Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Jānis Lulle
21. martā 08:15
"Ja es, tikai mirstīgs cilvēks būdams, esmu Efezā cīnījies ar plēsīgiem zvēriem, kāds labums man tur būtu? Ja mirušie neceļas augšām, tad: ēdīsim un dzersim, jo rīt mēs mirsim. " ( 1. Kor. 15; 32)
Uldis Mucenieks
21. martā 08:49
Neopagānisma un ate(j)isma šausmīgs maisījums! Bēgot no šīs zemes dzīves ciešanām, cilvēks sevi nolemj mūžīgām. Tur nepastāv iespēja sūdzēties par "cilvēktiesību" pārkapumiem, sliktiem apstākļiem, kondicioniera neesamību u.t.t.
Renārs Zeire
21. martā 10:07
Ar kadām tiesībām vispār kāds nosoda šo cilvēku >> Īpaši tu Uldi Muceniek . Tu pat neapjēdz šīs slimības šausmas , tu pat nesaproti ko nozīmē cilvēkam gulēt paralizēti , ne viņš pakustēties, ne viņš runāt var . Esi redzējis , izgulējumus šiem cilvēkiem ? Ka pat kauli sāk regoties arā . Cik nožēlojamai valstij ir jabūt , lai neatļautu legāli cilvēkiem aiziet no dzīves ?? Cilvēks atvieglo dzīvi sev un citiem , protams, iet cilvētciskais faktors , bet ja pats cilvēks vēlas beigt savu dzīvi , tad arī jarespektē viņa izvēle . Daudzi šeit pat nav iedziļinājušies , kas ir šī slimība un kādas sekas atstāj šī slimība , cilvēks slimojot ar šo slimību , tikai tiek turēts pie eksistēšanas . Šī slimība ir trakāka par vēzi . Žēl ka cilvēki daudzi nesaprot un sāk cilvēku nosodīt , bet vai jūs paši būtu gatavi pavadīt uz gultas neko nevarot izdarīt un tā katru dienu 10 gadus un vairāk ? Uldi aizdomājies un iesaku tev ierakstīt šo slimību internetā un palasīt , kādas sekas rada šī slimība , viņa ir neizarstējama un nepaliek - nepaliks labāk . Sāc apgaismot sevi , pirms nosodi , kādu citu .
Uldis Mucenieks
21. martā 10:31
To renārs Zeire Es viņu nenosodu, Es tikai atgādinu ka ir VIENS kas nosoda. Viņa jau sevi ir nosodījusi, diemžēl. Ir daudz slimību saistītas ar šausmīgām ciešanām, ne tikai šī viena. Zinu to caur savu tuvinieku likteņiem ļoti labi.Tur visur ir bezpalīdzība, izgulējumi (tuvinieku un medpersonāla nolaidības dēļ). Nevienam NAV tiesību lemt, kad mirt. Tas ir noziegums, par kuru būs jāatbild Dieva priekšā tiem, kas uz to mudina un ņem dalību tajā.
ALIDA DJATLIKA
21. martā 11:02
To, vai es gribetu eitanaziju, nezinu un zinat negribu, bet to, ka manas beres lai ir jautras, to nu gan pieprasisu saviem berniem. Ko bedat, ko raudat, tas neko nelidz. Sirdi var pardzivot gadiem par tuva cilveka navi, bet areji to izradit, ir smiekligi. Tapat melnas seru drebes es neatzistu nesat ilgi pec berem. Beru diena ja, uzvec melnu, bet pec tam vairs ne. Nevienam nav jaredz un jazina, kas ar mani notiek. Es pati sirdi to visu pardzivoju. Man mammas vairs nav, driz bus 13 gadi, bet sirdi man vina ir vel sodien un bus lidz manas dzives beigam.
Renārs Zeire
21. martā 11:07
Uldi , nedod Dievs tev pašam saskarties ar šo slimību . Tad tu dziedātu citu dziesmu . Ja cilvēks vēlas aiziet , tad ar lai aiziet neviss mokās . Kādam tumsonim jabūt , lai nesaprastu , ka cilvēks nevēlās pavadīt gadiem uz gultas un būt par nastu citiem . Jo aprupēt šādus cilvēkus ir smagi , ļoti pat . Domā viņa nevēlas ilgāk dzīvot ? Protams, ka vēlas , bet viņa labi apzinas , ka prasta eksistēšana nav dzīve . Bet tu jau to nesaproti , skumji , ka ir tik aprobežoti cilvēki , kā tu .
Inga Černika-Zariņa
21. martā 12:12
Es pilnībā atbalstu šīs sievietes izvēli viņas situācijā. Jebkuram bezcerīgi slimam cilvēkam IR tiesības izvēlēties vai nomirt ātri un nesāpīgi, vai arī lēni un mokoši, ciešot nenormālas sāpes, dzīvam pakāpe niski sapūstot (izgulējumi, gangrēna utt.), kļūstot par pilnīgu dārzeni, bet līdz beidzamam esot pie pilnas apziņas. Visi reliģiskie fanātiķi - nez, ko jūs sacītu, ja pašiem vai jūsu tuviniekiem nāktos nokļūt šādā situācijā, ar bezcerīgu, neārstējamu diagnozi, bet mirstot lēni un neizsakāmi mokoši? Diez vai tad jūsu reliģiski fanātiskais, sektās iezombētais viedoklis vairs strādātu, ja fiziskās ciešanas būtu pāri visiem jūsu aizspriedumiem. Vienīgais, kas mani patiešām tracina šājā sakarā, ir, ka cilvēkam šādā situācijā vēl ir JĀLŪDZ ATĻAUJA kaut kādiem tur ierēdņiem, mediķiem un visādiem klerkiem, kuri iedomājušies, ka ir tiesīgi lemt par kāda cietēja tiesībām izvēlēties NEMOCĪTIES, bet aiziet ar cieņu un mieru. Nemaz jau nerunājot par to, cik daudzi "labdari uzvārīsies uz šīs cietējas rēķina, gan Šveices klīnijas darbinieki, gan visādi papīru stūmēji un galu galā, mirušās ķermeņa atpakaļ transportētāji. Visi būs "trekni" nopelnījuši, pierijušies un nelaimīgās cietējas rēķina, nolādētā SISTĒMA...
JĀZEPS DŽEDAJS
21. martā 14:39
Jā kam ir izdevīgi citu cilvēku nāve LATVIJĀ ir ļoti daudz par daudz apbedīšanas firmiņas Kur viņas ņem tos nu tos MIROŅUS Nu tad ārsti slimnīcas ...Un citi Kas raksta raksta tādi kam tā ir vienīgā iespēja kaut ko uzrakstīt....Bet tā darīt ir grēks ..Un viena daļa cilvēki paši to pieļauj ārstiem vajag strādāt bet viņi nestrādā bet visu laiku prasa naudu
Valters Korālis
21. martā 23:32
‪Katoļi ilgi lauzās ap kremēšanas jautājumu, līdz atļāva. Tagad rindā uz ētikas jomu eitanāzija. Ilgi pie durvīm mīņājas Rietumos.‬ Tiklīdz atzīs katoļi, tad lavīnveidīgi arī citas konfesijas. Esvēlētos gan cerēt, ka man un daudziem citiem pietiktu spēka panest visu līdz galam, kas uzlikts. Tā būtu pareizāk un drošāk Mūžībā.
Iveta Dejus(Lankovska)
22. martā 00:55
Ir viegli runāt par panest līdz galam,ja nac nekas jānes.Es zinu,ko nozīmē mocīties un tas nav cilvēka cienīgi.Nevar panest.Par to nevar spriest,kas to nav piedzīvojuši.Kad vājprātā mocies,tad ir pavisam citas domas par panešanu.
Ingrida Erkmane
22. martā 02:07
Viss notiek tā, kā tam jānotiek!Ir augstāki spēki,kas to lemj!Un nedomā,ka tā ir tava griba!Ne tuvu....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi