Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Pretīgi...
14. martā 06:16
Tās reklāmas kar augsa visu video un to nevar noskatīties!!!!!!
f
14. martā 06:17
tas ir lodveida zibens
Tu
14. martā 07:00
Tie ir eņģeļi. Pilnīgi nopietni
a
14. martā 07:39
Putina jaunā raķete.Starp citu, arī ūdenī peldēs (varbūt jau peld) speciālas torpēdas,ko ražo Krievija,kas gadu desmitiem atradīsies okeānā.Kad vajadzēs,tad atradīs pašas pretinieku un to iznīcinās.Tas arī esot krietni lētāk,nekā sūtīt uzdevumā zemūdeni.
Sv
14. martā 07:45
ka tik tie nav hūte ar pirdoni , brauc uzdzīvot abi parazito.
Viesis
14. martā 07:49
tas ir latvijas vid, brauc reketēt tautu.
oma
14. martā 07:51
Vai atslepenos arī patiesību par tiem dvīņu torņiem, kas tos uzspridzināja, ja?
oma
14. martā 07:55
Pie tās pentagona mājas, kad tur taja 11 tajā gadā it ka ietriecās lidmašīna, bija tikai tāds mazs caurums sienā un ārpusē mētājās tikai 1 kaut kāds mators, pārējais bija iztvaikojis - vai tur pie vainas arī nebija kāds lidojošais šķīvitis, ko?
.
14. martā 08:12
L.Rampas "Trīspadsmitā svece" Tibetas mūks un ārsts daudz ko raksta par šīm lietām.Šīs grāmatas tagad grūti kaut kur dabūt.
NLO
14. martā 08:36
Nav gandrīz iespejams notriekt NLO .. ir bijuši vairāki gadijumi kad dažadās valstīs , gaisa zonā ielido nezināms objekts - NLO .. reaktīvās izlido , bet tuvojoties NLO tehnika tiek abruņota .. neko nevar izdarīt . Un te nav jaspriež vai tas ir fake un utt .. starp mums ir cita dzīvība - es pats esmu redzejis dzīvē NLO un kad tu ko tādu ieraugi .. tad tas paliek atmiņā uz visu mūžu un atrodoties netālu no tā ko cilvēki vienmer uzskatijuši par izdomājumu ir neizsakamas , baiļu sajūtas .
Nav faktu
14. martā 08:40
Praktiski iespējams ka ir , BET FAKTISKI NEKAS TAUSTĀMS NAV ATRASTS.
Edmunds
14. martā 09:15
Drusku iekavēts raksts. Par šo Washington post un Daily mail jau rakstīja vismaz nedēļu atpakaļ. Kas jauns ! kustamies veicīgāk :)
Feisbuka
14. martā 09:30
Feisbukā ceļo video no Zemes Kalifornijā filmēti objekti,vēl labāk redz.Vardarbīgi smerdeļi ir tieši zemieši un tādus vēl te cenšas glābt un viņu piedrazoto planētu.Ja viņi būtu agresīvi ,mēs sen būtu uzveikti vai noslaucīt.Tomēr var izrādīties,ka lai glābtu saprātīgākos būs jāpiemēro citas metodes
To nav faktu
14. martā 09:33
Varbūt ka zemieši nav "izauguši“ līdz tam,lai viņiem faktus dotu.Nekā cita kā vardarbību no zemiešiem nesagaidīt
gurn
14. martā 09:43
Izskatās tie NLO ir atšķirīgi gan pēc uzbūves, gan kustības, bet nekad neuzbrūk tām ļotenēm. Tas liek domāt, ka ir kāda vienošanās kkur kosmosā par to ka mūsu zeme ir kā tūrisma apskates objekt un nekas vairāk...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi