Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
E.V.
2018. gada 11. jūlijā 23:30
Atpakļ sūtīt šitos tēviņu barus!
mm
2018. gada 11. jūlijā 23:46
Nesen lasīju, ka narkotiku izplatība ir lielāka kā jebkad agrāk. Interesanti būtu zināt cik no "bēgļiem" ir iesaistīti šajā rūpalā. Un, kādēļ Itālijau jāuzņem kaut kādi bēgļi, lai uzņem tās valstis no kurām atbēguši. Eiropai ir jābūt ar apsargātām robežām, bez nelegālas migrācijas iespējamības. Lai Vācija sāk tērēties savām NATO saistībām nevis izgrūž miljardus uz "bēgļiem", kuri nemaz nav "bēgļi".
AAAAAA
2018. gada 11. jūlijā 23:54
Malači!
UZmanību
2018. gada 11. jūlijā 23:55
Kontrabandistu radītais haoss ar patvērumniekiem ir izdevīgs PASAULES GLOBĀLAJAI varai, kas ir spekulatīvā kapitāla turētāji - kapitāla, kas iet PĀRI robežām, lai to nekas nekavētu spekulēt = pirkt un pārpirkt un uz tā uzvārīties! Lai tas notiktu, nepieciešama vājas valstis, pakalpīgas valdības un etniski vai reliģiski sašķelta sabiedrība, kas nevar vienoties par pretestību globālā kapitāla sistēmai. Kā to panāk? Vispirms kādas valsts pamattautu, piemēram, latviešus piespiež uz ekonomisko trimdu, vietējos resursus uzņēmumus, mežus un bankas pamazām prihvatizē un izpārdod – ārzemju kapitālam, lai vietējiem nekas nepiederētu. Tad ieved bēgļus, sākumā nedaudz.. tad arvien vaiŗāk. Tas ir TAUTU, reliģiju un rasu SAJAUKŠANAS plāns! > Līdzīgi darīja Staļins - deportējot veselas tautas, tikai vardarbīgāk, tagad tas tiek panākts ar rafinētākiem līdzekļiem, bet etniski, kulturāli un reliģiski sašķeltu PŪLI vieglāk valdīt - tie nekad ne par ko nespēs vienoties! TĀDA ir GLOBALIZATORU jaunā sistēma: bezrobežu "atvērtā sabiedrība" - bez valstu robežām un bez morālajām robežām! Galvenais uzdevums ir vājināt 1) dabisko ģimeni, 2) nacionālu valsti un 3) tradicionālo kristietību... vietā liberasti "junkeri" piedāvā 1) brīvo seksu (izvirtību), 2) kosmopolītismu un bēgļus un 3) ateismu vai ezotērismu.. galvenais graut identitāti... graut robežas, graut struktūras, lai pēc tam manipulētu šajā vadāmajā haosā
Es-uzmanībai
2018. gada 12. jūlijā 01:08
Cik tu pieklājīgi runā par žīdu plāniem,lietas jāsauc īstajos vārdos!
Namejs
2018. gada 12. jūlijā 11:31
Zāles pret migrantiem ir nebalsot par sociopata, terorista Sorosa padauzām, velcomistiem , liberastiem(neo-boļševikiem) kas atbalsta Sorosa cilvēku kontrabandas biznesu - Vienotibu, Par, JKP.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi