Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Juhans
26. martā 13:32
Ja viņš būtu homofobs, viņš tik skaisti nevarētu padziedāt.
Vika
26. martā 13:39
Juhan, pats saprati, ko uzrakstīji?
bz
26. martā 13:40
Ja tās epizodes cenzē,tad pazūd filmas jēga un filma kļūst gandrīz uz pusi īsāka.
zambala
26. martā 14:52
Gejiem esot īpaši smalks un augsts ball tonis! Bet - vēl gejus var pazīt pēc tā, ka viņi gandrīz visi ir Islamofobi!
zambala
26. martā 14:52
Gejiem esot īpaši smalks un augsts balss tonis! Bet - vēl gejus var pazīt pēc tā, ka viņi gandrīz visi ir Islamofobi!
zambala
26. martā 14:56
Es noskatījos nesen youtube video par San Francisko, Kastro rajonu - kur pilns ar gejiem, uz katra krustojma uzvilkti lieli LGBT karogi, gājēju pārejas uz ielas varavīksnes krāsā, staigā bārdaini onkas rociņās sadevušies, un - pasarg dievs kāds tur būs ar citādu viedokli! Pilnīgi kā fašisms grāmatās izskatās!
Amadejs
26. martā 16:49
Jekurā gadījumā būt pedālim ir briesmīgs kauns un negods.
Kowelenzer
26. martā 17:46
Judas Priest ir Heavy metal mūzikas aizsācēji. Spēcīgākie no visiem. Bet Robs Halfords, vokālists, ir gejs. Nu un? Man tak tas ir vienalga.
Kr
26. martā 18:00
filma jefiņiem !!!
seņa
26. martā 18:13
malači ķīnieši. rūpējas par saviem bērniem. mums te gan neviens nerūpējas. mums gan neaizliedz šādas epizodes bet vajadzētu aizliegt. jo bērni paskatīsies un uzreiz kļūs homoseksuāli.
zambala
26. martā 19:25
Man nav vienalga, bet Kowalenzeram ir. Tur kur pūst 1 ābols, tur visa apkārtne samaitata! Cilvēces mērķis ir Svēto sabiedrība, un tādas nepilnības tur nederēs.
friču mīļotājs :)
26. martā 19:44
VDK kartotēkas pierāda, ka "'šķīstā un tīrā PSRS"' bija polna r homoseksuāliem cilvēkiem. Jebšu procents šo cilvēku bijism vienmēr, ar režīmu tam nav nekāda sakara. Ģenētiku neapmānīsi. Jūs tak uzvarējāt "fašistus"kas izvirzija Eigēnikas teorijas, kālab pārņemat praksi. Pareizais, tikumīgais Austrumeiropietis un netiklais Rietumeiropietis. Varbūt santehniķis un proletārietis koļa ir tāds pats gejs, bet viņš ir par stulbu un dzērušu, lai to atzītu. Tālab sit savu sievu, žņaudz bērnus un 95 % sastāda ieslodzīto skaitu Latvijā. Neatbalstu Praidu, bet Fredijs bija izcils mūziķis un personība, viņa gultas prieki mani neinteresē.
Kowelenzer
26. martā 20:21
zambala, Diršler tu jobanijs, es tavu rahītiķa galvu noraušu un tavā dirsā, komunist- islamist, iebāzīšu:)
Humānists
26. martā 23:31
Pareizi nav ko visādas pedzjuganu tieksmes izplatīt normālā sabiedrībā. A to kāds nenobriedis prāts paskatīsies un arī sagribēs, lai viņu izvāē ānī ar pulsējoso gaļas zobenu kāds, tādejādi padarot kaunu un negodu visiem viņa radiem un ģimenes locekļiem, ja kas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi