Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Vinnijs
16. aprīlī 23:35
Ja kāds inspektors būs no Anglijas, tad atradīs "novičk" safasētu tūbiņās, lai varētu sasmērēt durvju rokturus.
Life
17. aprīlī 00:01
Piepildās Rietumvalstu gāztā un nogalinātā Lībijas vadītāja Muamāra Kadafi paredzējums, ko viņš izteica vienā no savām pēdējām runām – Eiropu pārpludina bēgļu un imigrantu pūļi. 2011.gada martā, kad pilnā sparā ritēja ASV, Francijas un Lielbritānijas specoperācija Lībijā, Kadafi pateica arī sekojošo: “Un tagad paklausāties jūs, cilvēki no NATO! Jūs mēģināt sagraut sienu, kura aiztur afrikāņu imigrācijas plūsmu uz Eiropu, sienu, kura aptur “Al-kaidas” teroristus. Šī siena ir Lībija. Un Jūs viņu iznīcināt. Jūs esat idioti un jūs degsiet elles ugunīs par tūkstošiem afrikāņu bēgļiem un par “Al-kaidas” atbalstīšanu.” Savukārt TV kanālam France 24 Kadafi pateica sekojošo: “Ir miljoniem melnādaino, kuri grib nokļūt līdz Vidusjūrai un pēc tam Francijā un Itālijā, un Lībijai ir svarīga nozīme Vidusjūras reģiona aizsardzībā.” “Lībija kļūs par Somāliju Ziemeļāfrikā un Vidusjūrā, “ tēvu papildināja viņa dēls Seifs. “Jūs redzēsiet pirātus Sicīlijā, Krētā un Lampedūzā. Jūs redzēsiet miljoniem nelegālo imigrantu un tam visam sekos terors.” Jāatgādina, ka 2011.gadā t.s. ”arābu pavasara” ietvaros ASV organizēja virkni vāji maskētu specoperāciju tobrīdējo arābu valstu līderu gāšanai, izmantojot tai skaitā arī visradikālākos islāmistus. “Arābu pavasara” triumfs bija Ēģiptes prezidenta Hosnija Muberaka gāšana, savukārt beidzās “arābu pavasaris” Lībijā, kurā neizdevās nomainīt valsts vadību tikai ar nemieru organizēšanas metodēm, tāpēc tika veikta maskēta militāra intervence, iesūtot valstī par nemierniekiem maskētas specvienības, un pilnīgi atklāta Lībijas bombardēšana. Pats Muamārs Kadafi pēc pus gada ilgas pretošanās iebrucējiem tika noķerts, spīdzināts un publiski brutāli nogalināts. Viņa mirstīgās atliekas tika atdotas mežoņu pūlim, kuri par tām visādi izņirgājās, tas tika nofilmēts un pārraidīts pa visiem vadošajiem pasaules TV kanāliem. Šo mežonību tieši iniciēja un vadīja bijusī ASV valsts sekretāre un tagadējā ASV prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone un bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī, kurš, pārkāpjot Francijas likumdošanu, bija saņēmis naudu no Kadafi savai priekšvēlēšanu kampaņai. Savukārt amerikāņi un to pakalpiņi turpmāk jebkuram valsts vadītājam, kurš nepilda ASV rīkojumus, gan neformāli, gan publiski draud ar Kadafi likteni.
beerdrinkers
17. aprīlī 00:28
Vinnij, slampa tu izdrāztaa, ute tu nedasistaa, ko tu savu troļļa žaunu vaļā ver? Jej bogu, noķertu tevi, aš nosistu mauku!
Nekas tur nepiepildās , Raimonduļķin.
17. aprīlī 00:32
Do Airopai mellie bēga jau p i r m s kara Lībijā .
Vinnij, Kremļa bazūne
17. aprīlī 00:33
tu neatbildēji - aiz ko tava Rosja iegāzās svešā valstī Latvijā un aizveda LV pilsoņus nezināmā virzienā ?
beerdrinkers
17. aprīlī 00:56
Dalbojob, tev neapnika malt vienu un to pašu?
smiekls
17. aprīlī 06:45
Celi noklāti ar mīnām, kuri neskar Zelta ordu, bet tikai OPWC inspektorus. Kaut kā ķīmiskā uzbrukuma pierādījumus ir jāslēpj.
Jodo
17. aprīlī 11:42
Nu ja, kad pēdas būs noslēptas, varēs inspektorus kaut no visas pasaules sūtīt 😁
:)
17. aprīlī 13:34
Tikai pastaldauņiem vēl nav skaidrs, ka nekāda ķīmiskā uzbrukuma tur nav bijis, bet baltās ķiveres barojās pa taisno no viena britu Sorosa fonda, no tā paša, caur kuru apmaksāja teroristu plūsmu uz ES, saucot šos par bēgļiem! :)
x
17. aprīlī 15:14
Nu ja! Tagad jau dzied par to, ka krievi nepielaiž, nevis ka tur nav vel visai droši, pateicoties rietumu atbalstam teroristiem! Leonīda Filatova vārdi, kas kā veltīti šiem ekspertiem pirms viņu misijas: Пусть Федот (eksperti) проявит прыть, пусть сумеет вам добыть то, чего на белом свете вообще не может быть! :) P.S. Un trīs nato bandītu raķešu trieciens SUVERĒNAI valstij tad kāpēc bija PIRMS ekspertu ierašanās? Lai slēptu pēdas? Ja jau tika ziņots, ka raķetes sabumboja tai skaitā arī Asada "ķīmisko ieroču noliktavas"?! :) Tur civilie tad neciestu, ja tie ieroči vai ķimikālijas tur patiešam atrastos?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi