Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
Rrŕrrr
1. jūnijā 10:46
Vai tas nav ståsts par mums visiem?
Tā tak
1. jūnijā 10:52
vīrene, nelaimīga būtnīte, kam patīk izplatīt slimus murgus :))))) vismaz cilvēki varēja 5 h atpūsties no fantāzijas lidojuma :))))
ap-17
1. jūnijā 10:54
merikaniete kaiminus iesudzetu tiesa un izraditos,ka restu izmers neatbilst Gostam...
ha-ha
1. jūnijā 11:12
Z'danoka pirms ES izklaidējas.
Noyb
1. jūnijā 11:19
Kas notiek? Persona tak piekrita sadarboties ja vien dos iespeju un izskaidros noteikumus. Citadak nevar ne sadarboties ne ieverot noteikumus kurus nezin.
Mona
1. jūnijā 11:19
Galvu saspiedusi vārda tiešā nozīmē.Kur prāts bazties caur restēm?
###
1. jūnijā 11:37
Latviesu netikums kuriem loti patik bazties citu dzive,izokskere gan naudas macina saturu,gan privato dzivi,un piedevam publice atklati ,tas attiecas gan zurnalistiem ,gan aplaupitaju bandai vid,kaiminiem.
Noyb
1. jūnijā 11:49
Ari ieprieks. Ne tikai sodien.
xc
1. jūnijā 12:09
Pie mums jau nav labāk, bet trakāk. Ne tikai tenkas izplata, bet vēl pamāca, kā dzīvot.
zoja kosmodejanska
1. jūnijā 12:30
Ui! Glābēji rīkojušies aplam, vajadzēja to lubrikantu vispirms tajai tenku vācelei dupsī, un nodot to babeni izspiegotajam kungam uz 5st. Lai dara ko grib, lieto pats vai tirgo ieinteresētām personām. Tas būtu taisnīgi.
semo
1. jūnijā 12:54
Varu saderēt, ka tai okšķerei ir kāds sakars ar Gulbenes Vecmeitu klubu. Visusvētās Jaunavas Sudrabas kongregācijas palīgorganizācija. Jau orientējas uz pašvaldību vēlēšanām.
>ha ha
1. jūnijā 13:10
maldies,Zdanoka jau nav pastala, kas visur snuki iebàž, ja ne citu Dzīvè, tad donaldam vai terèzai dirsà!
Noyb
1. jūnijā 13:12
Neko nedar(ij)u un nesaprotu arpus zimem bet ja neatgriezis ka bija tad ne tikai nevaresu but noderigs bet bus bezjedziba..pirms tam tiesi bija labak..tacu mani nesacakareja es pats apsveru domu ieprieks pievienoties. Tacu kadiem bija izdevigi ka ciesu. Tacu ja draudes iepisu aiz aizsardzibas..
Noyb
1. jūnijā 13:41
Es tiesam nipricom bet ja katru dienu paliek arvien tizlak un trulak un majieni ka tuvojas kautkas utt..tas nozime ka tiesam nepamatoti soda un grib likvidet..naksies ari pasaizsargaties ar drosibas planiem. Nedod jau izveli. Neesmu problema bet ja tiesam grib sacakaret vai nemt nost visu un beigas likvidet ne pa temu kaut speleju korekti tad naksies palikt bet es nepiekritu ka man nem nost kautko(tad jau labak islaicigi "diseiblot" iesk 'hibernate'). Hijack neskaitas consent. Ar mani var iet uz kompromisiem ja vien ies. Atgrieziet ka bija tad ari gaidiet pievienosanos vai ari bus preteja komanda..tas nav forsejums bet izdzivosanas jautajums un taisnigums. So to tomer zinu bet bez atslegam jebkurs to piefiksetu dzivojot..bet tas nemaina to ka tapat butu draw. Vai tiesam ja butu pricom tad neraustitos? Nedod jegu.
Rokas nost!
1. jūnijā 13:41
isis iepirkt aktuālo durvju diz

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi