Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
f
11. februārī 22:32
51% popūlisti varētu liberastus spundēt gāzes kamerās kopā ar ievestajiem pērtiķiem un muhamediem
Tulks
11. februārī 23:06
Populisti ir tie, kas vēlas uzlabot tautas vairākuma labklājību. Īstie guru, par kuriem jābalso katram sevi cienošam eiropietim- globālo koncernu lobisti.
drebiet, briseļkrāti
11. februārī 23:19
Populisti pret elitistiem.
ha, ha
11. februārī 23:26
Jaunākās aptaujas rāda, ka Trampa atbalstītāju skaits strauji pieaug un sasniedzis jau 52%, liberastiem elles vārti vaļā, arī mūsu vietējiem Sorosam sirdsapziņu pārdevušajiem neliešiem.
Dz
12. februārī 00:18
noteikti vajag vairāk populistus arī EP. No drošiem avotiem dzirdams, ka Eiropā pagājušajā gadā ir bijis rekordauksts puņķu pārpalikums, kuri steidzami jāapēd pirms beidzies derīguma termiņš. Un, protams, arī Eiropa ir pelnījusi tiešraides no vannas ar populistu deputātu kandidātu dalību.
ha, ha
12. februārī 00:45
grostiņdebilajam maukam metodičkā ierakstījuši sūkāt trampuļkina pipeli, grostiņdebils arī sukā, sajūsmā kunkstēdams. Un pohuj, ka trampuļkins amerikānis, bet raksts ir par Eiropu, vai tad rusdebili prot lasīt?
Rusdebils
12. februārī 00:47
Populisti ir tie, kas piš rusdebiliem smadzenes, rusdebili pļūtīdami par ''labklājību''. Iebāz dirsā savus rusdebilos murgus, rusdauni - tavu labklājību vairosi vai nu tu pats vai neviens.
ha, ha
12. februārī 00:48
grostiņdebilajam nacistam dirsa plati atvērta, bet dirsā Putina pimpis!
Kas ir "populisms"?
12. februārī 02:49
— "nepareizā" demokratija.
efendijs vuks altintašs to populisti
12. februārī 05:10
Uz manu balsi neceriet. Kā vienmēr, tad es to Eiroēzeļnīcas ēzeļu vēlēšanu balagānu pilnībā ignorēšu. Nemetīšu urnā pat ar tukšu aploksni, kā to darīju Jēkabielas Ēzeļnīcas vēlēšanu balagānā. Man būtu kauns piedalīties tajā ēzeļu šovā, kur piedalīsies tādi ēzeļu un ēzeļmātes, kā Ījābs, Kristovskis, Sudraba un Melbārde. Dies pasargi!
maksis
12. februārī 06:18
tā Eiropas vēlēšanas maz kuram interesē ,parasti pat puse nepiedalās ,saeimas vēlēšanas no kurām maza jēga arī tikai nedaudz pāri piecdesmit procentiem ,Vēlēšanās jau partijai kurai visvairāk balsu veido valdību ,Latvijā otrādi kurai balsu mazāk tie galvenie ,tāpēc gan es es gan mani radi neiet uz to balsošanu kur zini ka zaudētājs būs uzvarētājs ,bet uzvarētāji opozīcija klauni
:)
12. februārī 07:46
Sorosītu bandas par populistiem sauc visus, kas grib šos uz mieta uzmaukt par visu Eiropā un Pasaulē sadarītā! Ja liberasti kādu saukā par populistu, tad par to arī jābalso! :)
x
12. februārī 07:58
В декабре 2018 года ООН приняла один документ, смысл и последствия реализации которого ускользнули от большинства СМИ, а значит и от большинства граждан планеты. Этот документ называется «Глобальный миграционный пакт ООН о безопасной, упорядоченной и легальной миграции». Или, если коротко, — Глобальный миграционный пакт. По сути этот документ носит лишь декларативный и рекомендательный характер, но на самом деле он призван открыть новую эпоху в истории человечества. Или закрыть старую — что, впрочем, одно и тоже. О чем же идет речь? Речь идет о том, что мир с государственными границами, с отличающимися друг от друга народами, живущими внутри этих самых границ, должен весьма скоро исчезнуть. Потому что подписи под этим соглашением поставили представители 164 государств. Первые голоса о необходимости этого документа прозвучали в 2015 году. В следующем году 193 страны — члена ООН подписали в Нью-Йорке декларацию о беженцах и мигрантах. Мы живем в удивительную эпоху, когда под слова о мире и демократии уничтожаются целые страны и народы, а другим пытаются навязать чужую волю. Поэтому удивляться тому, что официально декларируемые цели, озвучиваемые теми, кто продвигал Глобальный миграционный пакт ООН, противоречат его содержанию, не приходится. «Пакт содержит 23 цели, выполнение которых, как считают составители документа, поможет снизить поток мигрантов на локальном, национальном, региональном и глобальном уровне», — пишет Euronews.com. Но стоит просто ознакомиться с Глобальным миграционным пактом ООН, как сразу становится понятно, что при достижении указанных в этом документе целей миграция резко возрастет, а никак не уменьшится!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi