Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Normunds K.
19. maijā 11:59
Lai Turcija un Krievija neapdraudētu Latviju, balso EP vēlēšanās par nacionālistiem! Eiropieti! Glāb Eiropu no migrantu ordām, piedalies Eiropas parlamenta vēlēšanās, balso par nacionālistiem. Eiropas parlamentā ir vajadzīgi nacionālisti, kuri apturēs migrācijas sērgu, ģimeņu iznīcināšanu un sabiedrības degradāciju. Sarakstā 2.Latviešu nacionālisti kandidē profesori Rubins un Mencis. No LSDSP kandidē Jānis Dinevičš. No Nacionālās apvienības kandidē īsteni nacionālisti Aleksandrs Kiršteins un Jānis Dombrava. Svītrojam Robertu Zīli, Pūpolu un Šņori, kā nepietiekami nacionālistiskus..
Juhans
19. maijā 12:02
Nebrīnīšos, ja Turcijā atradīs ķīniskos ieročus.
kāds brīnums, Johanson
19. maijā 12:30
ja jau ir krieviskie, tad būs arī ķīniskie!!!! ha , ha, pajolīt
Pèc
19. maijā 12:51
Tam, kad turki notrieca krievu iznìcinàtàju, krievi un turki kļuva lieli draugi.
ERVINS
19. maijā 12:57
atradis kandidatus!tie ir tie kas grib cittautieti par latvijas prezidentu!un tu vel gribi lai es balsoju!sis partijas ir Latvijas nodevejas!
badāc
19. maijā 12:57
Pohuj!!! Tāpat amīšu un nato tehnoloģijas sasitīs lupatu lēveros visas viņu "hujtehnikoloģijas", ņirdzīgi!!!
Smieklīgi
19. maijā 13:03
Indieši jau pasūtīja krieveļus dirst ar visiem viņu projektiem taisīt kopīgi krievu 5.paaudzes lūzni! Tagad ir Erdogana kārta apdirsties ar krieviem!
Ivo
19. maijā 13:08
Tas labi , lai turētos pretī NATO izdzimteņiem , Latvija vienmēr atbalstīs savu lielāko draugu --- Turciju ! Vienotā draugu lokā , plecs pie pleca , mačīsim natovcu izvarotājus un mīzējus ..... Brīvību Latvijai !
> Ivo
19. maijā 13:11
Aizej, putlerovec, pakārties! Tādiem izdzimteņiem, kā tu, nav vietas starp cilvēkiem!
Ezis
19. maijā 13:18
Malači ! Savu zemi ir jāgrib un jāspēj aizsargāt no pasaules asinainiem demokratizatoriem ,slepkavām !
Ivo
19. maijā 13:18
Man patīk Putlers , katru vakaru bučoju viņa bildi ... pārmaiņus bučoju arī Briseles žīdeļa , Latvijas preža ielikteņa bildi .
666
19. maijā 14:09
Nu ja izzudīs vajadzība pēc NATO, tad ASV ekonomikai pienaks krahs!!! ASV uz muļķīšu rēķina stutē savu ekonomiku, piegādajot ieročus un liekot uzturēt savu armiju! Fašistikai Vācijai, kad draudēja ekonomiskais sabrukums, Hitlers izraisīja 2. Pasaules karu. Tagad tas draud ASV un ASV pasaulē izraisa militāros konfliktus, piesedzoties ar demokratiju!
raica
19. maijā 14:27
interesanti kurs vairs ar turku cuku dalisisies
> 666
19. maijā 14:40
Tu no dzimšanas esi idiots, jeb tagad galvu sasiti pret izlietni? Krievi ir otrie lielākie ieroču ražotāji, tātad viņu ekonomiku un armiju stutē visa pasaule!? Hitlers Vācijas ekonomiku pacēla nebijušos augstumos un apsteidza Staļina uzbrukumu Vacijai par 2 nedēļēm! ASV ekeonomika ir lābākajā stāvoklī pēdējos 20gados! Bet krievija gan jūk un brūk un var uzsākt karu, lai krievi no nabadzības un bezcerības nebruktu virsū Putlera kremļa kliķei!
KP
19. maijā 14:45
Krievi tak nemāk bļaut Allahu akbar!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi