Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Yankees go home
11. februārī 21:21
Ušakovs NAciķiem kārtējo reizi purnu tualetē pasmērēja .... : )) ... malacis. Tā turpināt
Yankees go home
11. februārī 21:24
NATO Latvijā ir okupantu statuss, te nav bijis tautas referendums par latviešu atbalstu NATO izdzimteņiem. NATO, vācies projām, pietiks Latviju piečurāt.
Yankees go home
11. februārī 21:26
2014. gada maijā ar skandālu beidzās NATO eskadras uzturēšanās Ventspilī mācību Open Spirit laikā. Pilsētā notika vairāki kautiņi, kuros bija iejaukti ārzemnieki. Pēc viena no tiem kareivis no Nīderlandes nonāca slimnīcā bez samaņas ar sejas kaulu lūzumiem un smadzeņu tūsku. Ventspils mērs Aivars Lembergs pastāstīja par notikušo sīkāk un uzsvēra, ka NATO jūrnieki uzvedas cūciski, ignorē Latvijas likumus un Ventspils pašvaldības saistošos noteikumus
Yankees go home
11. februārī 21:28
Politiķis stāstīja, kā piedzērušie kareivji apčurājuši vitrīnas, vēmuši un lietojuši alkoholu sabiedriskās vietās — tas Latvijā ir aizliegts. Piedevām viņi plūkuši puķes dobēs, lai uzdāvinātu prostitūtām. Mērs izteica pieņēmumu, ka traumas kareivji saņēmuši, kad vietējie aizstāvējuši savas sievietes no uzmākšanās. Sodīti 23 kareivji: 13 par alkohola lietošanu, 10 — par nepieklājīgu uzvedību
Yankees go home
11. februārī 21:35
2016. gada rudenī Rīgā restorānā McDonald's latviešu puisim Akselam Aizkalnam uzbruka jēgu pārdzēris NATO sastāvā esošs britu kareivis un Akselam salauza degunu un uztaisīja smadzeņu satricinājumu. Pēc tam britu un latviešu prese klāstīja MELUS par it kā "prokrievisku aktīvistu ieplānotu uzbrukumu kareivim". Aizkalns bija pārsteigts un norādīja, ka šādi izteikumi viņam sagādājuši milzu šoku. Puisis izteicās, ka komentāros latviešu lapās sacēlās vētra par "krievu patvaļu" un "Putina plāniem" un .... beigās atklājās patiesība.
Yankees go home
11. februārī 21:40
Tajā pašā Klaipēdā policisti aizturēja piecus iereibušus kareivjus no Čehijas, kuri iesaistījās kautiņā ar vietējiem jauniešiem pie naktskluba. Viņus izdevās savaldīt tikai ar elektrošoka palīdzību. Tamlīdzīgi incidenti regulāri gadās arī Latvijā. Piemēram, Rīgā četri piedzērušies britu kareivji sabojāja taksometru, sarīkojot dejas uz tā jumta. 2015. gadā piedzēruša ASV kareivja dēļ notika avārija, kurā cieta pieci cilvēki, tostarp arī autosportists...
Yankees go home
11. februārī 21:47
Pagājušajā rudenī "Rīgas suņu mīļotāju kluba" lapā Facebook tika publicēti atkritumi, ar ko NATO kareivji papilnam piegružojuši mežu netālu no Ādažiem, kur atrodas alianses bāze: plastmasas pudeles, konservu budžas, papīra skrandas un citi atkritumi. "Un visu mežu izārdījuši, cūkas tādi, sirds sāp! — sūdzas vietējie
Kowelenzer
11. februārī 21:47
Yankees go home, klau, es esmu dzirdējis, ka tu sūkā labāk, kā tava māte? Pasūkāsi manu pimpi?
spriidiic
11. februārī 21:56
Igauņi , kā parasti , apsteiguši LV par 2-15 gadiem. Igaunija , laikam , ir vienīgā , kas tiešām no kremļa vairs nemaz nav atkarīga.
Noyb
11. februārī 22:00
Blin. Pat personu darba izspiegoja pat pie iestasanas darba? Gaidija to ka nav? Sapriecajas par daudz. Zadalbali..tikai bebicniekiem un garigi slimiem nepielec ka noteikumi netika parkapti! Tie kas var noteikumus apiet nav ietekmejami testos..toc pasi wc&dusu brigade..
lc
11. februārī 22:01
Nosauc vatņik Latvijas partiju izņemot kremļa ždanokiesus ,kuri ir pret Latvijas dalību NATO.Un par to incidentu McDonalds tur esošie letiņu karavīri liecināja,ka tas čomiņš pats uzprasījās.Un par tiem kremļa suņu mīļotāju biedrību vispār varēji paklusēt tāpat kā saskaņietes/gobzemietes sprūdes kremliskajām aktivitātēm Ādažos.
Spier
11. februārī 22:55
Poprosit ta mozna nesmotrja budet ili nebudet storm. Kakije vse vokrug custvitelni stali..prjama kak universalnije specnazi.
janka
11. februārī 23:07
a kape
Kailā nepatiesība.
11. februārī 23:26
Šīs ir tādas pašas safabricētas kā Bērijas Višinska laikā. Pilnīgi neko bijušas psrs terora tautas nav iemācījušās no okupācijas kā vien teroru pret cilvēkiem. No čekas maisiem iemācījušies stukačot karjerai, no okupācijas muzejiem brunoties un karu kurināt. Un viss ar tādām pašām sejām un vel baismigakam un vēl bezjēdzīgākām. Bet tas pats rīt Vācijā, kur sen uztaisita jauns reihs ES un citādas nacistiskas idealogijas. Iepriekš bija krusta kari no kuriem radās islāms. Tas nekad laikam nebeigsies, jo vienmēr būs varaskāri viltīgi bezmorāles cilveki par citu līķiem gājēji un kūdītāji.
rusofobs
12. februārī 02:48
Igaunijā arī ir nodevēji, tikai tur viņi nestaigā brīvībā kā pie mums.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi