Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Kuriķis
19. maijā 06:38
Atkārtošos. Varat savas ziņas par nejēdzīgo eiroimpēriju un tās vēlēšanām, sabāzt sev tur, kur saule nemēdz iespīdēt, jevropā jājēji. Uzskatu jūs par dzimtenes nodevējiem.
Juhans
19. maijā 07:08
Ja alu lej pintēs, vairāk nodzer.
Toties
19. maijā 07:27
muusu alus bruuveri bez brexita alu pilda 568ml bundzjaas!
Mežavecis
19. maijā 07:57
Par priekšvēlēšanu reklàmu solījumiem. Nosmèjos pirmo reizi dzirdot- apturèjām Ušakovu Rīgā, apturēsim Briselē. Veči nediršat. Ušaku var nolikt mierā tikai Latvijā. Nu nav viņš eiropas mēroga noziedznieks un tur neviens viņa lietu neizmeklēs. Būs vien ar šmuci mājās jātiek galā pašiem.
Normunds K.
19. maijā 08:16
Eiropieti! Glāb Eiropu no migrantu ordām, piedalies Eiropas parlamenta vēlēšanās, balso par nacionālistiem. Eiropas parlamentā ir vajadzīgi nacionālisti, kuri apturēs migrācijas sērgu, ģimeņu iznīcināšanu un sabiedrības degradāciju. Sarakstā 2.Latviešu nacionālisti kandidē profesori Rubins un Mencis. No LSDSP kandidē Jānis Dinevičš. No Nacionālās apvienības kandidē īsteni nacionālisti Aleksandrs Kiršteins un Jānis Dombrava. Svītrojam Robertu Zīli, Pūpolu un Šņori, kā nepietiekami nacionālistiskus..
Petro
19. maijā 08:21
Tiesi tādi rinkevici ir lielakie latvijas ienaidnieki , tiesiskas valsts principu noliedzēji ,kauna traipi ....
Drunkers garantē!
19. maijā 09:26
https://www.youtube.com/watch?v=ypQxcF_kICs
liberālterors
19. maijā 09:31
Germany tries very hard to push various laws and regulations through the EU, to make them applicable everywhere, without even asking others first. Now the German govt. wants to ban free uploading of pictures and videos on the internet without filter. And this should become an EU standard, they say. Merkel has become a dictator, manipulating the media in Germany like nobody else did ever before (except Hitler).
EIROPAS PARLAMENTS 85 %
19. maijā 09:31
sastāv no zilajiem pitadarstiem , kuri piedirsuši visu Eiropu ar melnajiem slepkavniekiem
tam Šodien 08:16
19. maijā 09:52
Tu, kas reklamē savu venerologu Rubinu, esi tas pats NormundsK no čekasmaisiem?
KRIEVIJAS PARLAMENTS 85 %
19. maijā 10:09
sastāv no zilajiem pītadarstiem , kuri piedirsuši visu Eiropu ar melnajiem slepkavniekiem.
sonatochka
19. maijā 10:44
Si raksta autors nekad nav bijis UK pat tuvuma. Te jorojam attalumu mera judzes un alu mera pintes. Veikalos sadzivo abas sistemas.
jan
19. maijā 11:27
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Lielākais fakts
19. maijā 12:35
Eirosojuzs = Latvijas gala sākums. Gals būs pēc 15 gadiem.
Nu ja
19. maijā 15:05
Tā nu gluži nav. Kanāriju salās aug ļoti garšīgi banāni, saldi, tomēr eksportēt viņus drīkst tikai uz kontinentālo Spāniju, jo neatbilst ES standartiem- nav pietiekoši gari. Uz aci to starpību pat nenoteiksi, tomēr neder.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi