Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
143 komentāri
Sakārtot:
pideru Nahaļniju
12. jūnijā 14:01
par Latvijas prezedentu !
Brīvais radikālis
12. jūnijā 14:01
Putina padauza Navaļnijs uztaisa cirku priekš auniem un piķis kabatā!Nu gluži kā pie mums Ždanoka vai Artuss..
Patiesa vienotība Dzeltenajās Vestēs
12. jūnijā 14:05
Šo cirku sauc par kontrolēto opozīciju.Viens saimnieks visiem.Latvijā tas pats,pat KPV kā akā iekrituši,roka roku mazgā šai netīrajā politikā!
Viss sakārtojas
12. jūnijā 14:11
Navaļnijs labāk izskatās būrī nekā Golunovs. Tur ir abjizaņikā ir Navaļnija stihija.
režīmam nē.
12. jūnijā 14:11
Ja tas pūlis mestos mentiem virsū,nekas pāri nepaliktu... Ne velti mūsējie NATOvci izspēlē scenāriju Valmieras Nemieri 2018,gadījumam,kad Latvijas tauta sāk pretošanos kustību pret zagļiem...
C
12. jūnijā 14:15
Domā tas navaļnijs ir cirkačš? Nuvarbūt. Neviens prātīgs konkurents Putinam nav . Varbūt visus saknē apcirtis, pat ne teikumu uz skatuves nav uzrunājuši sabiedrību. Visādi cirkači pārspīlēti kliedz par gejiem un ameriku, bet neko piezemētu un Krievu kultūras un interešu kontekstā neviens nerunā.
Parodija ne valsts
12. jūnijā 14:19
"Для свободы деньги не нужны" подробный гайд. https://www.youtube.com/watch?v=KLNqygLdu7c&t=02s
.
12. jūnijā 14:26
Krievijas konstitūcijā esot 31.pants, kurš ļaujot cilvēkiem pulcēties, bez jebkādas atļaujas.
Kurmis Kurmis
12. jūnijā 14:27
Lūk tāda ir "krievu demokrātija"Pietiek iziet ielās un kritizēt režīmu,kad uzreiz pogainie klāt un paņem tevi aiz čupra! Krievijas pederācijas kritiķiem dzīvot šajā valstī ir bīstami!To jau zinām par Ņemcovu,par žurnālistiem Starovoitovu,Ļistjevu u.c.Viņu slepkavas joprojām nav atrastas...Krievam nepatīk demonstrācijas pret režīmu,tad sākas MASVEIDA ARESTI!
:)
12. jūnijā 14:30
Tā saucamais žurnalists sen ir mājās un pat lieta jau izbeigta! Kāda velna šie lien un nesankcionēto mītiņu, ko? Ja Latvijā kaut kas tāds notiktu, cik ātrā laikā to pūli sabrauktu ar tiem veciem lūžņiem, ko no britiem pirka tieši šādiem gadījumiem, ko?
idiotam :)
12. jūnijā 14:40
Tādā gadījumā tu un tev līdzīgie Latvijas ienaidnieki nevarētu katru dienu gānīties uz Latviju un latviešiem. Zemiski izdzimteņi. Reāli ir tieši pretēji - Latvijas ienaidniekiem kā tev un co, visādām ždankām, mamikin, linderman, ušak ēzeļiem, nesaskaņām un co tiek brīvi ļauts draudēt, aicināt nogalināt Latvijas patriotus, aicināt pievienoties krievijai, aicināt krieviju iebrukt Latvijā utt.Kāds no tādiem aicinātājiem sēž cietumā? Kā var tik zemiski melot kā jūs to darāt? Jūs taču neesat normāli. Zvērīgi ļauni, pretīgi atkritumi.
Ts
12. jūnijā 14:43
Nepazīst un iet atbalstīt. Tas ir tāpat kā sektā. Sektā cena arī augsta. Paliek bez dzīvokļiem un mirst no slimībām, jo nedrīkst asinis pārliet. Šitie sektanti ja panāktu savu, tad tiem tāpat garīgais līderis Navaļnijs sagādātu Āfrikasveida karojoşu smerikāņu koloniju un gulētu viņi uz ielas.
Lv#Rīga
12. jūnijā 14:47
Krievija nav demokrātiska valsts un nekad nebūs . Kad beidzot kāds to apjēgs?🙂
Ģenga ņetu, no vi ģeržiķes
12. jūnijā 14:49
Vergu valsts ateja paRaša jau sāk jukt pa visām vīlēm! Drīz tai atejai būs HANA!!!!
:)
12. jūnijā 14:49
idiotam-pastaldaunim: I kur tu redzi, ka es aicinu kādu nogalināt? Toties Tu to dari vienmēr! Nezinu, vai tu esi DP apmaksāts provokātors, vai debīls ar ārsta atzinumu, bet tevi neviens aiz restēm neliek, kaut gan sen jau vajadzēja, kaut vai par naida kurināšanu!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi