Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
oma
2018. gada 9. novembrī 07:28
Vai ziņa par kristu arī ir meluz ziņa, ko?
?
2018. gada 9. novembrī 07:54
Vai tas ir ēbreju bībeles muzejs amerikā?
Vergu ideoloģija
2018. gada 9. novembrī 08:07
Visa Bībele un kristietība ir viens liels viltojums, kuram ar patieso Jēzu un viņa mācību ir maz kā kopīga. Tā tika izveidota kā vienota ideoloģija Romas impērijas daudznacionālo provinču iedzīvotāju pārvaldīšanai un paverdzināšanai.
a
2018. gada 9. novembrī 08:07
senie raksti kādreiz ar roku tika pārrakstīti. Piemēram, Mozus savu pirmo grāmatu sāka rakstīt pirms apmēram 3600 gadiem no mūsdienām skaitot.Ja šodien turi rokās Bībeli,tad neviens nesaka,ka tas ir oriģināls, bet tulkojums no angļu , vācu vai citas valodas un kādā tur gadā. Tāpat senākos oriģinālus pārrakstīja pēc laika un arī citās valodās, kā lasām. Galvenais ir,lai teksts ir pareizs un sakrīt ar citiem rakstu ruļļiem, kādi ir atrasti.
Faļšivomoņetčiks
2018. gada 9. novembrī 08:10
Mana draudze:)
;)
2018. gada 9. novembrī 09:02
Vecais stāstiņs ar 32 viena svētā pirkstiem, 5 galvām "viss īsts" dažādās baznīcās... tikai citā variācijā.
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 09:02
Vecās Derības teksts nav mainījies un to pierāda Nāves Jūras tīsktokļi, kuru manuskriptos ir tikai dažas atšķirības no vecākās pieejamās Vecās Derības kopijas 9.gs. Jaunās Derības tekstus apliecina kopijas, apustuļu mācekļu apoloģētu tulkojumi no 1.gadsimta, piemēram, Didahē, Polikarpa raksti, dažādi papirusi. Jēzus kristus ir Kungs un dzīvs un ir Visuma Radītājs un tur neko neviens nevar mainīt, pat ne melu teorija - evolūcijas teorija.
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 09:27
Kristieši atdeva savas dzīvības Romas impērijas imfiteātros un Romas kolizējos, kur tos galināja gladiātori un lauvas. Viņi mira - zinot patiesību par Kungu Jēzu Kristu. Bet kas ir evolūcijas teorija??? Nevien pierādījuma! Neviena skaidrojuma! Neviena, kas to saprot un bet daudzi tic šiem meliem. Vecā Derības patiesību pierāda Ēģiptes, Asīrijas, Babilonijas, Persijas arhīvi un pierakstītie notikumi.
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 09:41
Ebreju vēsturnieks Jozefs Flāvijs, kas piedzīvoja Jeruzālemes krišanu 70.gadā, apliecina Vecās Derības notikumus. Aleksandrijas Filons, kas bija ebreju tautas vadonis Ēģiptē Jēzus laikā, apliecina Vecās Derības kanonu un tās iedalījumu - Torā, Rakstos un praviešos. Septuagintas tulkojums ap 250g.pirms Kristus Grieķu impērijā pierāda, ka Vecā Derība bija noslēgta kā kanons un Septuaginta kā tulkojums un kā vēsturisks dokumnets apliecina Vecās Derības autoritāti.
mhm
2018. gada 9. novembrī 09:46
un Ēģiptes hieroglifi vēl pirms ebreju rakstības parāda, ka bībeles stāstiņi ir "'ebrejiem lokalizēts pārstāsts"
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 09:57
9.gadsimtā, kad Ēģiptes faraons Šišaks uzbruka Jeruzālemei un vēl citām pilsētam un par to mēs lasām Bībelē 2.laiku grāmatā 12.nodaļa (Un tad Ēģiptes ķēniņš Šīšaks devās uzbrukumā pret Jeruzālemi un nolaupīja Tā Kunga nama dārgumus - un viņš paņēma visu; viņš paņēma arī tos zelta vairogus, ko Salamans bija licis darināt. ) šo uzvaras soli Šišaks ir iemūžinājis Harnakas tempļa hronikās un to var vēl šodien hieroglifu veidā izlasīt. Bībelei taisnība kā vienmēr, bet evolūcijas teorija ir meli.
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 10:10
Par faraonu Šišaku un kā Ēģiptes vēsture un pieraksti aplieicna Vecās Derības patiesību https://en.wikipedia.org/wiki/Shishak
mhm
2018. gada 9. novembrī 10:11
Ēģiptes Mirušo Grāmata ir senāka par pirmajām rakstītajām bībelēm. Tur ir vairāki stāstiņi, kuri momentā atsauks atmiņā analoģiskus bībeļstāstiņus.
mhm
2018. gada 9. novembrī 10:12
Ēģiptes Mirušo Grāmata ir senāka par pirmajām rakstītajām bībelēm. Tur ir vairāki stāstiņi, kuri momentā atsauks atmiņā analoģiskus bībeļstāstiņus.
kreacionists
2018. gada 9. novembrī 10:14
To, ka kaut ir vecāks par Bībeli nenozīmē, ka Bībelē ir nepatiesība un ka Bībeles rakstītāji nav zinājuši par šādiem rakstiem - Mozus, kas uzrakstīja Bībeles Toru, zināja visu Ēģiptes vēsturi, zinātni un tomēr salīdzinājumā ar Viņa rakstīto visa Tuvo Austrumu dokumenti nobāl kā nepilnīgi, nezinātniski.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi