Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
zambala
12. jūnijā 16:20
Malači, Jemeniesi, beidzot arī viņi redz savas izdarītās Jemenas okupācijas un genocīda un blokādes augļus! Uz priekšu, Jemena!
zambala
12. jūnijā 16:20
Labojums: Malači, Jemeniesi, beidzot arī Saudītu Vahhabītu maitas redz savas izdarītās Jemenas okupācijas un genocīda un blokādes augļus! Uz priekšu, Jemena!
zambala
12. jūnijā 16:23
Kapēc mums netiek ziņots katru dienu par bojā gajušajiem un badā mirušajiem tūkstosiem Jemeniešu?! Kapēc Latvijas prese pakļaujas ASV spiedienam, un aizstāv Saudītu okupanttu necilvēcības Jemenā, un tagad sak - "civiliedzīvotaji" - nē, nevis "civiliedzīvotaji" - bet Saudītu Okupantu Lidosta uzgāja gaisā beidzot, un Slava Allāham!
zambala
12. jūnijā 16:28
Jemenieši - nav nekādi "nemiernieki" - tas ir Jemenas Valsts Karaspēks, kurš cīnās pret Okupācijas Karaspēku no Sauda Arabijas un Apvienotiem Emiratiem - bet tikai no Saudītiem tur karo lētie algotņi no Marokas un Somalijas, jo bagatie Saudīti jau tur karot paši nelīstu!
:)
13. jūnijā 07:36
Kaut kā nēesmu ne reizi vēl manījs, ka mūsu sorosītu propagandas un melu kanāli kaut kā par Jemenas civīliedzīvotājiem, kas mirst tūkstošiem, būtu satraukti?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi