Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Onslows
16. aprīlī 22:21
Ļaunuma Impērija kā nekā!
O jee...
16. aprīlī 22:51
Smieklīgs rakstiņš!
DC talk " The Truth "
16. aprīlī 22:54
Постпред России при ОЗХО заявил, что химатаку в Сирии инсценировали британские спецслужбы. Nu patiesiba ir tikai viena, bet kura?
:)
17. aprīlī 13:02
Krieviem un arī Asadam pilns ar neapgāžamiem pierādījumiem, ka tajā vietā nekas nav bijis, bet citās - pie vainas rietumu atbalstītie teroristi un arī viņu sponsori! Gan parasto ieroču, gan ķīmisko, ar visiem marķējumiem - atņemts teroristiem pietiekami, lai Hāgā visus notiesāt ar nāvi, lai tikai gatavojās! :)
x
17. aprīlī 13:55
Журналисты американского телеканала One America News Network после визита в сирийский город Дума заявили об отсутствии следов применения химического оружия. Как сообщается на сайте канала, журналист Пирсон Шарп рассказал в эфире, что вместе с представителями властей Сирии посетил место, где якобы произошла химатака. По его словам, он смог поговорить с жителями окрестностей района, где, предположительно, была совершена атака. Никто из них не подтвердил факт инцидента.
Jānis
17. aprīlī 17:30
Nu ta nevajādzīja tik nodevīgi guļošiem sīriešiem naktī spert virsu . --- Lielvalsts ---Mēs esam varenie -- tukš pirdiens! Varēja inspektorus pagaidīt !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi