Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
punkts
15. martā 07:53
Viņš nopietni sevi uzskata par intelektuālu politiķi?
Jā , bet
15. martā 07:57
kāda tur Trupam būtu daļa ?
Aha
15. martā 07:59
Jā, neņemt vērā pasaules policijas vadoņa viedokli ir nopietns pārkāpums.
kā suns --
15. martā 08:05
dabūja pa purnu Venecuēlā , mēģina atrast kādu citu , ko apmīzt .....
relax
15. martā 08:06
Tak beidziet pārdzīvot :) Jau no paša sākuma spice visiem paziņoja, ka šito procesu padarīs par maksimālu čakaru un tādu mācību, lai nevienai citai valstij nekad vairāk negribētos iet prom no mīļās, gādīgās ES :)) Tāpēc arī tagad vālē visos robos to Angliju.. un stipj gumju visos veidos.. un čakarēsies līdz nemaņai.. Un ļoti iespējams, ka beigās nemaz neizstāsies. Tak no paša sākuma pateica - galvenā ideja ir padarīt šo procesu maksimāli sāpīgu un pazemojošu lai visiem ibio būtu mācība!! :))) Nu lūdzu. :)) Tāpēc arī notiek tas kam jānotiek. Un pie pakaļas tak ka tur briti kaut ko nobalsoja. Demokrātija tak ir tikai skaists vārds Eiropā.. lietojams tīri labskanības dēļ, ne jau pēc būtības.. Demokrātija darbojas tikai tad, ja cilvēki grib to ko viņiem priekšnieki pasaka gribēt!
Jā , bet
15. martā 08:09
šodien Jubileja --- 5 gadi , kopš Krima atgriezās mājās !
Juhans
15. martā 08:11
Anglija vairs vairāk nav Impērija un tāpēc viņi ļoti pārdzīvo, ka, piem., Valdis no Briseles viņiem māca fiskalitāti.
Tramps malacis
15. martā 08:59
Ko sola, to dara, viņš ir biznesa cilvēks, nekā tie tukšdirsēji politiķi, kas maina viedokļus katrai vēja plūsmai līdzi...... Amerikai šogad ir laba izaugsme, un būs arī tāda nākamgad, tā ir jārūpējas par tautu, nevis atsevišķu lobiju interesēm, kā Latvijā.... Nepatīk viņš, protams, dažiem gejiem-Streipveidīgajiem... Bet to ko sola, dara....
rita rasa.
15. martā 09:08
Oi, atradies skolotajs!!!! Lai pamaca pucina nejaukties citu valstu darisanas. Bet Anglijai lai liek mieru. Viņa pati zinas, ko darīt un ko ne.
:)
15. martā 09:26
Tramps savā elementā! :) Bet Meijai gan cilpa rēgojās par tām "sarunām", jo "sarunātie noteikumi" izskatās stipri vienpusēji pa labu Briselei! :)
eironene
15. martā 10:19
Nevajag nekādu Brexitu. Lielbritānija ir latviešu otrās mājas, gandrīz katram no mums tur bērni un mazbērni. Lai vismaz sakari un tikšanās netiek traucēti. Lai viņi tur labi dzīvo, bet mēs te līdz zināmam brīdim vēl paskatīsimies, ko VĒL valdība izdomās un tad slēgsim ciet Latviju un metamies prom.
Andris
15. martā 12:52
Dīvaini , kā UK var atlikt uzstāšanos ? ! Tas ir ES likums . Viena dalībvalsts to ņem uz izmaina ! Pāesteidzoši . Priekš kam likumi , ja tos var šķobīt kā kam ienāk prātā !
Jā , bet
15. martā 12:54
šodien Jubileja --- 5 gadi , kopš Krima atgriezās mājās !
16.marta praidis
15. martā 12:57
Pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldības policija par Brīvības pieminekļa apčurāšanu aizturējusi divus ASV karavīrus, kas ir daļa no NATO kontingenta Latvijā. Rīgas pašvaldības policijā portālam "Delfi" norādīja, ka 8. martā neilgi pirms pulksten 21.00 Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki pamanījuši, ka Brīvības pieminekļa skatu laukumā divas personas nokārto dabiskās vajadzības, proti, urinē. Pie abām personām uzreiz devušies apkārtnē patrulējošie RPP darbinieki, bet, kad noskaidrojies, ka abi vīrieši ir ASV pilsoņi, piesaistīti arī RPP Tūrisma policijas nodaļas darbinieki. Katram pārkāpējam piemērots 400 eiro sods par klajas necieņas izrādīšanu Brīvības piemineklim. Nekas nav liecinājis, ka abas personas būtu bijušas alkohola reibumā. Abas personas uz vietas viņām piemēroto sodu nesamaksāja un tikai saņēma administratīvā pārkāpuma protokolus, uz portāla "Delfi" jautājumu atbildēja pašvaldības policijas preses sekretārs Toms Sadovskis.
trampelis deģenerāts
15. martā 15:14
tāds pats kā šejienes cenzorelis - iedomājies, ka visiem ir pienākums viņu klausīt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi