Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
63 komentāri
Sakārtot:
Juhans
1. jūnijā 05:20
Sen to Rīgu daudzināja / Nu to Rīgu es redzēju / Pilnas ielas mašīnām / Sūdzās kā nav ko ēst
Bodnieku valsts
1. jūnijā 05:22
Cik labi ka mums nav metro ,cik labi ka mums nav vefa ,cik labi ja mums nav vagonu rupnicas ,cik labi ka mums nav nekā tikai maksimas ,rimi , tagad vel lidl .... Un ceļām ,ceļam ,ceļam bodes ,vēl par maz ...
Lohi!--->Bodnieku valsts
1. jūnijā 05:46
Un pats skumjākais tas, to ko tirgo šīs bodeles. Nav iespējam ēst un lietot!!! Lai zeļ un plauks DIŽLATVIJA trulo veidojums.
Kam mums metro, ja...
1. jūnijā 05:50
Toties mums ir brūkošie tilti, toties mums ir NATONS, toties mums smakojošā Mildas tante, toties mums ir tilts pa 500 000, toties mums ir pilnas bodes ar sintētiku un ķimikālijām, toties mums ir miroņ-veikali, toties mums ir OIK. Un daudz citu sasniegumu!!!
Lohs no Putinatejas
1. jūnijā 06:11
Un pats skumjākais tas, to ko tirgo tā smirdRussijas bodeles. Nav iespējam ēst un lietot!!! Lai zeļ un plauks smirdKrievijāna trulo vaukšķu veidojums.
pensionārs
1. jūnijā 06:18
Arprātīga valsts,viss sagrauts,bezdarbs,nabadzība,slēgtās skolas,tukšie lauki,neremontētie ceļi,ar pensijām apzagtie pensionāri,kuri par darbu līdz 1996 gadam 'nesaņem ne kapeiku,par pensiju-speciālo stāžu tiesājos septīto gadu.VSAA-neizskata,noraida iesniegumus,VSAA pārstāve administrati'vā tiesā melo,Labklājības ministre RAMONA PETRĀVIČA sūdzības neizskata,bet pārsūta,tad neesot problēmu,KUR TĀLĀK,,,.
1. jūnijā 06:43
Bordān,vai nu tu tiešām esi stulbs kerzoviks,vai nu tiešām izcils pindosu dirsu laiža,jebkura pilsēta tagad par metro var sapņot,kad tāds pats stulbenis Ivans to visu sapisa. 25 miljoni tagad būtu tikai 125 tūkstoši eiro....
nja
1. jūnijā 06:49
LATVIJA,izskata jautājumu;strādniekus ar atvieglotiem noteikumiem ievest no cit' ām republikām;pamatojums-daudzi nepaliks,aizbēgs.
Pastalkvekšķis
1. jūnijā 06:50
Nu tagad Latvija pat parastu RB nevar realizēt par savu naudu,kuras nav jo nozagta,kur nu vēl metro
>nja
1. jūnijā 06:51
Lai taču ved tos strādniekus no citurienes,ja tādi kā tu un tev līdzīgi negribat strādāt,tad nekas cits neatliek
Putins ir slepkava un teroristu līderis
1. jūnijā 06:53
krievi mūsu ienaidnieki,bet jeņķi un eiropieši lielie draugi.Ko darīt,tā viņš ir,nāksies tik tālāk draudzēties ar viņiem,kamēr krievi paliek vieni paši šajā pasaulē,nevienam nevajadzīgi.
nja
1. jūnijā 07:18
Iebraucējam ,'maksā vidējo algu; latvietim-cik sanāk;kladzina-negrib strādāt.
Svētais Naivums
1. jūnijā 07:44
> Bodnieku valsts Šodien 05:22, Lohi!--->Bodnieku valstsŠodien 05:46, Kam mums metro, ja...Šodien 05:50. Nevajag Rīgai nekādus metro, kur katrā sastāvā brauc pieci pasažieri. Rīgā vienkārši reiz par visām reizēm ir jāsakārto trasporta kustība. Ar to neviena dome pēdējos 30 gadus nav nodarbojusies. Pēdējās Ušakdomes vispār neklapēja ar ausīm. Un, nav jau arī Latvijai vajadzīga milzīga vogonu rūpnīca pilna ar arābiem, ķīniešiem vai indiešiem. Pat VEFu Latvijai nevajag padomijas izmēros. Vefam pietiktu ar 30 darbinieku - konstruktoru centru. Ražošana tāpat būtu Ķīnā. Veikalu jums par daudz? Es teiktu, ka daudz par maz, es savas mājas tuvumā ļoti daudzas lietas nevaru iegādāties. Noslēgumā par NATO. Latvijai pilnīgi noteikti ir vajadzīgs NATO un labi, ka ir tādi sabiedrotie. Javiņu šiet nebūtu, šeit tagad būtu krmnaš- donbass. Mums to vajag? Nē, nevajag.
Noyb
1. jūnijā 08:22
Kapec ignore to ka tiesam veselibas traucejumi..komentus ar ignore..
P.S.
1. jūnijā 08:24
Tā bija kļūda,politiskā tuvredzība,ka neuzcēla metro.Toreiz 80-gados auseklīši ar putām uz lūpām bļāva,ka nosargāsim Rīgu no metro.Jā sab.transporti nav pilni,bet toties mašīnu jūra visur samestas kā pagadās.Ja uz centru brauktu ar metro ,tad nevajadzētu smirdināt pa vismaz pa galvenajām ielām.Bet mums jau neko pašiem nevajag ,tikai ,tad kad vagara pipka tiek likta lietā,tad liek aizdomāties,jo nekad neesam bijuši lēmēji savā valstī.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi