Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Fenomens
12. jūnijā 13:37
Viņa ir vai nu izdevīgais idiots, kuru izmantoja kontrabandisti vai mantkārīga zoss, kura gatava pārdot savu tēviju par dažiem tūkstošiem. Tādai jāpiešķir mūža ieslodzījum par nodarīto Eiropai.
Matiss Zarkevics
12. jūnijā 13:50
Kurs starptautiska likuma pants lika kapteinei izglabtos cilvekus vest uz Italiju nevis uz tuvako Libijas ostu?
Salvis Dišlers
12. jūnijā 14:02
Izglābtie bēgļi bija steidzami janogādā atpakaļ no kurienes ieradušies!
Valdis Puriņš
12. jūnijā 14:11
Kāpēc visi bēgļi ir tikai vīriešu dzimtas pārstāvji? Vācu kuģa kapteinei vajag piespriest pilnu mantas konfiskāciju un mūža ieslodzījumu, būs mācība citiem humānistiem.
Ilze Sila
12. jūnijā 14:16
Pareizi,ka tā.Ja šos bēglus nezvejotu no ūdens un nevestu uz Eiropu,tad viņi ātri vien saprastu,ka nav vērts tai ūdenī lekt
Quinto Quinto
12. jūnijā 14:59
ekselenti! pāris tādu vedēju notiesātu un varbūt pārējie pierautos vest potenciālos teroristus uz eiropu
Inara Timbare
12. jūnijā 16:21
pasēdēs, pārdomās, .....
Astrīda Straumane
12. jūnijā 16:45
Nelegāla robežu šķērsošana ir bijis noziegums visos laikos un par to pienākas sods arī ,,bēgļu,,kontrabandistiem.Pēc 2.pasaules kara par to sodīja un bēgļus izraidīja,ja vien nebija noslēgtas likumiskas vienošanās. Tas labi atspoguļots Remarka darbā ĒNAS PARADĪZĒ.Šī ,,bēgļu glābšana,, ir labi organizēts pasākums migrantu nelegālai ievešanai Eiropā
beerdrinkers
12. jūnijā 18:33
Jūs neesat cilvēki, zvēru bars. Mūža ieslodzījumu? Idioti! Sodam ir jābūt samērīgam ar nodarījumu! Šai meitenei gadu cietumā vajadzētu, moš divus, bet ne vairāk. Nē, divi gadi par daudz. Ja atkārtos, tad piecus. Viss, luste pārietu. Viņa neglāba slīkstošus cilvēkus, viņa apzināti ieveda nelegāļus Eiropā. Bet, kā teicu- gads cietumā un konfiscēts kuģis. Pietiekošs sods.
Jurnieks
12. jūnijā 18:58
Matiss, ja Tu būtu jūrnieks tad zinātu! Diemžēl tie cilvēki,kas ir laivās utt ir jāglābj("diemžēl"ir attiecināts uz bēgļu tūristiem),tikai pēc tam tiek noskaidrots, vai tie ir bēgļi,vai apkalpe grimušam kuģim! Ja neglābsi,cietums garantēts klāja virsniekiem.
ALIDA DJATLIKA
12. jūnijā 19:01
SALVI DISLER, jus ari kadreiz varat kaut ko pratigu pateikt? Brinums!
Egle
12. jūnijā 19:37
sen jau vajadzēja sēdināt
Matiss Zarkevics
12. jūnijā 20:02
Jurnieks - neviens neapstrīd to, ka slīkstoši cilvēki jāglābj, mums visiem tomēr ir sirds. Bet ja šie cilvēki tiek izglābti pie Lībijas krastiem, tad kāpēc viņi netiek vesti uz Lībiju? Ja prioritāte ir viņu drošība, tad kāpēc viņus ir jāved tālāk uz Itāliju, skaidri apzinoties, ka Itālija ir pateikusi, ka viņus neuzņems? Šo situāciju vēl absurdāku padara fakts, ka Lībijas krasta apsardze ir iesaistījusies konfrontācijās ar Sea Watch organizāciju, jo vēlas šos cilvēkus nogādāt atpakaļ Lībijā.
Vienalga Vārds
12. jūnijā 21:01
Bēgļiem ir liela taisnība. Viņi būtībā ir pelnījuši dzīvot eiropā un visu dzīvi nestrādāt, bet saņemt labus pabalstus. Kāpēc Eiropas valstis un MĒS neprotestējām, kad Francija un Anglija bombardēja neatkarīgo Lībiju, kurā visi pilsoņi atbalstīja Kadafi? Kāpēc neviens valstiski neiebilda, kad Vācija bombardēšanā sniedza tehniskos izjemateriālus? Un tagad jūs komentētāji esat dusmīgi, ka bēgļi pie mums bēg un ko vel pieprasa? Viņi ir pelnījuši mūža kompensāciju uz mūsu Eiropiešu rēķina.
Lilje Tento
12. jūnijā 21:44
Vācu kuģiem jāved uz Vāciju! Nevis jālasa 20 km no Lībijas krastiem un jāved 300 km uz Itāliju. Tā nav glābšana, bet tīrākā kontrabanda. Kas apmaksā šos NGO kuģus, tak ne jau no ziedojumiem, viņi tur visi stāv un gaida laivas. Kāpēc tad migrantiem nesēsties laivās, ja zin, ka pēc 20 km kuģis būs pretī! Kā man riebj visa šī "glābšanas" melošana. Un ar kādām tiesībām vācu kuģived migrantus uz citām valstīm. Jautājums, kas viņai maksā un cik.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi