Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Tata Timurovna
15. martā 13:23
Vai tad lācīši un svecītes jau beigušies ? Jāsāk sargāt ? Kad apkauj bālģīmjus,drīkst nolikt lācīšus un svecītes,bet svešo dievu pielūdzēji jāsargā ?
tad jau
15. martā 13:38
franču cūkas apzinās savus pastrādātos asiņainos noziegumus visā Āfrikā ? Mīziet maitas , karma noķers visus ! V V F --- un cirvis kritīs !
Peecis
15. martā 13:51
Katrai civilizācijai jādzīvo savās mājās un nav jāuzspiež citiem savs pasaules "pareizums". tad tas netraucē ne tirgoties , ne draudzēties , ne ciemoties. Pasaules tautu sajaukšanas eksperiments neizdodas un neizdosies. Kārtīgs musulmanis nekad nepieņems balto ļaužu mūsdienu izvirtīgo dzīvesveidu un kristiešiem nebūs pieņemams sieviešu stāvoklis "karstajās zemēs". Pa mājām ļautiņi , katrs pa savām un tad , iespējams , pa draugam.
Kowelenzer
15. martā 14:13
Jā, Peecim ir pilnīga taisnība. Ir arābu kultūrā daudz pozitīva, varbūt pat cilvēcības vairāk, agresivitāte krietni zemāka, kā mums (es nerunāju par radikālo islamu, nezvēri mēdz būt visās tautās), pilnīgi noteikti augstākas morāles normas. Jā, es cienu viņu pozitīvās īpašības, bet eiropietis esmu, man ir citi uzskati, noteikti nepareizāki, bet eiropietim derīgi. Un nevaram mēs kopā dzīvot. Labāk katrs savās mājās. Un būsim draugi.
janka
15. martā 14:22
Savējie jāaizstāv... Man gan vairāk liekas ka tagad drošību vajadzētu pastiprināt kristiešu baznīcās, bet tas viņiem nerūp.
Kowelenzer
15. martā 14:28
Tā gan nav, drošību pastiprinās visos Dievnamos, arī kristiešu un žīdu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi