Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
haha
15. maijā 21:29
kad šie parādu atdos? Latvijai tas ir krietni zemāks un mès naudu nešķiežam!
Allmighty Dollar.
15. maijā 21:38
Latvija nekad neatdos parādu, mums vienkārši nevajadzēja stāties EU. Visi balsoja par iestāšanos EU jo bija pārliecināti, ka Latvijas labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Līdz tam neko parādā nebijām un bija sava valūta Lati daudz stabilāki par Eiro. Jo katrs lats bija nodrošināts ar Latvijas bankas zelta rezervēm! Latvijas valstij nav ar ko nopelnīt naudu lai atdotu katru dienu augošo parādu. Katrs no mums sanāk ka esam parādā vairāk nekā €5250. Esam arī atklāti bezkaunīgi diskriminēti Otrā Ātruma valsts!
nu nu
15. maijā 21:41
es priecājos par savu "jā" balsi. vismaz varēju studēt ārvalstīs. arī krīzes gadus pārlasu tur. šeit kā pieredzējis specs pelnu krietni virs vidējās.
Arrest Soros! Liberalisms & Velko nogalina Eiropu!
15. maijā 22:15
Grieķi demonstrē stingru nostāju Sorosu un tiem kas patiesībā parvalda pasauli. Diemžēl viņi to dara ļoti slikti.
Filips
15. maijā 22:33
kad LV nems piemeru samazinas PVN un saks pacelt pensijas ?
Onslows
15. maijā 22:47
Un pēc atkal pacels nodokļus, jo tā jau ir Girsā!
Latvijas neveiksmes stāsts
16. maijā 01:34
Starptautiskais Valūtas Fonds ir ļauna organizācija, tā speciāli iedzen valstis parādos, lai varētu ar tām manipulēt. Grieķi to labāk saprot un ir stingrāki savā nostājā! Nu Latvijā ārzemju bankas svarīgākas par savu tautu! Cilvēkiem apstākļi mainas banka savāc māju, tu paliec parādā un naudas jau nav lai uztaisītu maksātnespējas procesu, jo tas izmaksā €5000-6000!!! ASV, ja cilvēks nevar samaksāt banka ar laiku paņem māju un cilvēks loģiski neko nav parādā!!! Var sākt visu no gala! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus un bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Latvija ir neatkarīga es nevaru atļauties tajā dzīvot nevaram!
Es
16. maijā 06:51
Latvijai ari vajag atlaist mazos parādus tautai un vismaz ceturtā daļa izietu no pelēkās ekonomikas vai tad tik grūti saprast ,ka rezultātā tikai iegūtu. Daudzi strādā neoficāli lai nolādētie tiesu izpildītāji neatņem pēdējos iztikas līdzrkļus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi