Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
A
24. aprīlī 13:14
Naciķu Birks, ar savu "zelta tiltu", parādīja visai pasaulei, kā tās lietas darās Latvijā. Ķīnai tas vēl 100 gadus nebūs pa spēkam.
Saulvedis Pastalnieks
24. aprīlī 13:18
Pie mums neder nepaspēs izzagt un sashēmot..
Ha
24. aprīlī 13:21
Mums?Ha, ha...! Mums vienu tiltu labi ja īsākajā termiņā - gads, taisa! Sviests! Latvijā jau viss jāizzog un tad tiek kas taisīts!
Eee
24. aprīlī 13:29
Mums uz pus miljardu mazie tilti velk
vot
24. aprīlī 13:54
Tas nav nekas unikals. Pilns youtube ar materialiem, kur dazada izmera tilti un parvadi tiek nomainiti 1 -2 dienu laika. LAtvija tas nav iespejams viena iemesla del. Jo vadosos amatos ir salikti visadi soferu deli, kuriem trukst intelektualas kapacitates, lai tadu darbu noorganizetu .
Mūžīgais remonts
24. aprīlī 13:57
Rit ceturtais gads kopš Salu tilta remonta.
kukū
24. aprīlī 13:58
nepiekrītu raksta autoram, tilts nevar iegūt stipribū 43 stundu laikā, betons cietē ~40 dienas. Viss ir atkarīgs no konstrukcijām un tehnoloģijām, video redzams, ka tilta laidumus jau gatavus atved un savieno, bet tie iepriekš ir bijuši nogatavināti. Vajag jau arī analizēt video redzamo nevis spriest pēc bērnu dienu pieredzes smilškastē cepojot kūkas.
Latvija, to nevar, jo ir sadi komentetaji - slinki
24. aprīlī 14:02
Latvija to tiesam nevar, jo ir sadi komentetaji - slinki!
gzz
24. aprīlī 14:18
Video tak nomaina tikai pārsegumu , bet pie mums jānojauc pilnībā , arī balsti . Viss ir stipri savādāk , kā posta autors domā :) . Principā var visu to tā sagatavot - betona paneļus, balstus un visu pārējo . Bet problēma būtu atrast rūpnīcu ar attiecīgu kapacitāti spējīgu ko tādu saražot pie mums īsā laika posmā . Ja arī ko atrastu , tak atrastos kāds kas momentāli apstrīdētu iepirkuma uzvarētāju tiesā - un tas ievilktos , pie mums raksturīgi , uz vairākiem gadiem.
...
24. aprīlī 14:30
Pie mums neko atri nedara jo samaksa parasti stradniekiem ir stundas nejau par izdarito... tadel ir izdevigi pavilkt laiku lai varetu vairak nopelnit
:)
24. aprīlī 14:30
Ķīnieši ta var, bet musējie gadus 10 spriedīs kurš cik nozags un kas pēc tam reāli taisīs pa 5 kapeikām! :) Cik gadus jau vilcienus pērk, ko? :)
Aivarro
24. aprīlī 14:42
teiksim tā.. smuki jau ir , bet nav tilts, tāds pārvads vien...Deglavnieks vismaz 5 reizes garāks...
Goda Vārds
24. aprīlī 15:37
Kādas 43 stundas, mūsu pārgudrais Jarkins, teica ka 3-4 gadi lai jaunu tiltu Deglava vietā uzblieztu!...
Mm
24. aprīlī 15:37
Kamer prokuratūrai nepietiks smadzens atklāt valsts apzadzējus,tikmēr šie zags un zags....un nebūs ne ceļu ne tiltu.
nu.. visam
24. aprīlī 15:58
visam ir divas puses, pretējus argumentus atrodam vienmēr. Ja skatāmies uz "būvēšanas un autoceļu čempioniem" vāciešiem (kuri atšķirībā no ķīniešiem ir rietumu demokrātijas un darbinieku tiesību ievērotāji, paraugs, kuram līdzināmies), tad negaidīti internetā pamanīsiet, ka Rēgensburgas tiltu nevar vien uzbūvēt jau astoņus gadus... Tas tā, piemēram...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi