Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Nu tas
12. janvārī 08:26
ir ASV sapuvušā kapitālisma tēls,nauda vispirms....
Juhans
12. janvārī 08:35
Vienīgi iznākāāna no Skapja viņu var glābt, jo tad viņš varēs kopā ar draugiem uzrakstīt grāmatu, kas tiks izbenīgi par ASV betselleru.
Kriksis
12. janvārī 09:17
Man patīk patika policijas paziņojums, ka meitene vai nu ir nožņaugta, vai saņēmusi smagu triecienu pa galvu. Ar tādu vērīgumu nav brīnums, ka slepkavību tik ilgi neatklāja.
Latvietis11
12. janvārī 09:17
Ja māte būtu savaldījusi savu iedomību un uzpūtību,par savu bērnu pārākumu, pār citiem bērniem,tad Džonbeneta joprojām maukotos pa jahtām un villām! Tāpēc vajadzētu sākt,ar tādu slimo māšu ārstēšanu!
ap-17
12. janvārī 10:29
-Vasilij Ivanovic,pedofilu nokera.\-Nosaut! \-Bet vins stasta,ka Leninu pazinis...\\nesaprotu so anekdoti-vai padofils ap 1880 draza mazo Valodju,vai ap 1900 Valodja draza aiztureto
yy
12. janvārī 10:36
Latvijā tikmēr konstatētu, ka iestājies noilgums un vainīgo nevar tiesāt.
lops
12. janvārī 10:39
Lūk tas ir pareizi. Par bērnu porno telefonā 10 gadi cietumā. Bet kas pie mums ? 10 gadus nedod pat par šādu materiālu izgatavošanu. Par glabāšanu vispār tiek cauri ar 100 stundām piespiedu darba. Absurds.
Nesaprotu
12. janvārī 10:41
Kā ASV sešgadīgs bērns varēja būt mājās viens ar slepkavu? Kur vecāki, aukles? ASV taču aizliegts līdz 16 gadu vecumam būt vienam - bez uzraudzības.
Nez
12. janvārī 11:20
Nevar gan
Noyb
12. janvārī 11:29
Varbut ari ped0 manipuleja vai vienkarsi kaitnieki jo uzvedibu personai iespaidoja pat mazam esot skola..kad vienreiz sapratis ka persona jut nevis zin ka joprojam dazi nevar nomierinaties tik nezin kuri..
..
12. janvārī 12:04
te nu debīlie vecāki var vainot sevi pilnībā. Nodemostrēja savas meitas "skaistumu". Man tie bērnu skaistumkonkursi vnm likušies perversi. Tās mātītes, kas savus bērnus pakļauj kaut kam tādam, ir nenormālas. Viennozīmīgi- nenormālas.
Ivka
12. janvārī 12:10
Esmu ievērojusi, ka mātes, kas staipa bērnus uz dejām (viens man dzied, otrs dejo, bet abi reāli ir talantīgi, tikai katrs savā jomā, tāpēc ejam), visbiežāk ir treknas, noēdušās godkārīgas mājsaimnieces, kas savas nerealizētās ambīcijas izliek bērnos. Īpaši dejotājiem. Daļa bērnu pagaidām tievi (pagaidām). Vēl trakāk vērot, kā tās mātes mēģina iekļūt draugos konkursu organizētājiem, panākt bērnam labāku rezultātu, lien bez ziepēm. Pretīgi.
Caps
12. janvārī 12:33
Tas pedofīla drauģelis ir poličiem jāpēta tuvák.
Ofelija
12. janvārī 12:43
Jātiesā būtu vecāki, un "skaistumkonkursa" rīkotāji, kas apzināti sešgadīgu bērnu pārveido vismaz pusaudzē un cilvēku apziņā nojauc prikšstatus par bērnību
Humānists
12. janvārī 12:57
Kā tikai par skatīšanos var desmit gadus iedot, es to pavisam nesaprotu, vīņs tak neko nenodarīja tikai bildes glabāja, tas ir ļoti netaisnīgi un nepareizi. ASV ir nevis demokrātija, bet sūdu bedre, es to te kankretna saku, ja kas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi