Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
70 komentāri
Sakārtot:
Biruta Kopmane
22. martā 06:37
Gods kalpot Latvijai.
Aelita Grīvane
22. martā 07:27
Paldies mūsu brašajiem puišiem, paldies ASV un NATO, ka sargā mūsu Latviju no fašistiskās krievijas teroristu bandām (pūtina utīm).
Ainars Broks
22. martā 07:46
Lai kā reti pretīgie kremlisti gribētu būt noteicēji visur un visiem,bet Baltijas valstīm ir ļoti labi zināma krievijas Okupācija 50.gadi pavadīti atpalicībā,stagnācijā.
Uldis Petersons
22. martā 08:08
Не надо лукавить, господин Лавров! Не без "долголетней помощи" из царской, советской и теперешней России у нас такое отношение к вам.
Li Ka
22. martā 08:18
Nepareizi. Baltieši ir par daudz toleranti pret jums. Toties lielākie baltu fobi ir kremlis.
ALIDA DJATLIKA
22. martā 08:18
Un vel kāds var iebilst par NATO. Ta ir vieniga laime, ka Latvijai viņi ir. Ja nebutu, tad sarkanie fasisti sen butu atkal Latviju un ari Igauniju un Lietuvu sagrabusi. Ja, liela dala no mums ienist krievus, bet ir iemesls to darīt. Bet tai pasa laika ir ari normali, Latvijai loti lojali krievi, bet to laikam ir diezgan maz. Bet kremlis kurina naidu un ka vienmer ir sava melu elementa.
Kurmis Kurmis
22. martā 08:31
Laurulapis atkal izgāzies kā veca sēta!Viss ir tieši otrādi!Naidu kurina krievijas pederācijas TV politiskie šovi,kas nemitīgi runā par Ukrainu,solovjovs tikai apsmej Baltijas valstis,žirinovskis grasās ieņemt mūs dažās stundās un pat pielietot atombumbu!Nevis Nato lien pie krievijas robežām,bet gan Ostrovā dažus desmitus km no Latvijas izvietota helikopteru bāze!Kamēr nebija Krimas okupācija viss bija samērā klusi,bet redzot šo druasmīgo agresiju pret Ukrainu mums nācās piesaistīt vairāk Nato spēkus!Mirušais zadornovs ari apsmēja LV,redz pa ielu krievs nevarot iet,tūlīt sitot!Smieklīgi apgalvojumi! Tikko raksts par krieviju,tā komentēt drīkst TIKAI REĢISTRĒTIE!"Kas jauns'' brīžiem velk uz krievijas aizstāvību!
Kurmis Kurmis
22. martā 08:36
Krievijas pilsētā Ostrovā (20 600 iedzīvotāju (2014. gads)) tiek veidota viena no plašākajām un modernākajām militārās aviācijas bāzēm šajā reģionā. Šajā aviācijas bāzē jau atrodas un vēl lielākā daudzumā tiks dislocēti jauni Krievijas kara helikopteri: Ka-52, Mi-35, Mi-28, Mi-26, Mi-8MTV5 helikopteri. Šādas Krievijas kara aviācijas bāzes izveide un modernizācija tiek uzskatīta par tiešu Latvijas nacionālās drošības apdraudējumu. Latvijā jebkādas militāra rakstura aktivitātes savā pierobežā uztver ar bažām. Ostrovas militārā aviācijas bāze atrodas ļoti tuvu Latvijai: -līdz Latvijas robežai – 35 km; -līdz Daugavpilij – 200 km; -līdz Rīgai – 260 km. Vai mums Rēzeknē vai Daugavpilī ir kāda kara bāze?Kurš tad te ir pielīdis pie robežas ja ne krievs?
Samirs Dišlers
22. martā 09:13
Malacis, Lavrovs! Saka visu kā ir! Cerams ieviesīs sankcijas pret Latvijas nacistu valdību, kura aizvien asāk uzbrūk Nilam Ušakovam, Rīgav valdošajai partijai un Latvijas Anti-Nacistiskajiem spekiem! Tapat - Lavrovs varētu padomāt par pilssonību vai vismaz uzturēšanās tiesībām Krievijā lojālajiem bijušajiem PSRS pilsoņiem! Ar kādu prieku es sarautu gabalos šīs mikrovalsts pasi!
Jānis Helms
22. martā 09:31
В 1940 году, после аннексии Латвии Советским Союзом, в Лиепае была образована Либавская военно-морская база Балтфлота. За её оборону отвечал начальник штаба Михаил Клевенский. На июнь 1941 года личный состав базы насчитывал 4 тысячи бойцов. Моряки располагали катерами, тремя батареями орудий и двумя зенитно-артиллерийскими дивизионами. Также к ВМФ относился 32-й отдельный местный батальон, а авиация базы была представлена сразу тремя подразделениями. Источник: Оборона Лиепаи: почему немцы считали её «второй Брестской крепостью» © Русская Семерка russian7.ru Krievijas portāl Russkaja Semerka savā rakstā atzist nelikumīgu Latvijas pievienošanu Padomju Savienībai.1940.gada 5.augustā tika veikta Latvijas inkorporācija PSRS sastāvā.
Žanis Vieplis
22. martā 09:32
Izsaku līdzjūtību Samiram Dišleram, jo Krievijā tādi migranti 100 gadu vajadzīgi. Ja nepatīk-brauc projām un nepiesārņo gaisu.
Jānis Helms
22. martā 09:37
atvainojos, ANEKSIJA, kā to raksta RUSSKAJA SEMERKA
Kurmis Kurmis
22. martā 09:38
Kur palicis laurulapja meitas patriotisms,ka dzīvo ASV un ir šīs valsts pilsone?Kāpēc nedzīvo Saratovā vai Tjumeņā??Kāpēc visi krievijas domes bērni mācās nīstajos rietumos,kur ir rusofobija? Putina vecākā meita Marija Putina ir precējusies ar holandiešu uzņēmēju Jorritu Faassenu un pārgājusi vīra uzvārdā, apgalvo The New Times. Ko dara pesčikova meita EP??Peskova šobrīd ir Francijas deputāta stažiere un šis amats viņai sniedz pilnu piekļuvi EP telpām un datu bāzēm!Kāpēc visi tā raujas uz nīstajām valstīm?Kāpēc pesčikovam un viņa famīlijai ir Francijas pilsonība?
Kurmis Kurmis
22. martā 09:44
Krievijai ir dubultā morāle!Paši aprej rietumus,bet nez kāpēc tur sūta mācīties savas atvases? Zināms, ka Putina jaunākā meita Jekaterina pamatā dzīvo Vācijas pilsētā Minhenē, kur viņa pagājušajā gadā apprecējās ar korejieti Junu Džunvonu. Savukārt Putina vecākā meita Marija kopā ar dzīvesbiedru holandieti dzīvo Nīderlandē netālu no Hāgas. Krievijas vicepremjers Dmitrijs Kozaks Vicepremjera vecākais dēls Aleksejs vismaz sešus gadus dzīvo ārvalstīs un nodarbojas ar celtniecības biznesu. Aleksejam Kozakam pieder vairākas ārvalstu kompānijas, kā arī viņš strādā Krievijas valsts bankā VTB. Jaunākais dēls Aleksandrs strādā Šveices bankā «Credit Suisse». rievijas Valsts domes deputāts Aleksandrs Remezkovs («Vienotā Krievija») Vecākais dēls Stepans nesen absolvēja Volijfordžas militāro koledžu ASV Pensilvānijas štatā, kur mācības maksā 1,3 miljonus rubļu gadā.Deputāta vidējais dēls Nikolajs kopš 2008.gada mācās Lielbritānijā privātskolā, bet jaunākā meita Marija dzīvo Vīnē, kur apgūst mākslas vingrošanu. UN ŠITĀ VARĒTU TURPINĀT UN TURPINĀT.... >samiram!Kremļa žurka arī sāk pīkstēt!:)
Samirs Dišlers
22. martā 10:08
Mani vecāki un es - neesam te nelegāli iebraukuši, mani senči te ir dzīvojusi jau sen pirms tādas Latvijas Nelegālās vienošanās ar Ļeņina apvērsuma valdību!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi