Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
ha, ha
15. martā 16:26
Skolēni visā pasaulē pieprasa aktīvāku cīņu ar Visuma izplešanos.
ļuļa
15. martā 16:34
vai šie klimata kareivji savus aifonus jau izmeta?
Kowelenzer
15. martā 16:42
Jā, un skolēni tipinās uz skolu ar kājām, izmetīs ārā savas mobilās ierīces, mazgāsies baļļā, ūdenī, kas no akas būs atnests, iemācīsies liet sveces, vērpt kaņepju vai linu diegus lindraka pašūšanai un iet uz sirsniņmāju, tualetes papīra vietā izmantojot koku lapas. Laime pilnīgā:))) Tak nevajaga, šodienas jaunā paaudze ir īpaši patērētāji, kuri nespētu izdzīvot bes modernajām tehnoloģijām. Bet dirst gan prot par deviņiem mēmajiem.
>:-)
15. martā 17:48
Nabaga aptaurētajiem, zaļplānprātiņiem , "širmis ", krīt ciet, pašā nepiemērotākajā laikā :(
klekse
15. martā 19:17
Skolēni protestēs pret jebko, lai tik nebūtu jāiet uz skolu mācīties.
Taisnība
15. martā 19:23
Pēc piketa aiziet McDonald' Hesburger un paņem ēdienu.Paspēlē telefonā spēles un uzliek austiņas.Apzimē rokas un izdurt kādus caurumus miesā uzvelk kādu kasi un iestreb kādu grādīgo. Staigā kā nūģi ar nošļukušam biksēm kur ārā lien apakšbikses netīras.Ir vēl šijos laikos arī normāla jaunatne kas sporto un piekopj veselīgu dzīves veidu un nesež vecākiem uz kakla vasarās,bet iet piepelnīties.
idioti
15. martā 21:19
Prasiis,prasiis,kameer dabuus - visi skries ar kaajaam jeb miisies ar velosipeediem.....benziins buus tikai "zelta miljardam".
Bum
15. martā 21:25
Ja šiem jaunuļiem pajautātu, vai tu esi gatavs, klimata labā ieguldīt savu artavu, atteikties teiksim no iPhona? Iedod man es to sašķaidīšu. Puse uzreiz pazustu. Ar to klimatu ir tā, kad tu esi pierijies, dzīvo siltā mājā, tev ir mašīna, tv, internets, aipfons tu domā kāpēc nevarētu cīnīties par klimatu? Bet ja tev dēļ klimata kaut ko no tā atņemtu, tu brēktu, kā tad tā, kāpēc man, kāpēc es.
spriidiic
15. martā 23:32
Tie aktīvisti-pieprasītāji savās ģimenēs jau visu iespējamo ir izdarījuši - ziemā neslēdz apkuri , vasarā kondicionierus , visi ģimenes auto stāv nekustināti jau kuro laiku , tagad pienācis laiks plašiem protestiem .
Infor
16. martā 00:13
Aha paši saprot ko prasa , no daudz kā būs jāatsakās ! 7miljardiem cilvēkiem būs jāsamazina esošais patēriņš un jāatsakās no daudz kā ! Bet šai kustībai ir arī peļņa .
PATS PATS
16. martā 03:40
Da tiem skolēniem, tas viss ir dziļ pie pakaļ.as.. Varēja vēl grūtnieču mītiņu uztaisīt..
apsis
16. martā 07:37
Ku kū,zaļdirseņi ,salātlapu ēdāji,antiņ pūt stabulīti, prātiņ nāc mājās.
:)
16. martā 08:40
Mēs jau arī skolas vecumā bišķi glupāki bijām :)) Bet nu pieaugušie to zināja un īpaši mūsu glupībām uzmanību nepievērsa. :)) Kas tagad ir mainījies? Kāpēc mums tagad būtu jāpievērš uzmanība šodienas pusaudžu glupībām? :)) Tie tak ir skolnieki... Izaugs, tad arī sēdīsies pie lielā galda... Kamēr pie skolas sola, tikmēr pie skolas sola..
:)
16. martā 08:43
Man sīkais protestē, ka es viņam saldējumu nedodu brokastīs.. Nu? Ta man jāiespringst tāpēc vien, ka viņš redz protestē? :)) Tak nē.. viņš ir sīkais. :)) Es viņu bezgalīgu mīlu.. bet viņš ir sīkais un viņam saldējuma tēmā nav nekādas teikšanas manā mājā :) Tā pat skolēniem par globālo sasilšanu.. Tak ejiet mājās, jums rīt uz skolu.. Kas man daļas gar jūsu protestiem sīkie :)) Pie kam tie ir kaut kādu svešu pieaugušo sveši sīkie.. Pazūd no mana pagalma!
Etiķis
16. martā 08:48
Globālā sasilšana ir ciklisks process, kurš nav atkarīgs no cilvēces darbošanās. Visa šī ņemšanās ap globālo sasilšanu ir biznesa projekts. Arī šīs skolēnu aktivitātes ir biznesa projekts, arī neirolingvistiskās programmēšanas efekts. Un te nu redzam, cik viegli ir ierosināt dažādas aktivitātes nenobriedušu prātu kopumos. To pašu redzam arī islāma valstīs, kur bērni spridzina bumbas, savā laikā Ķīna hunveibini ālējās kultūras revolūcijas laikā. Tā ka dajebko var noorganizēt, ierosināt un norealizēt - pat vistrakākās idejas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi