Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Eii..
11. janvārī 16:22
Baznīckungs varētu pastāstīt kur tas Kungs bija kad meitenes nosmaka tvana gāzē?! Un kādēļ viņas tika sodītas ar tik agru nāvi?! Un ja centās izlauzties, tad kāpēc tāda ažiotāža..nu neizlauzās, ne visiem tas lemts..ar kādu domu tad devās uz šādu atrakciju vispār?!
Viģikus mazāk skatīties vajag
11. janvārī 16:59
Kam prāta trūkst tie tādas muļķības izvēlas.
Jāzeps
11. janvārī 18:07
Tad 10. vai tomēr 4. janvārī?
Oskars Štirlics Stamps
11. janvārī 22:31
cilvēki jūk prātā jau no mazotnes un vēl jo vairak pusaudžu vecumā, kad jūra līdz ceļiem un vajag izrādīties visādos šovos, izdzīvošanas idiotiskajās spēlēs utt. Un viss tas tikai un vienīgi naudas dēļ, pie kam, šitas viss nāk no ASV, jo paši neko izdomāt nevar un Dievs šeit nepalīdzēs, jo ViŅŠ cilvēkiem deva prātu, seksu un varu, bet ja viens no šiem dotumiem ir TRAUMēTS un CiLVēKS NESPēJ TO SAVALDīT, tad jāiet bojā.!!
yow
11. janvārī 22:57
jām kur ta tas nolāpītais dieveklis bija palicis pa to laiku, pīppauzi paņēmis, vai?
Decoy
12. janvārī 01:03
IF there is child(ren) by person and IF something will happen to person then they should know that person did not choose to be isolated from them(does not make sense) and 'i'..circumstances that may or may not self-solve sooner or later puzzle.
Decoy
12. janvārī 01:06
And person has no problem choosing diff pill(in case need) if would have confirmation that person should in near future..somehow signs want delay..guess because of 'i' sideeffects. No turning back from that which some expect.
Pelmenis50
12. janvārī 06:56
Tie, kas atklāti smējās un vaino Dievu nevajag aizmirst par citiem augstākiem spēkiem. Es personīgi ticu tikai sev un laikam, jo tas nemelo man. Vienkārši liekas banāli stulbi kad kaut kas slikts, tad ieminās par Dievu. Tā ir traģēdija! Tas ir briesmīgi! Līdzjūtība tuviniekiem!
Qwerty
12. janvārī 11:04
Vajadzētu vispār likvidēt visas reliģijas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi