Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Vinnijs
16. aprīlī 19:47
Atbalstīja ar atpakaļejošu datumu. Vai mūsu Rinks arī visam piekrita?
Vairapulksteņzagle
16. aprīlī 19:47
Par cik tam nebija ANO mandāta viņi visi atbalstīja nepamatotu agresiju pret suverēnu valstI.
Smieklīgi
16. aprīlī 19:48
Atbalstīja lai izpatiktu amerikāņiem.
Kallis
16. aprīlī 19:51
Tad dēļ kam vispār tāds ANO vajadzīgs ja katrs var bumbot ko kad un kā grib ? Krieviem par Krimu vismaz sankcijas uzlika kas uzliks sankcijas amerikāņiem ?
Raimonds
16. aprīlī 19:54
Šis uzbrukums Sīrijai bija bez ANO atļaujas - tātad nelikumīgs. ES ir nospļauties uz likumību? Tad jau tagad Maskava var droši bombardēt Londonu .. Parīzi .. Wašingtonu ... :)
Nu re
16. aprīlī 19:54
Krievnacistam pavisam tas nepatīk.
gluži kā pidori
16. aprīlī 19:57
atbalsta viens otro
beerdrinkers
16. aprīlī 19:57
Vinnij, utainā tu slampa, tu, kā uz Lienes ielas strādā, tikai nopelni mazāk:))) Fakts ir tāds- Krievija ir palikusi viena. Pret visu pasauli! Krievijai draugu nav! Pat Ķīna saprot, ka ar tām utīm jēgas runāt nav...sūda būšana, Vinnij, slampa tu utainā:)))
Džonis
16. aprīlī 19:58
točana izskatās pēc šizofrēnijas slimnieka
beerdrinkers
16. aprīlī 19:59
Smieklīgi- troļļu dežūra:) uzreiz pieci klāt:)))
Nu re
16. aprīlī 19:59
Utainis pavisam sašutis, ka amītis uzblieza bez cara Putina atļaujas.
.
16. aprīlī 20:02
Bojā gājušo nav, kā pēc putina bombardēšanas!
Smieklīgi
16. aprīlī 20:02
Utainie pastalas protams darīs visu lai izpatiktu jeņķiem.
Šausmas!
16. aprīlī 20:03
Krievijas vateņa vatenī pat utis sašūmējušās pēc tāda amīša trieciena Sīrijā.
Pastal pidariem kas atbalsta NATO
16. aprīlī 20:20
Piepildās Rietumvalstu gāztā un nogalinātā Lībijas vadītāja Muamāra Kadafi paredzējums, ko viņš izteica vienā no savām pēdējām runām – Eiropu pārpludina bēgļu un imigrantu pūļi. 2011.gada martā, kad pilnā sparā ritēja ASV, Francijas un Lielbritānijas specoperācija Lībijā, Kadafi pateica arī sekojošo: “Un tagad paklausāties jūs, cilvēki no NATO! Jūs mēģināt sagraut sienu, kura aiztur afrikāņu imigrācijas plūsmu uz Eiropu, sienu, kura aptur “Al-kaidas” teroristus. Šī siena ir Lībija. Un Jūs viņu iznīcināt. Jūs esat idioti un jūs degsiet elles ugunīs par tūkstošiem afrikāņu bēgļiem un par “Al-kaidas” atbalstīšanu.” Savukārt TV kanālam France 24 Kadafi pateica sekojošo: “Ir miljoniem melnādaino, kuri grib nokļūt līdz Vidusjūrai un pēc tam Francijā un Itālijā, un Lībijai ir svarīga nozīme Vidusjūras reģiona aizsardzībā.” “Lībija kļūs par Somāliju Ziemeļāfrikā un Vidusjūrā, “ tēvu papildināja viņa dēls Seifs. “Jūs redzēsiet pirātus Sicīlijā, Krētā un Lampedūzā. Jūs redzēsiet miljoniem nelegālo imigrantu un tam visam sekos terors.” Jāatgādina, ka 2011.gadā t.s. ”arābu pavasara” ietvaros ASV organizēja virkni vāji maskētu specoperāciju tobrīdējo arābu valstu līderu gāšanai, izmantojot tai skaitā arī visradikālākos islāmistus. “Arābu pavasara” triumfs bija Ēģiptes prezidenta Hosnija Muberaka gāšana, savukārt beidzās “arābu pavasaris” Lībijā, kurā neizdevās nomainīt valsts vadību tikai ar nemieru organizēšanas metodēm, tāpēc tika veikta maskēta militāra intervence, iesūtot valstī par nemierniekiem maskētas specvienības, un pilnīgi atklāta Lībijas bombardēšana. Pats Muamārs Kadafi pēc pus gada ilgas pretošanās iebrucējiem tika noķerts, spīdzināts un publiski brutāli nogalināts. Viņa mirstīgās atliekas tika atdotas mežoņu pūlim, kuri par tām visādi izņirgājās, tas tika nofilmēts un pārraidīts pa visiem vadošajiem pasaules TV kanāliem. Šo mežonību tieši iniciēja un vadīja bijusī ASV valsts sekretāre un tagadējā ASV prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone un bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī, kurš, pārkāpjot Francijas likumdošanu, bija saņēmis naudu no Kadafi savai priekšvēlēšanu kampaņai. Savukārt amerikāņi un to pakalpiņi turpmāk jebkuram valsts vadītājam, kurš nepilda ASV rīkojumus, gan neformāli, gan publiski draud ar Kadafi likteni.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi