Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
King 810
15. martā 17:48
Ko tik politiķi nedarītu lai gūtu kaut cik nedaudz popularitāti - pat ir gatavi likt valsti uz spēles, bet ja viss saies dēlī fiksi krūmos iemuks. Gan jau Boriss drīz arī izkāps no skapja.
Natoexit next
15. martā 19:46
Malači UK tauta! Brexit ir jābūt nekavējoties,tauta savu gribu izteica referendumā un tas ir jārespektē!!!
janka
15. martā 21:57
Ja referendums bija demokrātiska tautas griba, tad būtu tikai godīgi to apstiprināt. Es par britiem un suverenitāti.
Brexit
15. martā 22:30
Brexit nozīmē ES beigas un draudus Baltijas valstīm, tāpēc neatbalstu to. Saprotu angļus! Bet pie visa šī haosa tieši atbildīgi ir Mērķele un Žans Klods Junkers, kuri nevis stiprināja ES, bet vājināja ar savu atbalstu nekontrolētai imigrācijai un cenšanos iznīcināt ES valstu neatkarību savos lēmumos. Nevis ir jāaiziet, bet jāveido pavisam cits ES valstu sadarbības modelis, lai nebūtu tā, ka valstu neatkarība un pati Eiropa tiek vājināta!
AAAAA
15. martā 23:06
Ne tikai briti, arī citas Tautas vēlas brīvību no 1) globālā spekulatīvā kapitāla (t. sk. banku), kas tās izsūc un paverdzina, 2) no Briseles birokrātijas, 3) no uzspiestās bēgļu uzņemšanas, kas apdraud ar savu islama terorismu un radikālismu; 4) no globālisma kā tāda, kas apdraud nacionālas kultūras (to vietā ieviešot praidus, končitas un citus erzacus) NATO sargā no Putina = bet ko ES?!@@!!
Niknā Gieta
15. martā 23:46
Sāk saprast, ka iebraukuši auzās. Par Brekzitu fano tikai sazvērestību teoriju fanātiķi un radikālie nacionālisti. Daudziem patīk romantizēt šo suverenitātes ideju, nesaprotot cik tā reāli ir nepraktiska un valsts ekonomiku vājinoša. Anglija ir jau zaudējusi vairākus uzņēmumus, kuri pārcēla darbību uz citām ES valstīm. Tas bija politisks opozīcijas gājiens, kuram būtu jāvairo viņu popularitāti. Bet tauta pavilkās uz patosu un tukšu nacionālismu. Un 52% nobalsoja par. Pēcāk sāka uzrādīties problēmas, ko nesīs Brekzits un politiķi sāka vairīties no atbildības par Brekzita sekām. Tas nozīmē: problēmas ar muitu, robežapsardzi, kaimiņvalstīm, kavētu produktu piegādi, utml. Par spīti EU trūkumiem, tomēr ieguvumi no tās ir lielāki. Un briti sāk to apjaust. Emocionāli, spontāni lēmumi nav atstājami neizglītotas tautas varā, jo tauta nesaprot par ko balso un kādas būs sekas. Loģiski domājošie to saprot. Bet sazvērestību teoriju paranojiķi -nesaprot.
Humānists
16. martā 00:50
Korumpētā un despotiskā britu valdība groza trešdaļas apkrāpto iedzīvotājulēmumu, ka visas karaļvalsts gribu, ja kas, tā vieta lai sarīkotu vēl vienu referendumu, un ieklausītos tautas demokrātiskaja balsī, britu parlaments dzen tautu postā. Britu valdība nerikojot atkatrotu referendumu pierāda tikai to, ka ir antidemokrātiska un tai tautas viedoklis un interes neinteresē. Tā ir konstitucionāla diktatūra, es to te kankretna saku, ja kas. Britu tauta alkst pēc demokratrijās, tā alkst pēc brīvīibas un izteikšanās tiesībam, bet uzurpatore Meja, neļaujot rikot atkārtotu referendumu tiem to liedz, ja kas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi