Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
.....
2018. gada 14. jūnijā 08:48
bet konvencija aizmirst galvenās tiesības - vīrieša tiesības uz dominanci ğimenē un sievietes pienākumu klausīt vīru.
Rietumi iznīcina
2018. gada 14. jūnijā 08:49
ST Konvencija ir viena liela debīlība. Jāslēdz tas jautājums. Tā vietā homoseksuālusma propogandu vajadzētu pielīdzināt kriminālatbildībai,ka tas ir Krievijā.
kreacionists
2018. gada 14. jūnijā 09:21
Jēzus Kristus, kurš radīja šo pasaili, atjaunoja Romas impērērijas laikā 1.gadsimtā sievietes tiesības, pašcieņu un vērtības. Vienīgais, kas var mazināt vardarbību pret sievieti, ir ja cilvēks ir atdevisn savu sirdi Jēzum, nožēlojis grēkus un Svētais Gars ieliek Kristus mīlestību sirdī.... Latvijas sabiedrībā ir cita veida kliedzoša vardarbība no sieviešu puses, par ko nerunā.... un tie ir aborti, kad mazajiem cilvēciņiem tiek izķēmoti mātes miesā un neredzot sauli, sadalīti gabalos un izmesti miskastē.
Dzho
2018. gada 14. jūnijā 10:17
Konvencijaa bez genderisma murgiem ir pasleepts arii taads Trojas zirgs kaa tiesibas uz lauliibu praksi savas izcelsmes valsts tradiicijaas. Tas noziimee, ka Eiropaa ieradies musulmanis, kam savaa dzimtenee ir tradiicija peec 6 sievaam, varees to pieprasiit arii te. Un veel tradiicijas vinjam taadas, ka katrai no 6 sievaam bez ierunaam jaapaklaujas un vins taas driikst sist. Juus domaajat, ka Eiropaa vinjam to neljaus? Ljaus un kaa veel!!! Valdoshaa perversaa saatana vadiibaa esoshaa elite dariis visu kaa labaak musulmanju mezhonju okupantiem un neaizstaavees pamatnaacijas. Anglijaa bija mazpilseeta, kur pirms 10 gadiem pakistaanju viirieshi ilgstoshi masveidaa izvaroja britu mazgadiigass meitenes, tuukstoshiem. Vieteeja policija un iedziivotaaji bija iebiedeeti. Iekslietu ministre toreiz bija Tereza Meja - taa pati, kas tagad murgo savas provokaacijas pret Krieviju un bombardee Siiriju bez jebkaadiem pieraadijumiem (cik meneshi jau pagajusi - kur kaads pieradijums par kimiskajiem ierociem Siirijaa? Inspektori neko neatrada un viss tika noklusinaats). Taa ka musulmanju mezhonji, kas okupeejusi Eiropu, par shaadu konvenciju tikai iereec - vini izvaroja un turpinaas izvarot eiropietes un visas valdibas no viniem baidas un visu statistiku sleepj. Bet kas muus var pasargaat - tikai Dievs. Un Vinja aizsardzibaa mes varam palikt, noraidot saataniskaas konvencijas, homo murgus u.t.t. Ja mees atmetiisim Dievu, kaa to izdarijusi Eiropa, ar mums ir cauri. Ar vinjiem jau ir - peec gadiem 20-30 musulmanji stabili tur valdiis un tad tie homoseksuaali un konvencionisti redzees elli. Bet diemzheel naacijas savu zemi buus pazaudejushas. Jo savaa laikaa nepastaaveja pret sho netikliibu. Mees nedrikstam atkartot sho kluudu.
Vienreiz
2018. gada 14. jūnijā 10:21
pietiek tai katoļu pedofilu organizācijai iejaukties politikā!
Ggenderistus vajag triekt ellee!!!
2018. gada 14. jūnijā 12:34
No saimas jaizmet zilaa ggenderisma propogandeetaaju partijas - Par/Vienotiiba, Latvijas attistiba, jeb citadi sauktus Sorosa pakalpinnus, stipendiatus. Stambulas konvencija ir Sorosa izdomats un apmaksats biznesa projekts, kaa no valstim noslaukt naudu, jo Stambulas konvencijas uzraudzes(tikai sievietes visas) ir tikai Sorosa teroristiskaa tikla darbinieces un stipendiaates, par ko var parliecinaties katrs Stambulas konvencijas majas lapa izlasot vinnu CV. Tiksim vallaa no Sorosistiem murgainas pseidozinaatnes ggenderisma sludinaataajiem Latvijaa un nebus mums jauztraucas par to ka beerniem tiks skalotas smadzenes ar murgiem par 72 dzimumiem, un viriessu diskriminaciju, no kuras ciess visvairak passas sievietes.
Amadejs
2018. gada 14. jūnijā 13:34
Tas taču visiem skaidrs ka ar vardarbību tiek piesegtas citas lietas ko grib izdabūt cauri.Ja runā par vardarbību, tad to nedrīkst vērst ne pret vienu- ne sievieti, ne vīrieti ne bērnu ne dzīvnieku.Tāpēc ir krimināllikums un ja kādai valstij tādi panti nav , tad jādarbojas ar tām.Stambulas konvenciju atbalsta tie ar mutācijās bojātām smadzenēm un tie kam par to maksā.Elementāri.
ko teikšu
2018. gada 14. jūnijā 20:36
Es gan gribētu lai to Stambulas konvenciju pieņemtu! Jo pēc konvencijas būs iespējams mainīt dzimumu pēc uzskatiem.Tātad, ja iegāzīšu pa muti kādai aptrakušai babenei, es varēšu mainīt dzimumu uz sievieti, un tad jau tas ka būšu iegāzis pa mutu vecenei, jau vairs neskaitīsies vardarbība no vīrieša pret sievieti, bet vienārša veceņu izplūkšanās, par ko labākajā gadījumā uzliks nelielu naudas sodu un bet visticamāk ka lietu beigs jo veceņu plūkšanās parasti beidz lai nebūtu lieli papīri jāķēpā!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi