Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Europe has fallen!!!
13. martā 19:55
LIBERALISMS ir destruktivs pasiznicinasanas mehanisms, kas maskejas zem demokratijas maskas! Zviedrija bija jauka valsts, kas uzcelta uz stabilam, kristigam vertibaam. Tagad pasaules izcarosanas galvaspilseta ir Stockholm- rape capital!
a
13. martā 20:17
Kristīgās skolas nav saskaņā ar allah akbar macību,tāpēc grib slēgt,lai iztaptu burlakiem.
liberasti
13. martā 20:18
Useful idiots
redz kā
13. martā 21:03
Redz kā , sliktie izrādās,ir kristieši, nevis muhamedāņu salašņas . Interesanti gan .
pareizi
14. martā 03:07
tas ir liels launums bernu zombesana kops mazotnes sadas skolas kur nenobriedusiem pratiem bore pasakas pa dievu un sveto garu .kas radija pasauli pirms miljardiem gadu dievs sakuma radija viensunus tad divsunus tad ziviskas un beigas dinazaurus kas nebij gatavi 50 miljn gadu laika sakt lugt dievu
Newsboys " God is not dead "
14. martā 03:53
Es neesmu pertika radinieks, un ticu, ka Dievs radija cilvekus pec savas lidzibas, deva viniem brivu izveli, diemzel "aizliegto augli" izvelejas un sakaas visas problemas, tad Dieva Dels Jezus nomira par mums uznemdamies uz sevis musu grekus, lai mes ticiba uz to butu glabti! Man nav kauns to rakstit, jo esmu pienemis Jezu par Glabeju!
<><
14. martā 21:05
Arī manu dzīvi, kura bija ļaunuma pilna, ir izmainījis Jēzus Kristus. Šodien es vairs neesmu bezcerīgs atkarību nomocītais, bet dzīvespriecīgs cilvēks, kuram ir nākotne. Šo patiesību man neatņems neviens ateists! Jēzus ir reāls dvēseļu Glābējs! Āmen!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi