Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Nost ar cionistiem!
11. jūnijā 19:40
Itkā kāds saprastu par ko ir runa! Stulbi atrefetēt cionistu murgus zinot, ka Irāna drīz noslaucīs no zemes to mākslīgo veidojumu!
zambala
11. jūnijā 20:04
Irāna ir miermīlīga Šiītu valsts. Tā nav nekāda Saudi Vahhabītu sekta ka Sauda Arabija, kura veic okupāciju un genocīdu Jemenā, un ASV neko nesaka un piegādā ieročus!
zambala
11. jūnijā 20:07
Irāna nevienu negatavojas "noslaucīt no zemes", bet skaidrs ka Iranai jabūt gatavi ASV uzbrukuma gadījumam, un labi zinot ka notika Irākas-ASV-Eiropas atbalstītais karš pret Iranu 1980-88 gados..... Nekas nesanaca ne Rietumu atbalstītajam Sadamam, ne Reiganam, ne Eiropas ieroču piegādātajiem! Kopš ta laika tas Rietumu naids nav vēl rimies.
X
11. jūnijā 20:29
Kad bistamais teokratu rezims tiks gazts, tad smiekli nemaz vairs nenaks.
dzīvnieku pasaule
11. jūnijā 20:46
Smejaties,smejaties,tuksneša žurkas-ka beigās nesanāk raudāt un meklēt patvērumu nīstajā Eiropā...
Nost ar cionistiem!
11. jūnijā 21:22
Izlasiet cionista Yinona plānu un jums taps skaidrs, kas tad notiek Tuvajos Austrumos! Irāna palika pēdējā valsts žīdu plānos! Prieks, ka vismaz Sīrijā tie cionisti atrāvās pa saviem deguniem!
Ja jau izsmej
11. jūnijā 22:29
Tad vajaga sūtīt dirst! Lai tie dvieļu galvu teroristi vārās savā sulā!
beerdrinkers
11. jūnijā 23:41
Viņi grib pa purnu? Dabūs. Priekš sīkajiem- Irāna ir vairākas reizes karojusi ar Sadama Huseina Iraku, vienmēr pa muti dabūja, Iraka bija stiprāka. Cik ātri USA sasita Iraku? Par ko, pie vella, tie plānprātiņi smejas? Tiešām nesaprot situācijas nopietnību? Ja būs konflikts ar USA, Irānas vairs nebūs! Par ko viņi smejās?
Salvis Dišlers
12. jūnijā 00:00
beerdrinkers, Irāka (Sadama Huseina laikā, 1980-1988) - uzbruka Irānai un mēģinaja okupēt, Irāku atbalstīja ASV (Reigans) un daudzas Rietum-Eiropas valstis, sūtīja ierocus, naudu, atbalstu Sadamam Huseinam, bet nekas nesanāca iekarot Iranu, Sadams parakstīja miera līgumu un izdomaja labāk iekarot Kuveitu 1991 gadā, ar ASV ieročiem, bet pārrēķinājās, tas nepatika ASV saimniekiem, un tad sākās ASV uzlidojumi Irākai 1991 gada pavasarī;
Salvis Dišlers
12. jūnijā 00:04
Līdzīgi kā Irakā, ASV atbalstīja Afganistanas Taleban un Bin Ladenu karā pret PSRS; vēlak ASV draugs Bin Ladens un Taleban nolema, ka tagad drīkst pārņemt varu Afganistāna, bet pēc Dvīņu Torņu sagraušanas ASV bija spiesti braukt karot Afganistanā. Bet ja nebūtu uzbrukuma Dvīņu Torņiem, tad Taleban bija ASV seni draugi.
beerdrinkers
12. jūnijā 00:08
Un, ja USA uzbruks Irānai, viss- vienas muslimu teokrātijas mazāk. Pret USA varētu cīnīties vienīgi EU, Eiropa ir stipra. Bet mums nevajaga ar viņiem cīnīties, mēs esam NATO, amerikāņi arī. Jopcik, bet par ko smejas Irāna?
Salvis Dišlers
12. jūnijā 00:10
Irāna NAV "viena muslimu teokratija"; Irana - ir Šiīti; nevis Sunnīti, ka vairums muslimu Arabu valstu. Šiīti - iemācies - ta ir absolīūta un milzīga atšķirība no Sunnītu bandītiem.
Salvis Dišlers
12. jūnijā 00:12
Irana smejas - par vāego Eiropu - Eiropai nav drosmes neko teikt pret ASV gribu un ASV komandu! Ka ASV rausta aiz aukliņas - tā Eiropa danco! Kāpēc Eiropa nenosaka sankcijas pret ASV un brīvi nesadrbojas ar Iranu, kā Eiropa GRIB sadarboties ar Iranu, bet baidas no ASV, un tas ir smieklīgi!
beerdrinkers
12. jūnijā 00:14
Dišler, sūda cūka, es tevi atdotu suņiem. Kaut gan, labāk cūkām, tās ilgāk plosīs. Pieleca, mēsls?
Salvis Dišlers
12. jūnijā 00:14
ASV - ir PRET IRĀNU - jo ASV - ir deals, baiga draudzība ar Sunnīti bandītiem Saūda Arabijas karaļvalsti, ASV grib Saudītu arabu naudu, tāpēc ASV rej pret Iranu - Saudītu uzdevumā!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi