Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
mjā
15. martā 18:30
Sociālisti saņēmuši drosmi ķerties pie cilvēka piemiņas, kurš nosargāja Spāniju no sarkanā komunisma mēra. Nožēlojami.
Centis
15. martā 18:32
Virs visas Spānijas skaidras debesis.
Franko atbrīvoja Spāniju no sarkanā terora
15. martā 20:19
PSRS militāri balstītie republikāņi slepkavoja,bez izņēmuma,pat visus mācītājus! Ne velti Spāņu brīvprātīgo Zilajā divīzijā (division Asul),kas Otrajā pasaules karā karoja pret PSRS,Vācijas bruņoto spēku sastāvā,kā 250 divīzija,bija tik daudz brīvprātīgo,ka karoja pat uz maiņām! 1943.gadā ar Franko pavēli tika no frontes atsaukta un izformēta.Rīgā,Miera ielā atradās šīs divīzijas kara hospitālis.
spriidiic
15. martā 23:18
Kremlis slepeni finansēja t.s. ,,republikāņus,, , lai tie tiktu pie varas vēlēšanu ceļā . Pēc tam , pilsoņu kara laikā , tiem sniedza internacionālu militāru palīdzību . Pašās beigās pievāca visu Spānijas zelta krājumu , tā esot samaksa par palīdzību.
Juhans
15. martā 23:28
Krievija ir Impērija, bet Spānija knapi nosargā Kataloniju.
Ivo
16. martā 00:06
Pēctam,kad Franko atsauca Zilo divīziju,pēdējie Spānija karavīri Latvijas zemē bija no Zilā leģiona,brīvprātīgo grupas,kas nolēma turpināt cīnīties pret Sarkano armiju kopā ar latviešiem un vāciešiem. Kaujās Austrumu frontē krita 4900 Zilās divīzijas karavīri.Tagad,73 gadus pēc Zilās divīzijas izformēšanas,300 Spānijas karavīri,pēc Baltijas valstu lūguma NATO vienības sastāvā,ar tankiem Leopard un kājnieku kaujas mašīnām Pizarro,kopš 2017.gada atkal atrodas Latvijā.
Jānis>Juhans
16. martā 00:09
Visas impērijas mēdz sadrupt!
Humānists
16. martā 07:56
Nabaga vacā laba Franko pīšļi, tagad bezgoda laikmetā katrs komunistu pederasts tos cilā ka grib, bet nāks tā diena, nāks tas laiks un Spānija pie varas atgriezisies normāli politiķi, kas viņu pārapbedīs atpakaļ, ja kas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi