Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Juhans
12. martā 10:16
Stalkers ir krievu varonis!
pensis
12. martā 14:46
Mans tēvs no vecas Latgaļu kalēju dzimtas pēc 40 gada padomju čekistu zvērībām iestājās Vācu armijā un bija meža brāļos.Vīņš teica ka būtu kaut ar sātanu cīnīties pret sarkanajiem fašistiem.
vecis
12. martā 14:48
Atvainojiet partizāņi bija komunistiem Latviešiem meža brāļi un māsas.
pūce
12. martā 15:06
Hi,hi,hi.Vareja filma paradit,ka banditi apsava Adamovas bernu nama audzeknus,
Biedri pūce, pastāsti, kad LV iestājās tavā
12. martā 15:11
okupētājvalstī PSRSkā ?
pūce
12. martā 15:58
Rusdebilais rusnacistu atkritum, vai tu vari pierādīt savus rusdebilos rusdauņa melus kā liecinieks, kam pasam iestājas atbildība par melošanu?
vecis
12. martā 15:59
Es esmu rusdebilu deģenerāttrollis.
Pumpurs
12. martā 18:01
Ja pie Sarkanā meža darbojās N.Pucis, tad skaidrs, kāpēc tik labs seriāls sanācis. Beidzot kaut kas baudāms Latvijas televīzijā! Tiešām! Paldies!
pūce
12. martā 18:07
Kas notika Audriņos? Derētu kādu filmu uztaisīt.
Zemē nomests laiks
12. martā 18:58
Kā var slavēt šo zem viduvējā līmeņa uztaisīto filmu? Jau pirmās divas sērijas bija vājas, šķita, vismaz trešajā kaut kas būs, bet trešā sērija vispār sastāvēja tikai no tā, kā Dumpis samāksloti pamuld mikrofonā, mežabrāļi paklausās radio, Silaraups liek Vitolda līgavai ēst kūciņu, runā par Prustu, tad tas krievs sāk komandēt Vitoldu pēc izkāpšanas krastā (perfekti izkalkulēts smadzeņu skalošanas un absurda priekšstata radīšanas žests), krievs palamājas un slinki iet pa mežu, tad abi baznīcs tornī ēd, krievs grib pīpēt, tad abi mazliet padirn dzīvokļu mājas kāpņu telpā. Tā filma ir pat sūdīgāka par realitātes šoviem. Kādam ir izdevīgi, ka tā ir uztaisīta tik izcili sūdīga un izstiepta. Ar šādu vulgāru kino taisīšanas paņēmienu, nerādot būtisko, bet izceļot nebūtisko, nevajadzīgo (brīnums, ka nav 10 minūšu gari kadri, kā galvenie varoņi nokārto dabiskās vajadzības) traģēdiju var mierīgi pasniegt kā cirku, un tas šajā gadījumā ir izcili paveikts un noslīpēts līdz pēdējam.
Rusdebilkvekšķu daunšovs
12. martā 19:27
Tieši kas tev, rusdebil, ir ''neticams''? Ka cilvēks 1940. gados runā mikrofonā? Ka specgrupā tiek dotas un izpildītas komandas? ka cilvēki, kam ir radiouztvērējs, to lieto? Ka starp partizāniem ir krievs? Kā tu, debil, domā, to laiku Latvijas krieviem ahujeķ kā patika padomju režīms? Vēl padirs, ka Latvijas krievus leģionā neņēma :P
Rusdebilkvekšķu dauņšovs
12. martā 19:30
Un, protams, 1940. gadu latviešu meitene drīzāk pārgrieztu vēnas nekā ēstu kūciņu, par Prusta apspriešanu nošāva nozieguma vietā, bet pa mežu drīkstēja pārvietoties tikai skriešus? Rusdebili nacistu plukatām ir saņemta tēma rusdebili dirst, kaut vai dauņus tēlot, bet neklusēt - kā visās tēmās par rusdebilu atkritumiem nepatīkamo Latviju!
Rusdebilkvekšķu dauņšovs
12. martā 19:35
Kara laikā, rusdebilkvekšķi, cilvēki tieši tāpat iemīlējās, ēda, pļāpāja, smēķēja un pastaigājās. Iedzēra arī. Ja tu gribi skatīties samkākslotas traģēdijas, kur līgavu izvaro blakus viņas līgavaiņa līķim, bet izvarotāju uzreiz pēc ''beigšanas'' nošauj cits noziedznieks, tad iesaku tev skatīties mūsdienu pidaraškā uzņemtas filmas, tur tādu skatu peitiek, manis nosauktais piemērs ir no dauņa balabanova debilfilmas ''200. krava.'' Nopirku šo sūdu, jo domāju, ka filma būs par Afganistānas karu (200. krava- kodēts apzīmējums transportam, kas pārvadā kritušos). Vienreiz noskatījos un izmetu nahren.
kvekšķēs te vēl
12. martā 19:39
Ak jā, un likums aizliedza stāvēt kāpņu telpās, par to bez sarunām uz Noriļlagu sūtīja :P
pūce
12. martā 19:45
Rusdebilus interesē, kas notika Audriņos? Apmēram tas pats, ko izdarīja rusdebilu apjūsmotais mūsdienās notiesātais kara noziedznieks kononovs, tikai lielākos mērogos.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi