Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
>:-)
11. aprīlī 07:23
Ne vairs impērija, kur saule nekad nenoriet, bet valsts, kur prāta aptumsums, nekad nebeidzas :D
brExitus letalis
11. aprīlī 07:24
Kad breksītis, tad breksītis tagad un tūlīt. Galdam tiesa! Tas viss par nodokļu maksātāju naudu? Latvijas EP deputāti un deputĀtu kandidāti nekavējoties jānoper pie Brīvības pieminekļa!
Juhans
11. aprīlī 07:48
Kāds vairs breksītis, vien rauudas un pat asarīši.
Onslows
11. aprīlī 08:13
Ja ir ledusskapī alus, tad var arī līdz 2039. gada 31 oktobrim.
Ļubomirs
11. aprīlī 08:35
Ko?? Vēl līdz hallovīniem angļi elpod mūsu gaisu, čurās mūsu upēs, lietos mūsu WiFi! Lai dievs nogrābstās!
sieviete
11. aprīlī 08:50
Eiropas Savienibas valstu lideri un si mejiene,visaiEiropai miglu pus,redz ka mes stradajam ,nodoklu maksataju naudu izskiezot.Ta ka tie izskiedeji sanem loti lielas algas desmitiem tukstosiem ,tad jaievies likums ,visus izdevumus segt no savam algam ,vardu sakot LODERU ,DIKDIENU BANDA.
Jau otrais gadu simtenis...
11. aprīlī 09:13
HAHAHAHAHAHAHaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Totālā DEMONOKRĀIJA!!!!!!! Šie tak spļauj virsū tautas viedoklim un lēmumam!!!!!! Ja jau līdz novembrim, tad jau nekad nebūs izstājusies!!!!!!!!!!!! Ko lai saka, TAUTAS kalpi, PILDA tautas gribu, tā notiek „civilizētas” valstī!!!!!!!!!!!! P.S. A un kāds Makarona sūds aiztīsies no Elizejas pils, ko pieprasa tauta jau mēnešiem!!!???
Dēfeķtīvais zōwietiskās ideoloģijas upuri
11. aprīlī 09:27
Zōmmier, pastāsti, kad tu pēdējo reizi biji diženajā Krievijā ? **** Pastāsti, kāds LV pilsoņiem sakars ar tavu PSRSku un tās pilsoņiem ?
###
11. aprīlī 09:38
Dēfeķtīvais zōwietiskās ideoloģijas upuriŠodien 09:27 Zōmmier, pastāsti, kad tu pēdējo reizi biji diženajā Krievijā ? **** Pastāsti, kāds LV pilsoņiem sakars ar tavu PSRSku un tās pilsoņiem ? EI tu GARIGI SLIMAIS ,KURA VIETA RAKSTA IET RUNA PAR PSRS ,IEMACIES LASIT TEKSTUS GARIGI SLIMAIS.
Lohi!--->Dārahois Kremļa plānprātiņ Artur Ozoliņ ,
11. aprīlī 09:39
Jūsu preziks.............................................................. "Pilsoņi, pilsones! Pēdējo 24 stundu notikumi ir saviļņojuši visus prātus, un es tādēļ uzskatu par savu pienākumu, kā es to arvien svarīgos momentos esmu darījis, jums visiem pateikt, ko valdība šajā brīdī domā un dara. Mūsu zemē kopš šī rīta ienāk padomju karaspēks. Tas notiek ar valdības ziņu un piekrišanu, kas savukārt izriet no pastāvošām draudzīgām attiecībām starp Latviju un Padomju Savienību. Es tādēļ vēlos, ka arī mūsu zemes iedzīvotāji ienākošās karaspēka daļas uzlūko ar draudzību. Tai pašā laikā jums jāzina, ka karaspēka kustībai jānotiek bez traucējumiem, un to jūs varat veicināt, ierobežojot pārlieko ziņkāri un atturoties no kārtības traucējumiem. Šorīt jūs arī dzirdējāt ziņu par to, ka valdība pilnā sastāvā man ir pieteikusi savu atkāpšanos un ka es esmu uzdevis ministriem palikt savās vietās līdz jaunās valdības sastādīšanai. Pirmais uzdevums mums visiem ir līdzšinējā vienprātībā un darba gribā palikt savās vietās un turpināt kalpot tai lietai, kas mums ir augsta un svēta — Latvijas un mūsu tautas interesēm. Ir neizbēgams, ka pārdzīvojamie notikumi ienes zināmu satraukumu un traucējumus mūsu līdzšinējās mierīgās dzīves ritumā. Bet tās ir pārejošas parādības, kurām mēs pēc dažām dienām tiksim pāri. Šinī brīdī es jūs aicinu — pierādiet domās, darbos un stājā tautas dvēseles spēku, ko izraisījuši Atjaunotās Latvijas ziedu gadi. Tad es būšu drošs, ka viss, kas tagad notiek un tālāk notiks, nāks par labu mūsu valsts un tautas nākotnei un mūsu labām un draudzīgām attiecībām ar mūsu lielo austrumu kaimiņu — Padomju Savienību. Tas ir pats galvenais mūsu kopējais uzdevums, kas stāv pāri visiem ikdienišķiem sīkumiem, un tam veltīsim šajās dienās savu labāko gribu un savus labākos centienus. Bet šis moments prasa arī daudz jaunu praktisku uzdevumu kārtošanu, un pie tam steidzamu kārtošanu. Arī šajā brīdī es runāju valdības sēdes pārtraukumā, kur mēs apspriežam neatliekamus tekošus jautājumus. Esmu pārliecināts, ka jūs sapratīsiet rīkojumus, ko valdība devusi un dos, kaut arī tie vienā otrā gadījumā būs stingri un pat bargi. Pildiet tos apzinīgi, jo tiem nav cita mērķa, kā jūsu pašu miers un labklājība. Pienākuma apziņa un neatlaidība darbā lai vada jūs visus. Mana sirds ir ar jums, un es jūtu, ka arī jūsu sirdis pukst man pretī draudzīgā atbalsī. Tā iesim uz priekšu un veiksim savu darbu. "Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savās."
***>>>###
11. aprīlī 09:42
Ko jūs tā. Cilvēks pelna naudiņu. Par katru tādu kopi past. Doļas kontā! Lai strādā, nevajag traucēt un pievērst uzmanību! Katrs pelna kā var. Cits tirgo ar savu ķermeni, cits tirgo ar savu saprātu un godu
Biedri krievu lāpotsnācist Zōmmier,
11. aprīlī 09:50
tev jau 100 reizes ir teikts, ka Ulmanis to nolasīja radiofonā 22.15 , kad tavi varonīgie NKWD purni to atļāva , bija izlabojuši viņa tekstu , izmetuši vārdus par okupāciju un jau 18 stundas PSRS okupēja Latviju. **** Ulmaņa teksts taču nemazina Latvijas okupācijas faktu, kuru tu un tavi krievu nācisti tik izmisīgi cenšaties noliegt. **** Tu pats, tavi zawietskoozabočennyje , tava PSRSka un Rosseja baidās no vārda okupācija kā velns no krusta. Tava un tavu krievu nācistu izmisīgā aurošana taču neatmeņīs faktu par Latvijas okupāciju.
x
11. aprīlī 10:54
Как-будто в ЕС нет других проблем, как это затягувшееся "прощание"?! :) Меня лично тревожит вот это: Верховный суд Швейцарии оставил в силе постановление окружного суда кантона Вале, оштрафовавшего на 500 тысяч швейцарских франков муниципалитет Сьона за отсутствие минаретов. В аргументации судьи ссылались на иск марокканской общины города, состоящей из 100 человек, в котором власти Сьона обвинялись в разжигании религиозной розни. В городе находится один католический собор и ни одной официальной мечети. В качестве компромисса марокканцы предложили уровнять в правах верующих – либо построить мечеть, либо снести христианскую святыню. Первый вариант мэрии показался слишком затратным, второй оказался невозможным в связи с федеральным законодательством, запрещающим сносить культовые сооружения. В итоге городские власти приняли решение сохранить ситуацию в привычном положении. После этого марокканская община обратилась в окружной суд с иском о взыскании с властей Сьона материальной компенсации. Иск был удовлётворён, но безуспешно оспорен муниципалитетом в высшей инстанции. Несмотря на выплату компенсации, вопрос с сооружением минарета так и не был решён из-за отсутствия финансирования. Для предотвращения новых судебных разбирательств стороны приняли решение договориться за столом для переговоров. «Наша ратуша имеет красивый шпиль, издалека напоминающий минарет. Можно проводить религиозные ритуалы прямо здесь. Дело за малым – составить почасовое расписание для заседаний депутатов и намазов», — рассказа бургомистр Рето Цуглер.
Информбюро , шлюха zawietskoja ,
11. aprīlī 11:18
Информбюро , шлюха zawietskoja , дегенерат подkrievдосныjs , призмоголовыjs čučundra zawietskojs, чмо помоечное, rasisto zawietskojs, призмоголовыjs interfrontes дегенерат und кретин, kakogo tu smierdi tev tik pretīgā nacionālā valstī LV ? Kad vāksies do Rosjas paradīzo, а, dzeržimordiskais krievu падауза, курицa zawietskoja ? Do hātai, призмоголовыjs čučundra zawietskojs, do mātuškai. призмоголовыjs čučundra zawietskojs, kakogo tu visu laiku drukā sava Kremlīša gēbelsiņu vājprāta melus ? Rasisto zawietskojs, no kurienes tāds zowietiski zvērīgs naids pret Ukrainu ? Ko tev un tavai Rosjai nodarīja Ukraina ? ************ Kakogo iksa tu maksā nodokļus pretīgajai ES un smierdošajam NATO , nevis savam Kremļātim ? ***** Kakogo iksa tu mēģini uzspiest savu minoritātes valodu LV pilsoņiem ? ***** Ты ещё своим говном не захлебнулся, а, krievu падауза?! :))))
Lasita
11. aprīlī 13:30
Izskatās, ka pārējo ES dalībvalstu līderi rūpējas vairāk par britiem, nekā Meija. Tai tikai savi principi, tas, ka iedzīvotājiem, īpaši gados jaunākiem būs sliktāk izstājoties, viņu neinteresē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi