Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Kowelenzer
15. martā 16:03
Kāds sakars ir pretgaisa aizsardzības kompleksam (bildē), ar tuvās un vidējās darbības raķetēm? Bet, jebkurā gadījumā, Krievija parakstītos līgumus nekad nav ievērojusi un arī neievēros. Līgums ar Krieviju nav pat papīra vērts.
Juhans
15. martā 16:09
Acīte sažņaugusies 😃
punkts
15. martā 16:10
Neandertālieši nesaprot civilizētu valodu.
Nu jā, nu jā…
15. martā 16:13
EEE!!! Jevropa jūs ne to lūdzat neatteikties. Sakiet to saviem saimniekiem ASVEi. Šie kārtējo reizi taisa ziepes!!!
Jūrmal- Janka
15. martā 16:15
Krievs saka, ka amīši šo vienošanos pārkāpuši 96 reizes un izvieto savas bāzes apkārt KF, arī pie mums Ādažos pilns ar NATO valstu karavīriem, pat Rīgā pie pieminekļa esot manīti čurājot.
Jau otrais gadu simtenis
15. martā 16:18
Kas tad Nu!!! Beidzot sāk saprast ko tas nozīmē!!! Ja saimnieks savedīs šis raketes šurp. Kā rīkosies Krievija. Un kā teica. Vovka. Ja kas dabūs otvetku, tie no kurienes laida un tie no kurienes nāca pavēle. P.S. Bet vispār nesaprotu par ko bailes. Katrs tak DIŽLATVIETIS zina, ka krievu raķetes nelido tik krīt. HA HA HAaaaaaaaaaaaaa Tizlie DIŽ radijumi
Anna
15. martā 16:20
Pie visa vainīgi natovci!
OOOOOOOOO>>>Jūrmal- Janka
15. martā 16:20
Jauna informācija, tie čurātaji bija, vienkāršie. Savas teritorijas iezīmētāji.
krievu cūkas !
15. martā 16:23
Krievi tikpat akli seko Pūķinam kā vācieši senos laikos Hitleram.
Smieklīgi
15. martā 21:37
Ir lūgt slepkavam, lai viņš vairāk neslepkavo!!! Utainie urlas nekad nav ievērojuši starptautiskos līgumus un neievēros, jo viņi uzspļauj visai pasaulei un dara kā grib!
beeeeeeeeee
15. martā 21:46
Ko,apdirsaaties,ja? Sankcijas Krievijai kaa piilei uudens,ja? Tagad juus visi rindiñaa iesiet pie Krievijas na poklon un buchosiet roku,luukdamies. Sankcijas siikaa Eiropa Krievijai uzliek,kad pati eed un barojas no komercdarbiibas ar to!...
> beeeeeeeeee
15. martā 22:04
Pamuļķais lapoķdauni, tavu ateju paRāšu drāž visi, kam nav slinkums un rēc par to smehoģeržavu! Utainajiem aizliedza pat iet OS Phenjanā ar savu karogu un spēlēt viņu jobano himnu! Kura valsts vēl ir piedzīvojusi tādu kaunu!!!? Mazo kremļa kverpli pļutkinu vairs neviens pie sevis neaicina! Tā viņš tur sēž viens savā kremlī, drāž savus krieveļus un rej uz visu pasauli! Drīz tā smehoģeržāva sadalīsies pa reizinātājiem! Ķīnieši Sibīriju jau ir pievākuši un drīz būs Latvijas-Ķīnas robeža!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi