Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
Juhans
10. februārī 17:09
Tikai dēļ ukraiņu uzvāda?
Kowelenzer
10. februārī 17:21
Es raksta komentārus atvēru tikai tādēļ, lai apstiprinātu savas aizdomas, ka redzot vienu komentu, gan jau ka Juhans huinju būs iepirdis:))) Bingo:)))
A
10. februārī 17:21
Sorosa stipendiāti atpelna savus jūdasa grašus.
Ivo
10. februārī 17:29
Respekts Krievijas policistiem. Kārtībai jābūt, nav ko atļaut taisīt gejpraidus. Citādi būs tāpat, kā pie mums, kad puse no valdības ir mīkstie.
Anna
10. februārī 17:29
Natovcu propoganda!
khe
10. februārī 17:38
Krievijā sāk jau saprast, ka 18 putļera valdīšanas gadi nav atnesuši neko izņemot nabadzību un pagrimumu.
>ivo
10. februārī 17:39
sanāk tava māte ir no gejpraida
.
10. februārī 17:46
Respect, tiem/tām kuri/kuras nebaid;ijās iziet putlandes pilsētās un izteikt savu viedokli!
Aizliedz
10. februārī 17:49
Krievijā varasiestādes aizliedz protestēt pret varasiestāžuu patvaļu un vispār pret jebkādām cūcībām. Ar vienu vārdu sakot- tas pats, kas bija fašistiskajā Vācijā. Gestapo darbībā
Imants
10. februārī 17:54
Krievija ir nacistu,bidlu pederastru valsts,baidās pat no cilvēk tiesību aizstāviem kuri cīnās par to,lai vatīki no vergiem kādreiz kļūtu pilntiesīi cilvēki,bet terorirsts Putins visus sēdina un spīdzina.
Kowelenzer
10. februārī 18:01
Vācija nacionālsociālisma (ne fašisma, nejauc Hitleru ar Duči) laikā, stipri vien atšķīrās no toreizējās un tagadējās Krievijas. Reihs strādāja priekš tautas, tika attīstīta rūpniecība, radītas darbavietas, likvidēts bezdarbs, apstādināta inflācija, iedzīvotāju dzīves līmenis, tautas labklājība tika strauji celta! Un tu Reihu salīdzini ar Krieviju???
Jā, bet Vācija nekad nebija fašistiska.
10. februārī 18:05
tas pats, kas bija fašistiskajā Vācijā. Gestapo darbībā
ha, ha
10. februārī 18:07
Starp organizācijas dibinātājiem Hodorkovskis un Rotšilds.
>ha ha
10. februārī 18:18
kur to var pārbaudīt?
Kārtībai jābūt!
10. februārī 18:19
Pareizi, ka tai aktīvistei uzlika arestu! Valsts likumi ir jāievēro! Vai tad pie mums Latvijā atļauts pārkāpt valsts likumus? Pie tam, tagad visi cilvēktiesību aktīvisti aizstāv tikai noziedzniekus! Kad Jemenā diviem bērna izvarotājiem izpildīja publisku nāves sodu, tad cilvēktiesību aktīvisti kliedza, ka pārkāptas šo izvarotāju cilvēktiesības. Šie muļķi pat nav aizdomājušies ka kādu izvarot (pie tam vēl bērnu) nav pieskaitāms pie cilvēktiesībām, jo cilvēki tā nedara, tā dara tikai degradēti mūdži, kas tikai pēc miesas uzbūves vēl atgādina cilvēkus!. Tā ka Krievijai dara pareizi, citām valstī tikai atliek pamācīties.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi