Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
kam diŗsā skanēs zvans ?
2018. gada 14. septembrī 22:50
vai jūs cisalpīno bezdeļi Kaporetto aizmirsāt? cik tur īsti bija fektiņi starp Piavi un Izonco, jūs lopi? 1 miljons kritušo, apšauti kā medņi pavasarī...Itālijā visu dara ar akmeņiem, šveikam stāstīja kāds kareivis kuram brālis itālijas frontē...jūš , rotšildizkārnījumu vergi netīrie...
atlasīs šie!
2018. gada 15. septembrī 00:49
tur nevienam nepienākas būt Eiropā! Ko tur atlasīs, ja nevienam nav dokumentu! Un cilvēki bez dokumentiem nav tiesīgi pieprasīt neko! Un mellie vienkārši nositīs kuģa komandu, ja viņiem neļaus braukt uz Eiropu!
J
2018. gada 15. septembrī 09:22
Un kuģa komanda to būs nopelnījusi par palīdzēšanu!
Oāzes zmejs
2018. gada 15. septembrī 11:02
Palīdzēt vajag tiem, kas nav tikuši tālāk par Jordāniju. Tie ir godīgi cilvēki, kas nav gājuši zagt un laupīt, lai dabūtu naudu, ko samaksāt par braukšanu ar laivu. Var, piemēram, krāmēt viņiem kastes ar Eiropā nevajadzīgām mantām (mirušo opīšu darba rīkiem, omīšu segām un izejamiem brunčiem), lai tad viņi ar tām sēž tirgū, pārdod un no tā dzīvo. Paralēli drusku palīdzēt ar pārtiku, kamēr atrodas nometnēs un nav devušies "brīvā vaļā". Bet nepadarīt tikšanu no bēgļu ANO nometnes ārā par lietu, kas jāpērk ar kukuļiem, kā tas ir šobrīd.
Es
2018. gada 15. septembrī 11:19
Palīdzēt vajag pašiem sev,neviss pērtiķiem un alu iemītniekiem!
Eiropas taksometri ved migrantus uz Eiropu
2018. gada 15. septembrī 12:06
Pie Lībijas krastiem jāstrādā tikai Lībijas krasta apsardzei, bet nevis NGO kuģiem - taksometriem. Tad nebūs nekādu problēmu ar migrantiem.
Atgādinu
2018. gada 16. septembrī 11:36
Gribauskaite jau pirms pāris gadiem teica, ka visu Āfriku pārcelt uz Eiropu nav iespējams. Tā ir elementāra patiesība, bet viņu toreiz sašutušā balštelē nokušināja un aizmirsa.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi