Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Hehe
12. jūnijā 21:00
Negribēs un nemaksās. Briti vienmēr ir darījuši kā grib paši.
Zināšanai
12. jūnijā 21:04
Ne tikai briti, arī citas Tautas vēlas brīvību no 1) globālā spekulatīvā kapitāla (t. sk. banku un globālo korporāciju), kas tās izsūc un paverdzina, 2) no Briseles birokrātijas, 3) no uzspiestās bēgļu uzņemšanas, kas apdraud ar savu islama terorismu un radikālismu; 4) no globālisma kā tāda, kas apdraud nacionālas kultūras (to vietā ieviešot praidus, končitas un citus erzacus) NATO sargā no Putina = bet ko ES?
hmmm
12. jūnijā 21:09
Arvien vairāk sāk likties, ka ES= PSRS...
Filips
12. jūnijā 21:31
te jau Brisele parada savu isto seju gribi iet projam maksa miljardus gribi razot cik velies maksa sodu ES ir izveidots ka agresivs ekonomisks mehanisms tur no demokratijas ne smakas divkosiga vieniba kam drizuma gaidama sagrusana
Juhans
12. jūnijā 21:35
Ja nemaksās, tad mēs konfiscēsim Lielbritānijas kuģus, kuŗi ļoti bieži piestāj ES ostās.
jautri
12. jūnijā 21:35
un ja nē, ko tad hi hi,ES pieteiks karu ddd?
sorry
12. jūnijā 21:36
Kāda vēl šķiršanās nauda. Briseles liekēžiem naudas nepietiks, lai šiki uzdzīvotu, tāpēc prasa tos miljardus, citādi arī viņiem būs jostas jāsajož.
Aldona
12. jūnijā 21:38
Man gan patik ES un Brisele vismaz uzlika kvotas cukuram ,zvejai ,utt tas tak ir tik labi ka kads pa mums ta rupejas.
hm
12. jūnijā 21:42
NATO sargā no Putina = bet ko ES? no particibas lai dzivotu muzigos parados un stradatu maksajot valsts aiznemtos SVF procentus
Smieklīgi
12. jūnijā 21:47
Kļaņčī alimentus kā pamesta sieva.
isi un kodoligi
12. jūnijā 22:40
nekadi rekini nevienam nav jamaksa! tiek slegti ligumi ar katru valsti atseviski uz abpuseji izdevigiem noteikumiem. ja kads negrib, nevar, nav parliecinats utt., tad vins dodas "na nebo za zvezdochkoi". punkts!
Infor
12. jūnijā 23:37
Ko tad izdarīs , bezjēdzīgās sankcijas uzliks??! Vai tankus sūtīs vai... pasaulē dažus neņem pa piln tie ir , zkoreja jeb pelmenis , irānu , pitinu jeb putinosu ar sav pusrāpojošām raķetēm , un eiropu tik gudri , tik profesionali ka iznakums visam ko dar ir miskastē ....
Psihenes Tvaikielas dakters
13. jūnijā 00:14
SĒŅU VECI, poļu kurwa, GOŠA RIBOVSKI /// marš steidzami pie sanitāra , tev klizmu pakaļā un nomierinošs kopā ar caurejzālēm un gulēt nost. Es tev parādīšu kur tavs Putins mājo vecais šizo.
Aigars
13. jūnijā 03:32
Latvijajai jau arī būs jāatgriež tā naudiņa ko paņemam priekš tiem projektiņiem. It kā par velti. Siers pelei slazdā pat nav par velti. Man bija iespēja, tāpat kā Jelgavas cukurfabrikai pārdoties. Es nepardevos, un tagad skaitos valsts nodevējs,jo nepaņēmu Eiropas savienības kredītu, un aizbraucu, kaut vai par manu biznesa plānu piedāvāja miljonus. Puse no jums nezina, kas ir zemes reforma, un sertifikāti. Paprasiet jūsu vecmāmiņām, vai senču senčiem, tas ir lielākais genocīds 90 gadu vēsture latviešu valdībai, pret savu tautu.
he
13. jūnijā 05:04
Viens pamuļķa trollēns maina nikus un runà pats ar sevi:) tā arī turpini visu dienu:)cik tu esi smieklīgs!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi