Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Atis Priedītis
30. maijā 16:26
Gara darbi tika ne tikai cenzēti bet arī aizliegti. Sevišķi daudz bija aizliegto dziesmu. Ceru, ka kādreiz parādīsies ar raksti par tām. Arī es biju aizliegto komponistu sarakstā. Dziesma "Izkapts ābelē", pret Latvijas okupāciju Latvijas Radio ierakstītā dziesma arī šobrīd ir dzirdama tikai Youtubē, Latvijas Radio to neatskaņo joprojām.
beerdrinkers
30. maijā 17:12
Izlasīju sākumu, tālāk vairs nevēlos, tā arī sapratu, ka rakstījis ir Aldis Miesnieks, sen jau pamanīts daiļdirsējs. Kā vienmēr, liekvārdība un viņam, vien pašam saprotama "asprātība"...raksta tēma, protams, interesanta, bet šādi pasniegta, nosit jebkādu lusti to lasīt:(
beerdrinkers
30. maijā 17:48
Ati, domāju, šodien neatskaņo tādēļ, ka pārāk jūtams Imants Kalniņš, ne Atis Priedītis. Pārāk stipra Kalniņa mūzikas ietekme, zini, to var sajaukt ar kopēšanu. Vārdi skaisti, bet Māra Čaklā, lūk, cenzūra nelaida viņa dzeju.
Atis Priedītis
30. maijā 18:45
beerdrinkeram: Manās dziesmās tiešām ir jūtama Im.Kalniņa ietekme, bet tie nav plaģiāti. Mums pa radio skan slavenu komponistu dziesmas, kuras ir 100% (nots notī) plaģiāti un nevienu tas nesatrauc. Fakts, ka mani ir centušies aizliegt regulāri ir pat pētniecības vērts. Dziesma "Izkapts ābelē" jau nebija vienīgā mana aizliegtā dziesma.
Lonijs
30. maijā 23:36
Di- kaprio.
govno i v Afrike - govno
31. maijā 15:43
Salasīts, savārstīts - honorārs nopelnīts ...
juris
31. maijā 19:24
Priekš kam tāda slepkavas bilde jārāda??

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi