Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Europe has fallen. Mulsums Are taking over
16. maijā 23:30
Pateicoties ļaundara Dz Sorosa sponsorētiem velkomistiem un liberālisma propogandai, piepildās Vangas pareģojums, ka Rietumeiropu bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties pārņems musulmāņi. Diemžēl. Un cik sireali, ka Latviju no tā paglabj 3šās nabadzīgākās valsts statuss. Esam diskriminēti, " otrā ātruma EU valsts " mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot! Starp citu Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku!
Teds
16. maijā 23:37
Mums LV vēlētājiem jenoti- Vienotības klons, iesprauda te jauku ziņu Dombrovskis kandidēšot! Ha ha ...un šķiet daudzi pamuļķi uzķērās!!!
Bismarks
16. maijā 23:51
Daudz ir noraizejušies par Merķeles sačakarēto Eiropu. Ja ES izjuks, tad tas būs lielā mērā viņas nopelns. Labākais, ko šī m.aita varētu darīt ir aizvākties uz kādu klusu Austrumvācijas nostūri un vairs savu purnu nerādīt un savu muti nevirināt.
EU ir ļaundara Dz Sorosa projekts arī drauds LV
17. maijā 00:15
Protams ka labāk būtu bijis ja tādas EU nemaz nebūtu bijis! Esam pazaudējuši 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Tagad tikai 63% latviešu tātad 1.2 miljoni! Tie paši izmirst! Tik līdz izmirst kada dzīvnieku suga, tā visa pasaule ziedo $$$ lai to glābtu, piemeram pandas. Sanāk ka latvieši ir nesvarīgāki par dzīvniekiem! Bet nopietni padomājiet!
Ieteikums
17. maijā 00:21
Viņa dirš.
Freda Otis
17. maijā 01:02
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
īzda vecā
17. maijā 01:42
Par ko satraukums? Pati salaida 1000000 tonnnas ar alla ja v bar un tagad brinās? Merkeli vajadzeja noššaut jau tajā brīdī, kad sāka ielaist musulmanus eiropā! Ar Eiropu ir cauri, ir jau par vēlu ko labot!
sendenī
17. maijā 02:05
Ja Merkele teica, ka Vēbers ta Vēbers. Pareizi, ka nebūs tas resnais un mīkstais konsolidators Dombrovskis.
Eiropas nāve
17. maijā 02:55
Velkomme ,velkomme allak akbār ,tas ir ,manuprat ,vel drausmīgaks noziegums pret eiropas civilizaciju ka ādolfa deuchlsnd ,deuchland uberalles ...tāpat pertiķu kontrabandas atbalstisana ,eifopas robežu nesargāšana ar ieročiem rokās , asiņainu demokratiju dibināšana islāmistu zemēs ....
vai Hitlera mazmeita
17. maijā 05:07
Diena ir gaiss. Nakti tumss. Vasara ir siltaks. Ziema ir aukstaks. Laiks. Vesela un gudra nacija iesledz smadzenes un doma lidzi notiekosajam un izsledz TV, pavisam. Klusti par cilveku. Alkohols ir speciga narkotika, ko izplata, lai vajinatu nacijas un tas kontroletu. Medijs sistematiski izplata melus par viina veseliibu. Tas ir reals blefs. Merkis ir pieradinat, nodzirdit. Tikai rakstura vaajie un mikstie laujas tadam sevis iznicinasanas veidam, lietot alkoholu, jo alkohola indei sadaloties lietotajs pats izcura savas smadzenes. Lielaka sabiedribas dala ir vaji un vadaami. Nozombeeti. Padzeras alkoholu un atkal klust miksti un vadaami. Un vel nokode ar sporta parraidem. Zombiji. Globala bara kontrole. Un tad vel uzpiipo un lieto kaitigu leetu paartiku un fast foodus. Tas viss loti ietekme uztveri un individa prata spejas, un tadus lautinus ir viegli piechakaret, viegli apmanit ar melus zinaam medijos un nozombet. Lai atmostos, svarigi ir izslegt zombeshanas kasti, to saucamo televizoru un izslegt viedtalruni. ..Solis nr. 1, 2 un 3. .. 1. Ed zalji, svaigi un veseligi. 2. Pilniba atteikties no kaitigajam atkaribam, tabaka, alkohols, tabletes. 3. Izsledz TV un viedtalruni. Tas ierices tevi reali ikdiena zombe un izmaina tavu sapratu un uztveri, tev pasham to nepamanot. Tris vienkarsi soli, lai pamostos. Un esi vairak daba un retak lielpilseta. Lielpilsetas ir musdienu koncentracijas nometnes puula tendenciozai iznicinashanai. Pavisam reaali. Jadoma lidzi, kas un kapec patiesiba notiek. Biezaak pasmaidi. Esi labestigs un iejutigs. Esi pratigs un godigs.
100%
17. maijā 06:40
Jo mazāk Merkele satrauksies par Eiropas likteni, jo garāks būs Eiropas Savienības mūžs.
Eriks
17. maijā 07:26
Nu gluzi ka Putins! Visi taa pielipusi pie tiem kresliem. Musu valdiba ar satraukta par musu valsts likteni tapeec arii ir visu laiku vien tie pasi.
:)
17. maijā 07:51
Satraukties te lieki, skaidrs, ka ES izjuks! Jautājums tikai viens - cik ātri tas notiks!? :) Un Latvijai arī ir tikai viens jautājums - cik ātri notiks valsts bankrots, pateicoties mūsu "latviešu"varas darbībai!? P.S. Tas arī viss!
Juhans
17. maijā 07:52
Eiropas satraukumam ir pamats, jo Latvijā ir par maz bēglīšu. Iespējams, ka šādas zemes būs jāsoda.
Er
17. maijā 08:12
Eiropas parlamentā ir vajadzīgi kārtīgi nacionālisti, tāpēc, ja balsosiet par Nacionālo apvienību, tad svītrojiet Robertu Zīli, kurš nav nacionālists un kurš balso par lezbiešu priekšlikumiem. Plusus lieciet Aleksandram Kiršteinam un Jānim Dombravam.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi