Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Juhans
11. janvārī 22:01
Nāve nav sods, bet sieviešu dzimtes vārds.
viens no 38000
11. janvārī 22:15
Iepūt Sašam pakaļā,pareizi dara nav ko liekēžus barot!
l
11. janvārī 22:29
Nāves sods 1. liek cilvēkam, kas vēl nav izdarījis slepkavību, simtreiz padomāt, vai ir vērts un 2. neļauj slepkavam izdarīt jaunas slepkavības,
relaksetais(rotšildmēsliem- miets)
11. janvārī 22:30
es klausos Patrīciju Kāsu...
loģika pret demagoģiju
11. janvārī 22:34
Ja ir šaubas par vainu, tad cilvēku vispār nevar notiesāt. Nekā. Pat nosacīti. Bet ne jau par šaubām ir runa. Eirodemagogi ar putām uz lūpām aizstāvēs slepkavas ''tiesības'' pat tad, ja slepkava būs pieķerts nozieguma vietā, noziegumu būs redzējuši 100 liecinieku un būs savākti neapgāžami pierādījumi.
grostiņdebiliem - pimpis rīklē
11. janvārī 22:37
UN ATGĀDINU ŠEJIENES BRAVŪRAS ŠOVMENĪTIM CENZORELIM, KAD MAN APNIKS STRĪDĒTIES ART TAVIEM KRIEVU NACISTU DRAUĢEĻIEM, ES VIENKĀRŠI SAVĀKŠU VIŅU KOMENTĀRU IZLASĪTI UN NOSŪTĪŠU KUR PIENĀKAS, BET AR VTEVI, KLUŅA, PAT STRĪDĒTIES NESĀKŠU!
EIROLIEKULĪBA UN EIRODAUNISMS
11. janvārī 22:40
Cilvēkiem, kas saņēma nāvējošus šāvienus Strasbūras ziemsvētku tirdziņā, nebija piespriests nekāds sods, viņiem nebija iespēja pārsūdzēt un apelēt un dauņiem no ''cilvēktiesību'' (ceru, ka komentārs netiks dzēsts par lamu vārda ''cilvēktiesības'' lietošanu) PIE DIRSAS VIŅU NĀVE! Tikai slepkavas ir neaizskarami!
js
12. janvārī 01:07
Ko viņi te liekuļo? Kāpēc neizsaka pārmetumus ASV, kur nāvessods ir pierasta lieta?
intelekts
12. janvārī 01:34
Esmu ES pilsonis un varu pateikt, ka ES pilnīgi noteikti nav pret nāvessoda izpildi. Nāvi atnesuša indivīda nonāvēšana ir nepieciešama gan sabiedrības fiziskai aizsardzībai, gan tās morālai un ekonomiskai aizsardzībai. Tāpat nāvi atnesuša indivīda nonāvēšana nepieciešama viņa gara attīstībai. Kas nezina, gars ir nemirstīgs. Taču ja arī tas būtu mirstīgs, tad sabiedrības drošība ir prioritāra.
intelekts
12. janvārī 01:39
Piebildīšu: ja esi kādu aiz sava ļaunuma nonāvējis, tad mirt ir tava goda lieta priekš tevis paša!
Eiropas savienības pilsonis
12. janvārī 01:47
Es esmu par nāves sodu!
es var izteikt iebildumus asv
12. janvārī 04:31
es var izteikt iebikdumus asv,okupetajvalstij,kas okupe eiropu kops 1945 gada.
Humānists
12. janvārī 06:04
Vot, ja tam slepkavam izpildītu nevis nāvessodu, bet tikai pakratītu ar pirkstu un stingri noteiktu - tā vairs nedari, ES laikam gavilētu un teiktu, oj cik tie belarusi ir demokrātiski.
sieviete
12. janvārī 08:14
Tapec jau visi slepkavas lien tai Vacija ,jo tur so aizstave ar putam uz lupam rec ,kad aizstavesu slepkavas,izvarotajus ,lidz nomirsu.Ja slepkava noslepkavija,tad vinam jasanem NAVES SODS ,bez liekiem IEBILDUMIEM.
Dubultstandarts
12. janvārī 08:57
Kapec gļevie ,smirdigie es neizsaka iebildumus asv par nāvessodiem asv ?! Kapec junkurs nevareja to slepkavu nemt sava dzivoklī un mazgat vinam kājas ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi