja komentu drukātāji mācētu arī lasīt, tad viņi uzzinātu ka visi šie pārgudrie zinātnieki izsaka "pieņēmumus". Tas nozīmē, ka viņu spriedelēšana saucas - teorija. Runājot vienkārši- tukša pļāpāšana par neko. Nu bet žurnaļugas piešpticē klāt dramatiskas un patosas frāzes un lūk! Atkal biomasai ir par ko šūmēties!
-> Mežavecis
18. jūnijā 17:11
Iedomājies, kā tur sniga kopš Ērika pabūšanas - "85% tās kopējās platības klāj pastāvīga ledus sega, kas ir līdz 1524 metrus bieza" - kas ir virs pusotra kilometrs sasnidzis.
Infor
18. jūnijā 17:24
Dāņi berzē rokad ,un kaļ plānus jau.
Andris
18. jūnijā 17:26
Agrāk Grenlande (Greenland) bija zaļa, ka nosauca vikingi to par zaļo zemi. Protams ledāji bija, bet tie bija patali no krasta. Pēdējos simtus gadus Grenlandi klāj biezs ledus slānis, kas tagad kūst.. Vikingu laikos arī Liepaja bija zem jūras, bet Liepājas ezers bija jūra. Grobiņa bija pie jūras... Ta ka Grenlande paliks zaļaka, Liepāja aplūdīs un Grobiņa kļūs varbūt pa ostas pilsētu, ka vikingu laikos, jo vikingu laikos klimats bija siltāks... Tik šoreiz standarta globalai sasilšanai nāk talka cilvēku radītie postijumi dabā, kas nozīmē ka planēta var stipri vairak sasilt kā vikingu laikos... :) :(
>> Kreacionistam
18. jūnijā 17:29
Ta jau bija. Palasi šo nodaļu "Pēc Plūdiem" https://adventisti.lv/lv/gramatas/10/Sentevi-un-praviesi?pg=20

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi