Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Valters Korālis
4. maijā 11:54
Karogs no Cēsīm, bet brīvības idejas tiešām saistās ar Valmieru un apkārtni. Dzīve skaidrā arī, jo brāļu draudzes mācīja nedzīvot uz parāda, nedzert un nezagt. Muižniekiem patika, ka zemnieki vairs nezaga muižas klētīs. Toties krodzinieki bija sašutuši, ka liela daļa tautas vairs nedzēra alkoholu un svētdienās neuzturējās krogū. Un tikai tad vēlāk attīstījās viss pārējais. Patiesība neatkarība ir kaut kas vispirms ļoti personisks un iekšējs un tikai tad valstisks. Ja cilvēki nav iekšēji brīvi, tad ārējā brīvība ir vienīgi ļaužu jauns slazds. Jauniem kredītiem un jaunai devai. Lai visiem priecīgi, brīvi un skaisti! :)
rommels
4. maijā 12:12
es 4 maiju nezinu!komunisti izdomāja jaunu neatkarību,lai varētu izzagt valsti un tautu ar likumu!godmanis 3valsts kassu izzagšanā piedalijās!a kā valdība zaga ārā valsti pirms naudas maiņas!apmēram tā-paņēma 50 tūkstošus,a atdeva apakaļ tūkstoti!
rommels
4. maijā 12:21
mani tikai 27novembrī 90tajā atlaida mājās!a valdība jau divus gadus lēnām izzaga valsti!pa 30 gadiem tagat norijušies,vai zārkā spēs paņemt līdzi!
Wolmārs
4. maijā 12:40
Iecienīta vieta bomžiem un narkomāniem tagad
aļļo!
4. maijā 13:21
wolmār, nekas nav mainījies...tikai Kunga cepuri pārsaukuši par Jēru kkādu...
Saule
4. maijā 15:06
Valmierā un tās apkārtnē ļoti viegla ,patīkama enerģija . Tur viss iet uz priekšu ,uz augšu.
Ingems Flamingems
4. maijā 16:08
Pateicīb D-vam, paldies HernhūtBrāļiem par drosm & centīb. Lai D-vs svētī Valmier, Latvij!
Tavs komentaars
4. maijā 18:34
Elmār - paldies ! Nudien negaidīju! Paldies Kasjauns redakcijai , "kas savas saknes apzinās , aug stipri!" - viens no klasiķiem.Pirmoreiz par Brāļu draudžu atmodu uzzināju 1997.g. no Stokholmas universitātes profesora ,vēstures zinātņu doktora Ulda Ģērmaņa grāmatas "Latviešu tautas piedzīvojumi",pēc tam vēl Cēsu muzeja arhīvos bija saglabājušies materiāli ,laikabiedru liecības .Toreiz padomāju - kad tauta patiesi atgriežas pie Kristus ,no sirds un masveidā ,tā kļūst stipra ,tīra ,pašapzinīga ,gudra un drosmīga un uzvar ! īstenībā mūsdienu Latvijas konsekvences 1 : 1. Elmār - tā ,ka paldies tev vēlreiz.
Kode
5. maijā 11:01
Korali, ko draudze macija par sievas sisanu?
Leopolds
5. maijā 18:22
1738. gadā Sesavas Skursteņkalnā tika dibināta Ozolu brālība - kas arī iedvesmoja citu nacionālo kustību rašanos.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi