Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Emma Skulme
2018. gada 9. novembrī 08:52
Vajag publicēt faktus,kādu labumu viņi nes Eiropai..Tikko no pazīstama kunga,kas dzīvo Vācijā dzirdēju,ka neviens nestrādā un pēc dabas ir kašķīgi.Protams esot starp viņiem arī ņeftjaņņiki,kas ir bagāti un brauc ar krutām mašīnām,bet tādu ir maz.
fenix
2018. gada 9. novembrī 09:10
Lai brauc atpakaļ uz savām valstīm. Atbrauc tikai uz visu gatavo, bet paši savā valstī neko nedara. Reāli parazīti...
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 09:18
fenix, kādēļ tāds satraukums? Kāda tev daļa gar Vāciju?
JV
2018. gada 9. novembrī 09:35
Kā kādu labumu!? Dzīvokļi priekš viņiem jāceļ!? Tātad kā minimums nekustamā īpašuma biznesā ir kustība, algas celtniekiem.
čaklie darba rūķi
2018. gada 9. novembrī 09:46
Ekonomisko labumu bēgļi devuši ''lielu'',,, nu čaklajiem darba rūķiem skrūves pievelk..
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 10:08
Neliešus, slepkavas un izvarotājus deportēt!
hmm
2018. gada 9. novembrī 11:43
Tak metiet vienreiz tos parazītus no valsts ārā! Lai nedomā gulēt, kasīt savus tomātus un saņemt Vācijas pabalstus. Visiem tiem jaunajiem veselīgajiem tēviņiem, kuri izliekas par "bēgļiem", noteikt pārbaudes laiku 5 gadus valsts norīkotos fiziski smagos darbos - šahtās, akmeņlauztuvēs, ceļu būvē, rūpnīcās, lai pierāda sevi ar labu darbu un nopelna tiesības uz palikšanu. Uzreiz redzēsim, kas ir kas. Ja kādam kaut kas nepatīk, ar kāju pa d*rsu un ārā.
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 13:36
hmm, atkārtošu jautājumu. Kamdēļ satraucies par Vāciju? Kāda tev starpība, kas Vācijā dzīvo? Ne ne, tas nav uzbrauciens, tikai tīrā interese:)
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 13:40
Uz manu, visnotaļ loģisko jautājumu, atbildēts netiek. Mīnusi, tā ir aprobežotu cilvēku savdabīga atbilde, ar mīnusiem atbild tie, kuriem nav ko teikt. Vot, sūda būšana:)))
Jana
2018. gada 9. novembrī 14:02
Mēs esam ES. Tāpēc mani uztrauc, kas notiek Vācijā. Tur dzīvo mani draugi. Tāpat vēlos droši ceļot ar ģimeni, ar bērniem, bet imigrantu dēļ, piemēram, uz Franciju vairs nebraucam. Un zinu, ka daudzi, neceļo vairs uz valstīm, kur ir bēgļi. Viņi ar savu uzvedību grauj skaisto Eiropu un mūsu vērtības, drošību.
Jana
2018. gada 9. novembrī 14:06
Beerdrinker, Tu ļoti labi izteicies vienā komentārā par bēgļiem, bet Tu esi vīrietis. Man kā sievietei, kurai aug meitas, ir cits viedoklis. Šie ekonomiskie bēgļi uz sievietēm, bērniem vispār skatās savādāk.
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 14:48
Bet es varu lauzt stereotipus par arābu bēgļiem. Nē es nevēlos viņus Vācijā redzēt, bet naida pret viņiem manī nav. 1. Viņi atbrauc pie visa gatava. NĒ! Viņiem nekā šeit nav, līdzīgi, kā man, jāsāk dzīve svešā zemē. Ģimenes izvieto pat kazarmās. Pāris ēkas armijas daļas teritorijā apjož ar žogu un tur izmitina arābu ģimenes. Nekā forša nav. 2. Priekš viņiem ceļ dzīvokļus. NĒ! Neceļ. 3. Viņi negrib strādāt, sēž uz pabalstiem. NĒ! Viņi grib strādāt. Manai mājai blakus ir pansija, tur tika izvietoti arābi bez ģimenēm. Pirmais gads- vācu valodas kursi. Pēc diviem gadiem viņi atrod darbu, tātad, sāk maksāt nodokļus. 4. Viņi ir kašķiigi pēc dabas, agresīvi. NĒ! Viņi nav. Mēs esam agresīvāki. Un stipri vien. Tas arī viss, ko teikt gribēju- atbildēju uz četriem stereotipiem.
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 14:57
Jana, nez vai tā ir. Neesmu to redzējis. Bet, ko Londonā redzējis esmu- muslimticigie veči svin naktī ramadanu, jā, skaļi, bet, no otrā stāva atnāk muslimu meitene un bargi paskatījās. Bez jautājumiem. Viss- ballīte beidzās. Tie gan bija ne arābi, no Bangladešas nāca. Bet muslimi:)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi