Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Europe has fallen. Mulsums Are taking over
14. martā 22:06
Nu Rietumeiropa ir kritusi. Es nevēlos ticēt Krievijas REN TV kanālam, bet tieši tur uzzināju ka kādreiz Bulgārijā bija tāda pareģe Vanga. Viņa jau pagājušajā gadsimtā teica, ka Rietumeiropa zaudēs kādreizējo sopzmi, to pārņems un pārvaldīs musulmāņi! Neparasti ir arī tas, ka 2003 gadā biju Čikāgā tur uzbeks man pateica ka viņi iekaros pasauli bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties! Nu Latviju no viņiem paglābj nabadzība- 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Kā nekā vairāk nekā pus miljons bija spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši!
spriidiic
14. martā 22:15
Iesniegumus vairs nepieņem , tikai nelegāli imigrē. Arvien vairāk.
>Europe has fallen. Mulsums Are taking over
14. martā 22:26
Un vēl pa RENTV teica, ka Ķīnas lielo mūri ir mūrījuši krievi, nevis ķīnieši un ka uz Mēness dzīvo reptīļi un......................
aha
14. martā 22:27
baigais kritums - veseli 10 procenti! :D
No Trimdas ANGLISTANAS
14. martā 23:06
Esmu dzīvojis Anglistānā 3 gadus mūs diskriminē un musulmaņi to okupē tādēļ tagad dzīvojam Ziemeļamerikā tur ASV vēl viss ok.
Kowelenzer
14. martā 23:10
Vācija vairs bēgļus nepieņem. Tā viš i. Es pazīstu sīrieti, pirms diviem gadiem Vācijā iemuka. Viņš saka- brauca pie manis mana rodņa, brālis, tēvs, brālēns, vācieši neielaida. Teica- atpakaļ uz turieni, no kurienes nākuši esat.
Kowelenzer
14. martā 23:14
No Trimdas ANGLISTANAS. Tu esi debils, iespējams, pat idiotija tev piemīt. Bet, kas tev nepiemīt, tā ir latviešu valoda. Sūda čurka, ne latvietis:(((
To Kowelenzer
14. martā 23:25
Tavs intelekts neko vairāk kā apsaukāties neprot. Ha ha ha ja kas es esmu latvietis. Un neesmu pērtiķu radinieks, Dievs radīja Ādamu un Ievu nevis Ādamu un Stīvenu.
prese melo
14. martā 23:41
Nez kāpēc Briselē pie Imigrācijas kantora katru dienu garum garās rindas un tikai jauni vīrieši , protams, musulmaņi. Briseles vilcienu stacijas pilnas ar mellajiem naktīs, bail pat iet iekšā. Un tas notiek Eiroparlamenta deguna priekšā!
> Kowelenzeram
14. martā 23:47
Nedirs zilais pedik .Vācijā katru dienu brauc tūkstoši iekšā melie purni , katru dienu, bet tu te melno palaistuve melus izplati.
Kurmis Kurmis
14. martā 23:49
Kowelenzis ir ir nodzēries šiziks kurš te katru dienu slavina melņus un zildiršus, jo pats ar tāds ir.
tikai pagaidām
15. martā 00:08
Drīz sāksies atkal, jo pasaules demogrāfiskā piesārņošana nebeidzās.
kas ir didzis berzinsh,kas ir portals delfi??????
15. martā 01:06
didzis berzninsh un portals DELFI ir latvieshu un krievu izcelsmes antilatviski teroristi,kuri informativajaa telpaa veic NLP pret latvieshu tautu un kuuda nedekolonizetos krievu kolonistus,teroristus un okupantus?naudu par to vinji sanjem no krievijas teroristiem??>raksts delfos>Didzis Bērziņš: Atkal jau 'nāk' 16. marts – dažkārt nepamanītais, bet būtiskais
pūce
15. martā 08:00
Hi,hi,hi.Visa ciena krievam.Pretnostatisanas jenku okupacijas karaspekam Sirija,aptureja nedaudz beglu straumes.Krievs glabj kartejo reizi Eiropu.
sieviete
15. martā 08:09
merkeles iecienitie smirdosas cukas bus atradusi labaku sili kur baro labak.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi