Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
ap-17
23. maijā 06:16
Spriezot pec Daugavpils saitiem nasha lv ,gorod lv Latvija vairak mil Играть на кожанной флейте--krievu slepkavu un zaglu pecteci savos komentaros tik par to raksta un draud. Bet mani noblokeja ka cinitaju ar siem kropliem
Zēns no poibeņas
23. maijā 06:25
Lv noteikti jaa .slima suņa murgi
xcvbnmn
23. maijā 07:21
Kaut kā nav pieminēts, kur tad pats bizness reģistrēts. Nu ne jau Latvijā. Te kaut ko specifisku salikt pasaulei, jā, var, bet biznesu reģistrēt šeit šobrīd - nu diez vai. Vara šādu darbību maksimāli ierobežo.
?
23. maijā 07:52
Ja pareizi saprotu, tad visas gatavās detaļas tiek piegādātas no Āzijas? Galarezultātā darbnīcā tiek saliktas kopā kā lego klucīši jeb pieregulēts, kā arī veikti kosmētiskie darbi- gravēšana, pulējums utt. Šķiet, ka tomēr metāls (no kura veidots instruments) veido 90% no skaņas. Tad jau tas prezentētais handmade koncepts ir diskutējams.
Juhans
23. maijā 08:25
Tomēr, ja dāma spēlē saksofonu, tas ir daudz skaistāks skats.
Klausītājs
23. maijā 09:15
Skaistāk ir tad, ja dāma spēlē stabuli no ādas un muskuļa.
Fiskāls
23. maijā 09:21
Ganiņš pūta stabulīti rītiņā / Es rīta moža uzcēlos droši / Izdzīšu telītes upmalā
vietējais
23. maijā 09:44
Tā ir liela problēma daudziem, meistari, kā saka, ar zelta rokām, bet trūkst sekotāja, kuram būtu interese, arī ķēriens un kuram meistari varētu nodot savas prasmes un zināšanas. Daudziem trūkst pacietības, daudzi atnāk un pirmais jautājums ir, cik Tu maksāsi, ja es nākšu pie Tevis palīgu.
stop
23. maijā 10:15
"Latvijā starptautisko darbību gan stipri apgrūtina Fedex un tamlīdzīgu pasta pārvadātāju trūkums." - kādā alā šams dzīvo? Ir Latvija gan Fedex, gan TNT, gan UPS, gan DHL, gan DPD etc etc.
VID
23. maijā 10:37
Labi, frici, arī līdz tevīm tiksim.
...
23. maijā 13:47
Vaacieshiem jau te vienmeer ir bijis kaa ar medu smeereets......
hi hi
23. maijā 13:57
...tu nevari gribēt mazā valstī, ne tikai Latvijā, tādu pašu dzīvesstilu kā, piemēram, Ņujorkā. ............................................................................................ Tieshaam - kaapeec lai mees gribeetu dziivot kaa Ñujorkaa ja tur viss ir nenormaali daargs,vecas,sagrabeejushas maaajas ar kartona sienaam,kur par 30 kvm jaamaksaa 2-3 tuukstoshi meenesii? Kur pazemes teritorija pilna ar zhurkaam,kur uz ielaam pilns ar bomzhiem un meesliem? MAN PATIIK TAA KAA IR LATVIJAA,SHIILE. SAPRATI? UN NEVAJAG TEELOT VISGUDRO KRITIZEETAAJU UN MAACIITAAJU - JUMS,VAACIESHIEM, TO PATIIK DARIIT.....
P.S. hi hi
23. maijā 13:59
...neba taapeec pats no taas forshaas Ñujorkas paarvaacies uz Latviju,vai ne?
Jezus
23. maijā 22:02
Mūsdienu realitāte. Mūzikas instrumentu meistars, kurš Ķīnā ražotas detaļas saliek kopā un pārdod kā meistara darbu. Tas nav nekāds meistardarbs.
valdis
24. maijā 11:56
pēc saskarsmes ar VID vairāk tā nedomāsi

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi