Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Juhans
19. jūnijā 07:02
Itāļiem jau sen gaidām defolts, jo oikonomika ir ar mīnusa zīmi, tāpēc bez mums jau zināmās palīdzības no SVF un PB nekādu bobsleja trasi nevarēs restartēt, jo privāts šādā partnerībā naudu neliks.
Bezmēns
19. jūnijā 10:02
Ceru, ceru, ļoti ceru, ka Siguldā nekādas olimpiskās spēles nebūs. To saku kā pilsētas iedzīvotājs, nevis funkcionārs vai apsēstais ar slavu un atpazīstamību. Jau tagad pilsētas dome pilsētu ir pārvērtusi par vienu lielu balagānu, caurstaigājamu istabu. Iedzīvotāju skaits nepārtraukti aug, ielas paliek tikai sliktākas, tiek būvēti bezjēdzīgi objekti nepadomājot par vienkāršām sadzīviskām lietām. Veloceliņi ir zem katras kritikas, pa tādiem braucot var tikai velosipēdus salauzt. Pat pie informācijas centra velo nav kur novietot, cilvēki tos slēdz pie elektrības kabeļiem un pat pie plakāta: "Uzņēmējiem draudzīgākais novads". Kur vēl trakāk. Bet trakāk būs, ja notiks olimpiskās spēles.
Vecais Dukurs
19. jūnijā 10:07
No raksta: ". Kur tādu masu Kortīnā ielikt? Nevaru iedomāties, jo tur ir tikai trases līklocis un lauku celiņš, pa kuru ved augšā bobsleja kamanas. Vairāk nekā tur nav, un vietas kaut kam vairāk – arī īsti nav.">>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Hm, bet Siguldā taču ir tieši tāpat!
IOC loceklis
19. jūnijā 10:08
Paskatījos, ka no 95 IOC locekļiem trīs ir no Itālijas, divi no Zviedrijas. Attiecīgi, balsojuma rezultātu noteiks atlikušie 89, starp kuriem tiešām ir daudz tādu, kuriem ar ziemu nav nekādas sakara. Locekļu saraksts: https://www.olympic.org/ioc-members-list
Vienkārši loceklis
19. jūnijā 10:26
Ceru, ka pārējie vienkāršie ioc locekļi ar slaidu vēzienu aizsūtīs Zviedriju dirst.
Lapsa
19. jūnijā 17:10
Kādreiz funkcionāri nobijās no burāšanas Rīgā Maskavas Olimpisko spēļu laikā, Tallinā ieguva bāzi. Ceru, ka Siguldā viss būs Ok un ...ņaudētāji atcerēsies Raini:” Pastāvēs kas mainīsies” :) vai uz to pusi😁
Ragavas
19. jūnijā 18:01
To loceklim, Tiešām esi loceklis visā skaistumā un būtībā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi